قیمت کود اسید هیومیک مایع یک لیتری

قیمت کود اسید هیومیک مایع یک لیتری

قیمت کود اسید هیومیک مایع یک لیتری: افرادی که اقدام به نگهداری گیاهان آپارتمانی و کاشت نهال،گل،گیاه و سبزیجات و صیفی جات در باغچه با متراژ کوچک می کنند، برای رشد عالی گیاهان و شادابی آنها بایستی از کود ارگانیک استفاده کنند. کود اسید هیومیک مایع یک لیتری مناسب پرورش محصولات در متراژ کم و نگهداری گیاهان آپارتمانی می باشد تا منجر به تقویت خاک شده و شرایط ایده آلی برای پرورش گیاهان فراهم گردد.

موضوعی که در خرید این کود مطرح است، آگاهی از قیمت کود اسید هیومیک مایع یک لیتری می باشد لذا ما در این مقاله ضمن معرفی بهترین برند اسید هیومیک در ایران و جهان، با ارائه اطلاعات کافی، شما را در خرید این محصول و کسب اطلاعات کافی پیرامون قیمت آن راهنمایی خواهیم نمود. لذا با ما در این مقاله بسیار کاربردی و موثر در پرورش گل و گیاه و‌ درخت همراهی نمایید.

فهرست مطالبی که در این مقاله آمده است

 1. ضرورت استفاده از ماده ارگانیک چیست؟
 2. تاثیر هیومیک اسید مایع یک لیتری بر گل و گیاه
 3. خرید و قیمت اسید هیومیک مایع یک لیتری
 4. نحوه مصرف محصول
 5. نتیجه گیری

ضرورت استفاده از ماده ارگانیک چیست؟

در آمار مهمی که از میزان مواد آلی مورد نیاز خاک کل جهان بدست آمده است، میزان ضروری و نرمال بین عدد ۳ آلی ۵ درصد می‌باشد و آنالیز اکثر نقاط کشور ما درصد بسیار پایین و حتی کمتر از نیم درصد را نشان میدهد؛ علت اصلی این اتفاق و کمبود منابع آلی و هوموس خاک به مصرف بالای کودهای شیمیایی بر می گردد لذا استفاده از کود تقویتی دارای منبع ارگانیک و طبیعی ضرورت دارد.

خوشبختانه ماده معجزه آسا و فوق العاده کاربردی هیومیک اسید مایع یک محصول با کارایی چند جانبه است که قابلیت استفاده برای تمامی گیاهان و محصولات را دارد. این محصول ارگانیک برخلاف کودهای شیمیایی هیچ گونه آسیبی به گیاه، خاک و محیط زیست نمی‌رساند و با عملکرد بالا سبب افزایش ریشه زایی، رشد عالی گیاه، بالا رفتن درصد جذب عناصر غذایی، اصلاح بافت خاک و …می گردد. به راستی با هیومیک اسید مایع انتظاراتی فراتر از نتایج حاصل از کودهای شیمیایی محقق می گردد.

اسید هیومیک برای گیاه

تاثیر هیومیک اسید مایع یک لیتری بر گل و گیاه

از آنجا که حجم یک لیتری مخصوص مصارف باغچه، گلدان و گیاهان آپارتمانی می باشد و بایستی خاک این گیاهان به اندازه کافی غنی و مغذی باشد، این محصول توسط سایت آل کود با نام تجاری هیومیک اسید مایع یک لیتری شوک عرضه می گردد تا با خیال راحت بستر کشت پر باری داشته باشید.

 • این محصول با تاثیرات هیجان انگیز خود بر گیاهان، سبب ریشه زایی فراوان گیاهان آپارتمانی و باغچه ای شده و مقاومت اندام زیر زمینی را در برابر بیماری های قارچی افزایش می دهد.
 • این کود سرعت جذب عناصر غذایی از خاک به ریشه را با کلاته کردن مواد غذایی چند برابر می کند به گونه ای که با مصرف این ماده تقویتی در مدت زمان اندک شاهد رشد گیاه خود خواهید شد.
 • از تاثیرات عالی کود هیومیک اسید مایع یک لیتری، افزایش توانایی گیاه به تحمل شرایط خشکی و کم آبی می باشد به گونه ای که بستر خاک را اسفنجی نموده و قابلیت جذب و نگهداری آب بالا می رود؛ در نتیجه گیاه در مدت زمان طولانی تری آب از دست میدهد.
 • افزایش سبزینگی گیاه با ساخت کلروفیل و کمک به جذب عنصر آهن نیز از دیگر تاثیرات این محصول اصل آمریکایی است که نشاط و سرزندگی را برای گیاهان آپارتمانی و سبزیجات رقم می زند.
 • افزایش توانایی جذب نور با مصرف اسید هیومیک افزایش می یابد در نهایت فرایند فتوسنتز و تولید محصولات حاصل از آن بهتر از پیش انجام میشود.
 • تکثیر میکروارگانیسم های ضروری درون خاک و فعال نمودن آنزیم های موثر در رشد گیاهان و حاصلخیزی خاک از تاثیرات شگرف ابن محصول است که حیات را به بستر خاک هدیه میدهد.
 • افزایش درصد مواد آلی، اسفنجی کردن و افزایش هوادهی خاک از دیگر مزایای این کود می‌باشد که امکان تنفس ریشه و زهکشی بالای خاک را فراهم می کند.

بیشتر بخوانید: اسید هیومیک برای باغچه

خرید و قیمت اسید هیومیک مایع یک لیتری

امروزه خرید کودهای تقویتی و برطرف کننده کمبود عناصر غذایی، از اولویت های اصلی علاقه مندان به گل، گیاه و درخت تبدیل شده است تا با کمک بهتر ین کود در زمان مناسب به نتیجه عالی دست پیدا کنند. در این بین خرید ارزان ترین کود و محصولی که علاوه بر کیفیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد، اهمیت پیدا کرده است.

کود هیومیک اسید شوک در عین حال که محصول کشور آمریکا بوده و دارای کیفیت شگفت انگیز می باشد، از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده و به محصول پر فروش بازار تبدیل شده است.با توجه به یک لیتری بودن این محصول، قیمت کود اسید هیومیک مایع یک لیتری کمتر بوده و به مواردی نظیر: کشور سازنده، ترکیبات موجود، کیفیت و …بستگی دارد. لذا برای اطلاع دقیق از قیمت این محصول با ما از بالای همین صفحه از سایت آل کود همراه باشید.

برای مطالعه: اسید هیومیک برای گیاهان آپارتمانی

نحوه مصرف محصول

نحوه مصرف کود اسید هیومیک مایع یک لیتری شوک برای گیاهان آپارتمانی و باغچه ای متفاوت می باشد زیرا نوع گیاه،شرایط نگهداری و ظرافت آنها با یکدیگر متفاوت می باشد؛ گیاهان باغچه ای در فضای آزاد قرار دارند و گیاهان آپارتمانی در فضای داخل منزل.

اما نحوه استفاده از این کود برای گیاهان آپارتمانی با توجه به ظرافت تعیین میشود یعنی برای گیاهان ظریف دارای برگ های کوچک و اندام ریز بایستی یک قاشق چای خوری از کود اسید هیومیک یک لیتری شوک را در میزان یک لیتر آب حل نمود و به همراه آبیاری داد؛ اما برای گیاهان با جثه و برگ بزرگتر بهتر است یک قاشق غذاخوری را در یک لیتر آب حل نموده و به همراه آب آبیاری استفاده کنید.

همچنین برای صیفی جات داخل باغچه با توجه به متراژ کاشته شده این میزان فرق دارد. درختان کاشته شده در حیاط نیز بسته به سن به مقدار مناسبی از هیومیک اسید شوک نیاز دارند.

نتیجه گیری

بدون شک دانستن قیمت محصولی که خواهان خرید آن هستید بسیار اهمیت دارد در این بین با توجه به نوع برند، کیفیت کود، ایرانی یا خارجی بودن، اصل یا تقلبی بودن قیمت اسید هیومیک مایع یک لیتری متفاوت می باشد، لذا برای تهیه کود اصل با عملکرد فوق العاده با ما از بالای همین صفحه در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366