قیمت اسید هیومیک 20 لیتری

قیمت اسید هیومیک 20 لیتری

قیمت اسید هیومیک 20 لیتری

قیمت اسید هیومیک 20 لیتری موضوعی است که با توجه به برند محصول، کشور سازنده، اصل یا تقلبی بودن آن، غنی شدن اسید هیومیک با ترکیبات مختلف و کیفیت محصول متفاوت می باشد لذا برای اطلاع از قیمت بهترین هیومیک اسید موجود در بازار با ما در این مقاله خواندنی و مهم از سایت آل کود همراه باشید تا مطالب زیر بتواند راهنمای موثری در خرید اسید هیومیک بیست لیتری برای شما عزیزان باشد.

خرید اسید هیومیک را میتوان بهترین و با صرفه ترین اقدامی در نظر گرفت که کشاورزان و باغداران می‌توانند در راستای تولید بالای محصول خود انجام دهند؛ ابتدا برای تهیه هر محصول نیاز به کسب آگاهی از قیمت و ویژگی های آن محصول وجود دارد تا با چشم کاملا باز عالی ترین کود هیومیک اسید بازار را تهیه کنند.

برای مطالعه: فروش ویژه اسید هیومیک شوک

دلیل اهمیت هیومیک اسید در کشاورزی

کاربرد اسید هیومیک در کشاورزی

اما چرا بایستی اقدام به خرید هیومیک اسید نمود و به دنبال آن از قیمت اسید هیومیک 20 لیتری مطلع شد؟

 • هیومیک ماده تقویتی پر قدرت در کشاورزی و باغبانی است که امروزه به دلیل اثرات شگفت انگیز و باردهی فراوان محصولات با این کود، استفاده از آن در سراسر جهان بسیار رایج شده است. اسید هیومیک را کود همه کاره در صنعت کشاورزی به شمار می آورند که یک تنه قادر به تاثیر همه جانبه بر خاک، اندام های مختلف گیاه، محصول، طبیعت و سلامت موجودات می باشد.
 • همچنین محصولات برداشت شده که با اسید هیومیک تغذیه شده کاملا ارگانیک، سالم و بسیار خوش طعم و فوق العاده با کیفیت هستند.
 • این نتیجه در پی تاثیراتی است که هیومیک اسید بر گیاه بر جای گذاشته است؛ به عنوان مثال استفاده از این ماده خاک ناتوان و غیر بارور را به بستر فوق العاده مناسبی جهت کشت محصولات تبدیل می کند لذا اگر خاک مزرعه یا باغ دیگر رمقی برای تولید میوه و محصولات زراعی ندارد، کافی است با مقدار مورد نیاز از اسید هیومیک 20 لیتری تغذیه شود تا جانی دوباره بدست آورد.
 • دلیل اهمیت هیومیک اسید در کشاورزی تنها به موارد بالا ختم نمیشود بلکه تکثیر و شروع فعالیت میکروارگانیسم های مفید با این کود سبب حاصلخیزی بستر کشت شده و مواد مغذی به آن می افزاید.
 • در گذشته اگر چنین بود که برای کسب نتیجه و بازدهی بالای کشت و زرع از چندین کود شیمیایی بایستی استفاده می کردید، اکنون دیگر نیازی به خرج هزینه گزاف با وجود بالا رفتن قیمت کودهای شیمیایی نیستید و تنها با اسید هیومیک 20 لیتری با یکبار هزینه مناسب و در بالاترین سطح کیفی و کمی محصول خود را برداشت خواهید نمود.

اسید هیومیک مایع

معرفی بهترین برند اسید هیومیک در بازار

اولین قدم برای خرید اسید هیومیک یافتن اطلاعات کافی از بهترین برند و انواع هیومیک اسید در بازار می باشد و پس از مشخص شدن کود مد نظر بایستی سراغ قیمت اسید هیومیک 20 لیتری را از وارد کننده این محصول و فروشنده بپرسید.از آنجا که سایت آل کود مفتخر به عرضه کود اصل با بیش از 15 سال تجربه در زمینه واردات کودهای اصل و به ویژه آمریکایی، شما را با قیمت و مزایای اسید هیومیک بیست لیتری آمریکایی شوک آشنا خواهد نمود.

این ماده یک محرک بی نظیر و قدرتمند رشد درختان میوه، محصولات زراعی و گلخانه ای می باشد که از زغال سنگ بسیار مرغوب لئوناردیت استخراج گشته و کامل ترین و‌غلیظ ترین مواد آلی را در ساختار خود دارد.اسید هیومیک شوک 20 لیتری محصول کشور آمریکا دارای فولویک اسید، پتاسیم و عناصر مغذی به علاوه درصد خلوص 95 درصد از هیومیک است که قابلیت استفاده به هر دو شکل آبیاری و محلول پاشی را داراست.

عملکرد حیرت انگیز این کود تمامی استفاده کنندگان را حیرت زده نموده و بالطبع سود اقتصادی که برای باغدار و کشاورزی باقی می ماند نسبت به سال های قبل از آشنایی با این محصول استثنایی چند برابر خواهد شد.

قیمت هیومیک اسید

خرید و قیمت اسید هیومیک 20 لیتری

برای نتیجه گیری و رضایت از هر محصول بایستی دنبال اصل و اورجینال آن باشید وگرنه کودهای تقلبی نتیجه عکس برای شما خواهند داشت مانند شوری خاک، عدم رشد محصول، ضعیف شدن گیاه و …

لذا برای خرید محصول مطمئن بی واسطه و آگاهی از قیمت اسید هیومیک 20 لیتری کافی است از بالای همین صفحه با ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است با مصرف این کود برای یک هکتار مزرعه و باغ، محصولاتی برداشت خواهد شد به سان اینکه در چند هکتار کاشته شده بوده باشد.

بیشتر بخوانید: خرید اسید هیومیک

خرید اسید هیومیک

مزایای استفاده از اسید هیومیک در کشاورزی

افزایش درصد جذب عناصر غذایی

یکی از مهم ترین مشکلات در اکثر خاکها که سبب ناباروری بستر کشت میگردد، عدم توانایی استفاده از عناصر درشت مولکول است زیرا ریشه گیاه قادر به مصرف ریز مولکول هایی که پیوند میان آنها شکسته شده است می باشد. اما این امر با هیومیک اسید در صدم ثانیه محقق خواهد شد؛ با افزودن اسید هیومیک به خاک، عمل کلاته شدن صورت گرفته و گیاه به سبب دسترسی به عناصر مغذی به خوبی رشد خواهد نمود.

افزایش تولید محصولات

بالطبع هدف از پی بردن به قیمت اسید هیومیک 20 لیتری و تهیه آن به افزایش تولید محصول و کسب نتیجه منتهی می شود؛ بهترین کاری که هیومیک اسید شوک می کند، بالا بردن بهره وری و تولید محصول است که یکی از طرق تحقق این امر، فعالیت عالی آنزیم های درون خاک و میکروارگانیسم های مفیدی است که بهبود کمی و کیفی خاک را رقم می زنند. خاک هر چه حاصلخیز تر باشد،گیاه با قدرت و سرعت بیشتری محصول تولید می کند.

از دیگر مزایای این محصول شگفت انگیز میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تقویت و گسترش ریشه های گیاه جهت رساندن مواد غذایی به اندام های مصرفی و جلوگیری از ابتلا ریشه به بیماری
 • افزایش درصد رطوبت خاک جهت افزایش دوره آبیاری و عدم تشنگی زودهنگام گیاه
 • تنظیم و کنترل موثر PH خاک
 • پیشگیری از زوال خاک در اثر فرسایش به دلیل داشتن خاصیت کلوئیدی و ایجاد چسبندگی میان ذرات خاک
 • تامین مواد آلی مورد نیاز خاک در نتیجه افزایش حاصلخیزی آن
 • افزایش جذب کودهای مصرفی
 • از بین بردن شوری خاک
 • اصلاح خاک های قلیایی و آهکی
 • افزایش عملکرد کمی و کیفی گیاهان
 • شادابی و سبزینگی بهتر گیاه در اثر تولید کلروفیل کافی
 • از بین بردن اثرات سموم و فلزات سنگین در خاکدانه بندی عالی ذرات خاک و ایجاد تخلخل در لایه های خاک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366