کود کامل 10X shock برای گندم

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

 

 

کود کامل 10X shock برای گندم: در این مقاله خواندنی از سایت آل کود همراه شما هستیم تا کامل ترین کود کشاورزی و بهترین گزینه کوددهی گندم را خدمت شما کشاورزان زحمت کش معرفی نماییم. کود کامل 10X shock برای گندم تمامی مواد مغذی و عناصر غذایی که این گیاه زراعی بدان نیاز دارد را در اختیار داشته و شما دیگر نیازی به مصرف چندین کود شیمیایی و آلی برای افزایش تناژ گندم ندارید. این کود محصول کشور آمریکا و ساخته شده با تکنولوژی نانو بوده و سبب پر شدن خوشه های گندم و افزایش شدید کیفیت و طعم دانه های این محصول زراعی پر ارزش می گردد.

کاشت گندم در سطح کشور از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و بالاترین درصد کشت زراعی را حدود 4 میلیون هکتار از اراضی را به خود اختصاص داده است. مصرف زیاد جمعیت در ایران و جهان از محصولات تولیدی گندم، کشاورزان را بر آن داشته تا برای افزایش درصد تولید این محصول، به دنبال بهترین منبع کوددهی با عالی ترین عملکرد باشند.

جالب است بدانید کود کامل 10X شوک یک ماده تقویتی ساده نیست که تنها عناصر npk را در ساختار خود جای داده باشد، بلکه مقادیر تامل برانگیزی از هیومیک اسید، عصاره جلبک دریایی، آمینواسید، فولویک اسید و عناصر ریزمغذی بسیار کمیاب و مهم را نیز دارا می باشد؛ چنین ویژگی در یک کود بسیار حیرت انگیز است.

قویترین کود مایع برای گندم

استفاده از بهترین کود برای رشد زیاد گندم

برای کاشت گندم علاوه بر توجه به میزان بارش منطقه و نوع کشت، یکی از مهم ترین موارد که باروری این محصول را تحت تاثیر قرار میدهد، استفاده از کود کامل برای گندم است تا به رفع تمامی نیازهای این گیاه پرداخته و مقاومت گیاه گندم را در برابر عوامل بیماری زای بسیار خطرناک مانند زنگ گندم و آفاتی مانند سن افزایش دهد.

در چند سال اخیر به سبب کاهش حاصلخیزی خاک مزارع و همچنین استفاده مداوم از کودهای شیمیایی، کیفیت و مقدار این محصول با کاهش چشمگیری مواجه شده است. اما خبر خوش این است با کود کامل 10X shock برای گندم، از یک سو بستر کشت گندم بسیار حاصلخیز و احیا خواهد شد و از سوی دیگر این گیاه عناصر غذایی و محرک های رشد را به میزان کافی دریافت خواهد نمود در نتیجه شاهد رشد انفجاری گندم در مزارع خواهید شد؛ نتیجه ای که تاکنون مشاهده نکرده اید.

از بین عناصر پر مصرف ازت، پتاسیم و فسفر، وجود آنها در کشت گندم یک الزام است که کمبود یا مقادیر کافی از عناصر ماکرو بر رشد گیاه گندم به شدت تاثیر گذار می‌باشد. عناصر پر مصرف برای این محصول زراعی در کود کامل 10X shock برای گندم وجود دارد.

استفاده از بهترین کود برای رشد زیاد گندم

بیشتر بخوانید : فواید بی نظیر کود کامل 10X shock

ویژگی های کود کامل 10X shock

کود کامل حیرت انگیز 10X شوک، برای گندم نتایج فوق العاده ای را به همراه دارد که ناشی از ویژگی های اختصاصی این کود و مواد تقویتی ساختار آن است. این محصول وارداتی به سبب انحلال بسیار بالا در آب، قابلیت مصرف به هر دو طریق محلول پاشی و آبیاری با قدرت جذب و تاثیر بالا را داشته و عملکرد گیاه گندم را در هکتار بسیار افزایش می دهد.

کامل ترین ماده تقویتی گندم، سرشار از عناصر فسفر، پتاسیم، نیتروژن بوده و ریز مغذی هایی که کمتر در بحث تغذیه گندم بدان اهمیت داده میشود را به میزان کافی در اختیار گیاه قرار میدهد. از جمله این عناصر و مواد آلی عبارتند از آهن، بور، کلسیم، آمینواسید، هیومیک اسید، فولویک اسید و عصاره جلبک دریایی.

بدون شک چنین ترکیب کامل و عالی در هیچ گونه کودی در بازار یافت نخواهد شد.

ویژگی های کود کامل

مزایا و اثرات استفاده از کود کامل برای گندم

  • کود کامل 10X shock منجر به رشد و نمو عالی ساقه گندم شده در نتیجه مقدار تناژ و برداشت گندم در هکتار رشد چشمگیری خواهد داشت.
  • این محصول حیرت انگیز، منجر به افزایش تعداد خوشه های گندم، تعداد و وزن دانه ها در هر خوشه می گردد به گونه ای که پس از چیدن و مشاهده نتیجه، اختلاف ملموسی بین میزان تولید سال قبل با سالی که در کشت خود از کود کود کامل 10X shock استفاده نموده اید، متوجه خواهید شد.
  • مصرف این محصول آمریکایی، بر میزان پروتئین دانه ها و گلوتن در گیاه گندم خواهد افزود.
  • کود کامل شوک به سبب تغذیه کافی گیاه، از ورس و خوابیدگی گندم جلوگیری می نماید به عبارتی استحکام گندم و داشتن سنبله های قوی، از تاثیرات بارز مصرف کود کامل ده ایکس شوک می باشد.
  • عنصر پتاسیم موجود در ساختار این کود، بر نحوه استقرار گندم در خاک، بالا رفتن سیستم ایمنی و دفاعی گیاه در برابر بیماری ها ، مقاومت عالی در برابر تنش های کم آبی و استقامت گیاه در دل خاک افزوده و مزرعه شما پر از خوشه های گندم سرحال و پر بار می گردد.
  • وجود فسفر به میزان کافی در کود کامل، بر ریشه دوانی گندم تاثیر بسزایی دارد در نتیجه جذب عناصر غذایی و رساندن آن به ساقه و خوشه ها با قدرت بالایی انجام خواهد گرفت.
  • اصلاح خاک کشت گندم و تبدیل آن به بستری که گندم رویش قوی از آن داشته باشد، به سبب هیومیک اسید موجود در کود کامل کامل 10X shock برای گندم محقق خواهد شد. بارها پیش آمده به دلیل ضعف خاک پنجه زنی گندم و به دنبال آن رشد ساقه با مشکل مواجه شده و گیاه نازک و ضعیفی رشد می کند. استفاده از کود کامل ۱۰ ایکس شوک، این مشکل جدی را رفع می نماید.
  • استفاده از این محصول شگفت انگیز در کشت گندم، هم خاک اصلاح خواهد شد و از سوی دیگر تمامی نیازهای تغذیه ای گیاه گندم به بهترین وجه و در میزان کافی در اختیار آن قرار خواهد گرفت.

برای مطالعه : تاثیر اسید هیومیک شوک بر گندم

خرید کود مایع برای رشد گندم

کود مایع شوک از محصولات وارداتی با کیفیت بسیار بالا می باشد که توسط سایت آل کود در بسته بندی 20 لیتری و 5 لیتری عرضه می گردد. میزان مصرف این کود به صورت محلول پاشی و آبیاری به شرایط خاک و گیاه بستگی داشته و بالاترین تاثیر را در حداقل دفعات استفاده نیز بر جای خواهد گذاشت. توصیه می شود جهت کسب اطلاعات کافی در نحوه و میزان استفاده از این محصول و هم چنین سفارش این کود بی نظیر، از بالای همین صفحه با کارشناسان آل کود در ارتباط باشید.

مزایای شوک ده ایکس در برابر فروت ست
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

11 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *