فواید مصرف کود 10X shock

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

فواید مصرف کود 10X shock

فواید مصرف کود 10X shock برای گیاهان بسیار بی شمار می باشد به گونه ای که با رسیدن مواد مغذی این کود به گیاهان، نتایج باورنکردنی را مشاهده خواهید نمود. هر گیاهی اعم از محصولات زراعی، درختان میوه، محصولات گلخانه ای و صیفی جات، به مواد آلی و عناصر غذایی برای رشد عالی و بهره وری بالا نیاز دارند که این مواد از طریق مصرف خاکی و یا محلول پاشی در دسترس آنها قرار می گیرد.

برای اینکه تمامی بخش های گیاه به طور کافی از عناصر معدنی و ریز مغذی ها بهره مند شده و از سوی دیگر خاکی غنی برای رشد محصول داشته باشید تا گیاه هیچ گونه کمبودی را تجربه نکنند، بهترین راه استفاده از اثرات حیرت انگیز و فواید کود 10X shock برای گیاهان می باشد. لذا توصیه میکنم این مقاله جذاب از سایت آل کود پیرامون معرفی کامل ترین کود کشاورزی و باغبانی به همراه نقش کلیدی این محصول بی نظیر را تا انتها مطالعه نمایید تا بدانید کامل ترین کود معرفی شده توسط کارشناسان آل کود، چه اثرات عالی در زراعت و باغبانی دارد.

فواید کود کامل

نقش مواد تقویتی بر رشد گیاهان

مواد تقویتی از دو طریق ریشه و برگ جذب گیاه شده و همانند مولتی ویتامین و مواد غذایی که برای انسان سبب رشد،افزایش انرژی و سلامت جسم می شوند، برای گیاه حکم مواد تغذیه ای ضروری را ایفا می کنند. گیاهی که در بستر خاک کشت می شود، به تنهایی و با انجام آبیاری شاید بزرگ شده و مقداری محصول تولید کند، اما به مرور زمان با ضعف خاک در اثر تداوم مصرف عناصر معدنی توسط گیاه، دیگر نمیتوان تنها به آبیاری بسنده کرد. در این شرایط است که کوددهی به عنوان عمل نجات بخش، به کمک گیاه می آید.

از آنجایی که اکثر کشاورزان با شنیدن نام کوددهی به یاد کود اوره و کودهای شیمیایی می افتند، لازم به ذکر است این کودها دارای جذب سریع و آبشویی سریع بوده و در اثر مصرف مداوم، منجر به شوری خاک و مسمومیت گیاه خواهند شد؛ بنابراین استفاده از بهترین منبع کوددهی گیاهان تحت عنوان کود کامل 10X shock، بهترین کاری است که یک باغدار یا کشاورز جهت رشد عالی و محصول دهی گیاه خود انجام خواهد داد برای کسب اطلاعات کامل پیرامون فواید مصرف کود 10X shock برای گیاهان، با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

کود برای رشد گیاه

کامل ترین کود کشاورزی و باغبانی

تاثیر کود کامل 10X shock بر رشد محصول

دانه ای که کشاورز زحمت کش برای کشت یک گیاه در دل خاک قرار می دهد، موجود ضعیف و کوچکی است که پس از جوانه زنی به خاک مناسب و مواد مغذی نیاز دارد تا در انتهای دوره رشد خود، بتواند بالا ترین عملکرد از خود را نشان دهد. از آنجا که فواید کود کامل 10X shock برای گیاهان جنبه های مختلف را در بر میگیرد و از بهبود ساختمان خاک گرفته تا افزایش باردهی و بالا رفتن مقاومت گیاه در برابر تنش های محیطی، عالی ترین محصول در بازار است که به صورت تضمینی نقش بی نقص خود را ایفا می کند.

ناثیر مصرف کود 10X shock بر مجصول

از جمله تاثیرات کود کامل 10X shock بر محصول عبارتند از:

بهبود همه جانبه خاک برای کشت گیاه

هیومیک اسید و فولویک اسید، دو مورد از ترکیبات فوق العاده موجود در کود کامل10X shockهستند که سبب بازیافتن قوای از دست رفته خاک در اثر مصرف بیش از حد کودهای شیمیایی و مصرف گیاه می گردند. این دو ترکیب و در راس آن هیومیک اسید، ویژگی های فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی خاک را بهبود بخشیده و آن را به بستر عالی جهت رشد انفجاری گیاه تبدیل می کند. بدیهی است خاک نرم، متخلخل، دارای تعداد زیادی از میکروارگانیسم های مفید، سرشار از عناصر غذایی همراه با توان حفظ رطوبت بالا، بستر فوق العاده ای برای کشت و کار است که با مصرف کود کامل 10X shock به راحتی محقق می گردد.

در این بین، فولویک اسید موجود در ساختار کود 10X shock، انتقال مواد معدنی و ضروری برای ریشه را برعهده دارد که به سبب آن گیاه مراحل رشدی خود را به بهترین نحو سپری خواهد نمود.

اصلاح خاک

بیشتر بخوانید : قیمت خرید هیومیک اسید آمریکایی

تسریع فرآیند رشدی گیاه

وقتی شاهد رشد ضعیف و کند گیاه هستید، گیاه با زبان بی زبانی به شما می گوید که زمان کوددهی با بهترین کود برای رشد است؛ بنابراین اولین تاثیری که پس از مصرف کود کامل 10X shock مشاهده خواهید نمود، تسریع رشد گیاه خواهد بود. زیرا این محصول شگفت انگیز، دارای نیتروژن برای تسریع رشد رویشی گیاه، فسفر جهت گسترده شدن سیستم ریشه ای و شروع قذرت مند رشد زایشی، پتاسیم برای افزایش اندازه و طعم محصول، کلسیم به منظور بالا رفتن استحکام ساقه ، میوه، شاخه و دیگر بخش های گیاه، آهن برای سبزینگی و بهبود کیفیت، بپر به منظور کرده افشانی بهتر و عدم ریزش گل می باشد. به راستی کود کامل 10X shock فوق العاده ترین محصولی است که در بازار میتوانید بیابید.

افزایش توان مقاومتی گیاه در برابر استرس های محیطی

آمینواسید دیگر ترکیب بسیار کاربردی کود کامل شوک می باشد که از دیگر فواید مصرف کود 10X shock برای گیاهان به شمار می آید. بسیار پیش می آید گیاه در اثر سرمای ناگهانی، تغییرات دمایی، حمله آفات، کوددهی نامتعارف و …دچار تنش می گردد. وجود آمینواسید در کود کامل 10X shock، این محصول را به بهترین، مطمئن ترین و همه کاره ترین کود کشاورزی و باغداری تبدیل نموده است.

برای مطالعه : کود آمینواسید شوک

جذب سریع توسط گیاه

فرم ساختاری کود ده ایکس به نحوی است که امکان استفاده در تمامی سیستم های آبیاری با جذب بالا و نتیجه قطعی و ماندگار را به همراه دارد لذا این گزینه نیز از فواید مصرف کود 10X shock برای گیاهان محسوب می شود.

احیا خاک های آسیب دیده

کاربرد گسترده برای تمامی انواع گیاهان زراعی و باغی

قابلیت استفاده در مراحل ابتدایی، اواسط رشد و انتهای رشد محصولات

میزان مصرف کود 10X shock برای گیاهان

مقدار مصرف این محصول شگفت انگیز برای استفاده فواید مصرف کود 10X shock برای گیاهان، بسته به نوع محصول کشت شده می باشد. به عنوان مثال برای درختان میوه مقدار مصرف با توجه به سن درخت و شرایط خاکی تعیین می گردد. شما عزیزان برای خرید کود کامل 10X shock و دستیابی به نتایج حیرت انگیز که تاکنون هرگز شاهد آن نبوده اید، با کارشناسان آل کود در ارتباط باشید.

کود کلم بروکلی
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

1 دیدگاه

  • سلام و درود
    مقدار مصرف کود 10xشوک برای محلولپاشی به چه نسبت با آب هست و تعداد دفعات و فاصله نوبتهای محلولپاشی چند روز است.
    آیا در محلولپاشی قابلیت اختلاط با حشره کش فوزالون یا دیازینون را دارد یا خیر؟
    با سپاس (نقیب)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *