کود کامل 10Xshock برای درختان مرکبات

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

کود کامل 10Xshock یک کود آمریکایی است که با بهره گیری از تکنولوژی روز آمریکا تولید می شود. این کود حاوی عناصر مغذی و مواد مفید زیادی است که برای رشد و پرورش درختان مرکبات بسیار پرفایده است. ایت کود می تواند جایگزین بسیار خوبی برای کودهای شیمیایی باشد. کودهای شیمیایی حاوی مواد مضر زیادی هستند که به سلامت درختان مرکبات آسیب می رسانند. این روزها قیمت کودهای شیمیایی بسیار گران شده است. بنابراین کشاورزان به دنبال کودهای کاملی هستند که بتوانند از مصرف کودهای شیمیایی برای درختان نجات یابند. کودهای شیمیایی چنانچه تقلبی باشند دارای کلر و سدیم زیادی هستند که این مواد باعث شوری خاک می شوند و به سلامت درختان نیز صدمات زیادی وارد می کنند. لازم است تا درختان را از کودی سیراب نمایید که همه مواد ریزمغذی گیاهان را داشته باشد تا درختان هیچ گونه کمبودی احساس نکنند. در چنین وضعیتی است که درختان بسیار پرثمر می شوند و میوه های بسیار خوشمزه تولید می کنند.

کود کامل 10Xshock برای درختان مرکبات بسیار شگفت انگیز بوده و دارای تمام مواد لازم برای تغذیه درختان مرکبات است. چنانچه در مدت کوتاهی از این کود برای درختان خود استفاده نمایید می توانید ظرف مدت کوتاهی اثرات حیرت آور آن را ببینید. لازم است تا این کود فوق العاده را تنها از مراکز معتبر تهیه نمایید تا بتوانید تمام اثرات بی نظیر آن را بر روی درختان خود مشاهده نمایید. با استفاده از کود کامل 10Xshock برای درختان مرکبات دیگر هیچ گونه نگرانی در مورد کمبودهای غذایی درختان باقی نمی ماند. درختان دارای محصول دهی عالی می شوند و در نتیجه مورد پسند بازار قرار می گیرند. لذا باغداران می توانند سود بسیار خوبی را از راه فروش مرکبات به جیب بزنند. این کود کامل شامل کلسیم، آهن، روی، بور، اسید هیومیک، اسید فولویک، عصاره جلبک دریایی و آمینواسید است. در زیر به برخی مزایا و خصوصیات این کود اشاره می کنیم . پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: کود کامل 10Xshock برای نارنگی

خصوصیات کود 10Xshock برای درختان مرکبات

  • کود کامل ده ایکس شوک به شکل مایع است و توانایی استفاده به صورت مایع و محلول پاشی را دارا است. از خصوصیت این ماده مغذی می توان به عدم سوزاندن گیاه و شور شدن خاک اشاره نمود. چنانچه کودهای شیمیایی تقلبی که این روزها در بازار بسیار فراوان هم هستند را مورد استفاده قرار دهید نه تنها هیچ سودی برای شما ندارند بلکه ویران گر و مخرب نیز خواهند بود. بنابراین اگر درختان سالم می خواهید باید کود سالم نیز برای آن ها به کار ببرید.
  • کود کامل ده ایکس شوک سرشار از مواد آلی مفید مانند اسید هیومیک، اسید فولیک و عصاره جلبک دریایی است. کمتر کودی را می توانید بیابید که چنین مواد مفیدی را دارا باشد.
  • این کود دارای میزانی از اسید هیومیک است که به بهبود و تقویت خاک کمک شایانی می کند. اسید فولیک موجود در این کود نیز سبب می شود تا جذب عناصر گیاهی با سرعت بیشتری برای ریشه درختان مرکبات فراهم شود.آمینواسید موجود در این کود کامل نیز از وارد آمدن تنش و استرس به درختان ممانعت می کند.
  • کود کامل ده ایکس را می توان در همه دوره رشد درختان مرکبات به آن ها دارد. هر موقع احساس کردید که درختان مرکبات با کمبود مواد غذایی مواجه هستند می توانید، آن ها را با این کود تغذیه نمایید و همه کمبودهای غذایی آن ها را از بین ببرید. استفاده از این کود سبب می شود که طعم و رنگ میوه ها بسیار عالی شود و میوه های مرغوب و با کیفیت و بازار پسند حاصل شود.
  • از خصوصیت عالی که می توان برای این کود برشمرد توانایی مخلوط شدن با دیگر کودها مانند اسیدهیومیک است که باعث به وجود آمدن هیچ گونه تداخلی نمی شود.

کود کامل 10Xshock برای درختان مرکبات

مزایای کود کامل10Xshock  برای درختان مرکبات

این کود کامل آمریکایی با استفاده از برترین تکنولوژی روز ساخته شده است و امتیازات فراوانی را می توان برای آن برشمرد. از جمله این امتیازات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • با بهره گیری از کود کامل ده ایکس شوک دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی نخواهید داشت و یا میزان نیاز درختان به آن ها به حداقل مقدار می رسد. بنابراین می توان با هزینه مناسب به بهترین بهره وری دست یازید.
  • با استفاده از این کود باعث افزایش رشد و پرورش درختان مرکبات می شوید. باروری و محصول دهی درختان رو به فزونی می گذارد.
  • به دلیل اینکه این کود به شکل مایع است و انحلال پذیری بالایی دارد لذا در هر نوع سیستم آبیاری قابل استفاده است و از راه محلول پاشی نیز با بازدهی بالا قابل جذب است.
  • پتاسیم موجود در این کود باعث بالا بردن سطح ایمنی و قدرت دفاعی درختان مرکبات می شود. فسفر موجود در این کود سبب می شود تا ریشه درختان به خوبی رشد کنند و درشت شوند. آهن موجود در مرکبات برای بهتر ساختن مزه و سبز شدن گیاه، کلسیم جهت بالا بردن مقاومت سلولی کارایی دارند.

بیشتر بخوانید: کود پتاس بالا برای مرکبات

اسید هیومیک

 اسید هیومیک موجود در این کود باعث می شود تا ساختار خاک بهبود یابد و اصلاح شود. عنصرهای درشت موجود در کود به مولکول هلی ریز  قابل جذب توسط درختان مرکبات بدل می شوند. ریشه درختان بزرگ می شود، درختان می توانند به ذخیره آب برای مدت زمان طولانی تر برسند و صرفه جویی در مصرف آب میسر شود. همچنین جذب عنصرهای ریز مغذی توسط درختان بیشتر بیشتر می شود.

اسید فولیک

اسید فولیک از دیگر ماده آلی موجود در این کود مغذی است که کار منتقل ساختن و جذب عناصر غذایی را به داخل ریشه میسر می سازد تا با راحتی هر چه بیشتر در اختیار گیاه قرار بگیرد. این ماده سبب می شود تا تقسیمات سلولی بهبود بیابد و گیاه به طور چشمگیری رشد کند.

عصاره جلبک دریایی

 عصاره جلبک دریایی موجود در این کود باعث می شود تا  گیاه به هورمون های محرک رشد دسترسی پیدا کند و محصولات درشت تر شوند.

سخن آخر

با توجه به مواد مغذی فراوانی که در کود کامل ده ایکس شوک موجود است لازم است تا مصرف کنندگان عزیز این کود را از جاهای معتبر تهیه نمایند تا بتوانند اثرات شگفت انگیز آن را در مدت زمان کوتاهی مشاهده نمایند. بسیاری از جاهای غیر معتبر کود بی کیفیت و تقلبی را به شما غالب می کنند. در نتیجه درختان شما دچار صدمه می شوند. برای خرید کود کامل ده ایکس شوک با ما در تماس باشید.

با تشکر از توجه شما آل کود

کود کامل 10Xshock برای درختان مرکبات
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *