کود با کیفیت عناب

کود درخت عناب

 

جهت خرید بهترین کود درخت عناب از بالای همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

قابل توجه باغداران محترم:

در مورد کود دهی درختان میوه به دنبال یک عدد کود خاص نباشید و فکر نکنید با استفاده از کود های دامی می توانید گلدهی و باردهی درختان خود را به حداکثر برسانید.

آل کود برای شما یک پیشنهاد مفید و کاربردی دارد.

اگر سه الی چهار سال برنامه غذایی مرتب و علمی داشته باشید که مستلزم زمان و هزینه است می توانید ضمن بالاترین میزان برداشت منطقه خود با کیفیت ترین میوه های آن سال را داشته باشید که هم از نظر بازار پسندی و هم از نظر طعم و اندازه بالاترین کیفیت را دارا باشند.

دقیقآ راهکاری که کشاورزان نمونه هر استان آن را انجام می دهند.

درختان بر خلاف دیگر گیاهان بخصوص صیفی جات نمی توانند سریعآ به یک عنصر خاص واکنش سریع نشان دهند و نیازمند زمان بیشتری هستند.

تنها راهکاری که باعث افزایش عملکرد و باردهی بیشتر یک درخت طی همان سال می شود استفاده از کود کامل 10X شوک است.

که فقط همان سال می تواند حداقل افزایش عملکرد درختان میوه را 30 الی 40 درصد افزایش دهد.

این تنها کودی است که به دلیل فرمول خاص آن فوری جواب می هد.

ولی همانطور که گفته شد برای رساندن درختان به حداکثر باردهی خود نیاز به برنامه غذایی ممتد ، منظم و علمی داریم که در این راستا کارشناسان آل کود می توانند شما را از این نظر به بهترین نحو پشتیبانی کنند.

میوه عناب فقط در سالهای اخیر رواج پیدا کرده است  و با اینکه به نظر می رسد میوه ای گرمسیری است ، اما در واقع در اواسط دهه 1800 در تگزاس و سایر مناطق جنوب غربی ایالات متحده رشد می کند. درختان عناب مانند انار ، شرایط گرم و خشک را تحمل می کنند و در واقع یکی از ساده ترین درختان میوه برای رشد در صورت زندگی در آب و هوای مناسب است.

نه تنها درخت عناب در هوای گرم و آفتابی رونق می گیرد ، بلکه می توانند سرما بیشتری را نسبت به بسیاری از درختان میوه تحمل کنند. عناب ها در زمستان خسته می شوند و از دمای هوا تا -28 فارنهایت زنده مانده اند.  آنها در مناطقی که آفتاب و گرما در تابستان دارند ، بهترین میوه می دهند ، اما در شمال غربی اقیانوس آرام با موفقیت رشد کرده اند.

عناب ها علاوه بر میوه خود ، درختان محوطه سازی زیبایی را ایجاد می کنند. برگهای آنها به فرم بیضی شکل و براق و سبز مومی در قسمتهای بالای آن وجود دارد. قسمتهای پایین برگها با خز پوشیده شده است. پاییز برگها از سبز به زرد تبدیل می شود. درختان عناب دارای فرم گریه یا زیگ زاگ ، دارای پوست جالب و بسیار بادوام هستند. اکثر درختان عناب خار دارند ، اگرچه ارقام بدون خار موجود است.

عناب ها را در زمان کاشت کود ندهید بلکه 1 فنجان کود 8-8-8 را در هر بهار بعدی روی خاک زیر بوم درخت بمالید. درختان عناب آب را هر چند روز یکبار بلافاصله پس از کاشت تا زمانی که درختان تثبیت نشوند بدهید درختان بالغ نیاز به آبیاری نادر دارند – شاید یک بار در ماه در شرایط خشک.

کاشت عناب و کود درخت عناب

در اواخر بهار درختان عناب را کاشت کنید. مناطقی را انتخاب کنید که آفتاب کامل داشته باشد و درختان را حداقل 10 تا 15 فوت از هم فاصله دهید. این درختان طولانی مدت می توانند 25 تا 50 پا قد رشد کنند ، اگرچه بیشتر آنها زیر 20 فوت باقی می مانند. درختان عناب تقریباً نسبت به هر نوع خاک از جمله خاکهای قلیایی ، اسیدی ، فشرده و خاک رس قابل تحمل است. اگرچه آنها به زهکشی مناسب نیاز دارند ، بنابراین ، خاکهای مستهجن را با کمپوست یا سایر مواد آلی اصلاح کنید.

عناب ها را در زمان کاشت کود نکنید ، بلکه هر فنجان بعد از آن 1 فنجان کود 8-8-8 را در خاک زیر سایبان درخت بمالید. درختان عناب آب را هر چند روز یکبار بلافاصله پس از کاشت تا زمانی که درختان تثبیت نشوند. درختان بالغ نیاز به آبیاری نادر دارند – شاید یک بار در ماه در شرایط خشک.

عناصر نیازی به رژیم های هرس پیچیده ندارند ، اما می توانند هر یک از آنها را کنترل کنند تا اندازه آنها را بهبود بخشد یا سلامت درخت را بهبود بخشد. درختان را در زمستان هرس کنید تا شاخه های مرده و همچنین شاخه هایی که به صورت عمودی رشد می کنند یا در مقابل یکدیگر مالیده می شوند را جدا کنید. بیماری و مشکلات حشرات بسیار نادر است.

میوه عناب نسبت به بیشتر میوه های درخت کوچکتر است – در مورد اندازه یک گردو یا گلابی. آنها از سبز تا قرمز روشن یا قهوه ای قرمز مایل به قرمز بالغ می شوند. با افزایش میوه ، پوست قهوه ای و چروکیده می شود ، به همین دلیل گاهی به آنها خرما چینی می گویند. میوه عناب پس از قرمز شدن ، به بهترین وجه قبل از چروک شدن خورده می شود. با وجود تاریخ موجود ، درختان عناب ترد ، آبدار و شیرین هستند – یادآور یک سیب است. می توان آنها را در دسر تازه ، خشک یا شیرینی میل کرد.

گوناگونی های عناب

عناب ها بومی چین هستند ، اما اولین نهال هایی که وارد ایالات متحده می شوند از اروپا آمده اند. این گونه ها نسبت به انواع چینی پایین تر است. علاوه بر این ، به دنبال نهال ، که میوه ای با کیفیت و عالی نخواهد داشت ، به دنبال یک درخت پیوند شده ریشه باشید. اگرچه عناب ها به خودی خود گرده می زنند ، اگر دو درخت کاشت کنید ، میوه بیشتری به شما می دهند.

“لی” اولین بار توسط فرانک مایر در کالیفرنیا معرفی شد. هنوز هم یکی از بهترین گونه ها در نظر گرفته می شود ، که در اواخر تابستان رسیده است. این میوه بزرگ تولید می کند ، ایده آل برای خوردن تازه.

کود درخت عناب

بهترین درخت عناب چیست؟

لی بهترین انواع عناب است. بزرگترین ، گوشتی و شیرین نیز هست.

چه مدت زمان لازم برای میوه عناب به طول می انجامد؟

ارقام عناب از نظر اندازه و ترکیب آن متفاوت است و بعضی از آنها به طور عادت بسیار باریک و برخی دیگر گسترده تر است. به نظر می رسد یکی از ارقام ، به طور عادت کوتوله است. پس از 30 سال رشد در یک سایت متوسط ​​، درختان می توانند 30 فوت با قطر تاج تا 15 فوت داشته باشند.

چند بار درختان عناب را آب می کنید؟

با این حال به تازگی درختان عناب به طور هفتگی (1 بار در هفته) در طول خنک تر فصول بهار و فصول پاییز ، و 2 – 3 بار در هفته در طول فصل گرم تابستان. گیاهان برگریز در زمستان خسته می شوند (برگ های خود را از دست می دهند) ، بنابراین آب دهی باید متوقف شود.

چرا درخت عناب من میوه ندارد؟

به دلیل اینکه میوه نمی دهد تا پیرتر شود ، مشهور است و در نتیجه به طور غیرعادی میوه می یابد. به نظر می رسد آنها برای سالهای زیادی در زمین بسیار کوچک هستند. در هر صورت آنها به اندازه کافی مواد مغذی دریافت نمی کنند ، خاک بسیار اسیدی است یا فقط در حدود چهار ساعت از نور خورشید در روز دریافت می کنند.

توصیه های کود درخت عناب

عناب (یا خرمای چینی) یک صنعت جدید باغبانی در استرالیا غربی است. در این صفحه توصیفات کود برای عناب ها شده است.

اطلاعات کمی در دسترس در مورد نرخ کودهای اعمال شده برای عناب ها وجود دارد. اسنادی وجود دارد که شیوه کود کشاورزان معیشت در هند و چین و میزان کودهای مورد استفاده را توصیف می کند. این کشاورزان عمدتا از کودها استفاده می کردند. میزان مواد مغذی تهیه شده توسط این کودهای آلی محاسبه می شود زیرا ترکیب کودها داده نمی شود.

برای درختان بالغ ، مقدار ماده مغذی موجود در باغ از میوه راهنمایی می کند که چه چیزی باید استفاده شود. نشان می دهد که چه مقدار ازت N ، فسفرP و پتاسیم K در مقادیر مختلف میوه حذف می شود. با این حال ، تمام کودهای وارد شده به خاک در دسترس گیاه نیست.

نیتروژن با ریزش باران و آبیاری (به ویژه در خاک های شنی) به آسانی از ریشه درختان شسته می شود. فسفر توسط بیشتر خاکها ثابت شده است و تنها درصد آن در دسترس گیاه است. پتاسیم همچنین توسط ذرات خاک رس یا در خاک های شنی شسته می شود.

کود ضد آب برای درختان عناب

این اختراع کود آلوده به آب را برای درختان عناب فراهم می کند ، که از مواد اولیه اوره ، مونوآمونیوم فسفات ، سولفات پتاسیم ، کلات عنصر جزئی اسید آمینه و یک تهویه کننده تشکیل شده است ، که در آن تهویه از دی متیل آمینو اتانول هگزانوات ، نیتروفنولات سدیم مرکب ، اسید آبسیزیک تهیه شده است. ، سدیم نفتالین استات سدیم ، ایندول بوتیریک اسید ، براسینولید طبیعی و ساپونین چای. کود آلوده به آب درخت عناب می تواند رشد درختان عناب را تنظیم کرده و ضریب بهره‌برداری را تقویت کند ، از ظرفیتهای تقویت تحمل ، مقاومت در برابر بیماری و مقاومت در برابر آفات ، افزایش بلوغ زودرس عنابها برخوردار بوده و از مزایای رنگ آمیزی مطلوب ، ذخیره سازی نیز برخوردار است. مقاومت در برابر حمل و نقل ، بازده بالا و موارد مشابه

این اختراع به بخش فنی کود کشاورزی مربوط می شود ، مربوط به نوعی کود زدن پانچ است ، به طور خاص با نوعی کود دهی درخت عناب مرتبط است.

کود عناب

فناوری پیش زمینه در زمینه کود دهی درخت عناب

کشت عناب دارای سابقه ای طولانی ، مغذی و به سبک مختلف است. درخت عناب درخت بارور چند ساله است و نتایج سالانه میوه ها باعث می شود مقدار زیادی عنصر مغذی از بین برود ، اگر به موقع تکمیل نشود ، مطمئناً بر درخت تأثیر می گذارد  ، باعث پدیده تحمل جدی دوسالانه می شود. بنابراین ، استفاده منطقی از کود باعث می شود كه درخت عناب محكومیت بدنی را تعیین كند ، مقاومت را تقویت كرده و محدودیت زمانی حاصل را نیز افزایش دهد ، یكی از اقدامات مهم كسب محصول با بازده بالا ، بازده پایدار است. درخت عناب بر پایه کودهای شیمیایی مانند اوره ، فسفات دی مونیوم ، کودهای کامپوزیت با عملکرد سریع ، به دلیل کود شیمیایی کاربرد طولانی مدت بر اساس کود نیتروژنی ، باعث کمبود عناصر مغذی خاک و عدم تعادل تزریق تنه ، باعث می شود عناب واقعاً کم باشد کیفیت پایین

هدف از اختراع برای مشکلات ذکر شده در بالا است ، نوعی درخت عناب را برای شتاب دادن کود فراهم می کند ، می تواند رشد عناب را تنظیم کند ، سرعت استفاده از کود را بهبود بخشد ، مقاومت در برابر بیماری ، توانایی آفات حشرات ، ارتقاء کلاس عناب را تنظیم کند رسیدن زودرس ، رنگ خوب ، مقاومت در برابر انباشت ، مزایای خروجی بالاتر.

کود جوانه زنی درخت عناب تهیه شده توسط این اختراع ، براساس نیتروژن (N) ، فسفر (P2O5) ، ​​پتاسیم (K2O) ، با افزودن چندین عنصر مغذی با حلالیت کند مانند عناصر کمیاب متوسط ​​، عنصر مفید و مونتاژ علوم اصلاحات شکل می گیرد هر ماده خام با هم تعامل برقرار می کند ، هم افزایی وجود دارد ، می توان نسبت به کارگیری عناصر کمکی متوسط ​​را بهبود بخشید. با بهینه سازی نیتروژن ، فسفر ، ترکیب پتاسیم ، عناصر کمیاب متقابل منطقی و غیره ، می تواند سرعت استفاده از کود ، کاهش میزان کود و زمان استفاده را بهبود بخشد. آلودگی را به محیط زیست کاهش دهید. با این اصطلاح که اضافه می شود کود درخت عناب به کودهای آزمایشگاهی اضافه می شود. هر ترکیب دارای عملکرد هم افزایی ، رشد عناب قابل تنظیم است. تأثیراتی مانند سیستم ریشه رشد گیاه و گل برگ ، گیاهان و گل و گیاه را تقویت و ترویج می کنند. مقاومت به طور همزمان می تواند بهبود یابد ، مقاومت به آفات و مقاومت آفات در برابر حشرات را بهبود ببخشد. بطور خاص در؛ درخت عناب پس از استفاده واضح می تواند مقاومت به خشکی ، ضد یخ ، ضد شور و قلیایی و قابلیت تحمل باد گرم را تقویت کند. بیماریهای کمبود مواد مغذی فیزیولوژیکی مانند جلوگیری از مؤثر بودن برگهای گل ، جزوه ، هوانگ بله ، رول برگ. همزمان و افزایش بلوغ زودرس کلاس عناب ، مزایایی مانند رنگ خوب ، مقاومت در برابر تجمع.

نوعی کود مشتعل درخت عناب تهیه شده توسط این اختراع ، از مواد اولیه قطعات زیر تشکیل شده است: اوره 320 ~ 360 ~ ، مونوآمونیوم فسفات 150 ~ 180 ، سولفات پتاسیم 380 450 ، کلاتهای اسیدهای آمینه و عناصر کمیاب 30 45 و اصلاحیه 2 ~ 8؛ اصطلاحات اصلاح شده ، از مواد اولیه قسمتهای زیر وزن تشکیل شده است: دی اتیل آمینو اتانول کاپروت 5 10 ، نیتروفنولات سدیم 5 ~ 8 ،  و چای ساپونین 3 ~ 6.

عنصر ردیاب متوسط ​​عناصر کمکی از فلزات آمینو اسیدها و عناصر کمیاب توصیف شده از روی ، بور ، منگنز ، مس ، آهن ، موجود در آن و روی است: بور: منگنز: مس: وزن آهن نسبت به 2.5: 1: 3: 2.5: 2 است.

درخت عناب از کودهای موجود در مورد اختراع موجود ، ترکیب مواد اولیه بخش وزن زیر ترجیح می یابد: اوره 350 ، فسفات مونوآمونیوم 160 ، سولفات پتاسیم 400 ، چلاتهای اسیدهای آمینه و عناصر کمیاب 35 و اصلاحیه 5؛ اصطلاحات توصیف شده ، ترکیب مواد اولیه قطعات وزن زیر ترجیحی: دی اتیلامینو اتانول کروات 8 ، نیتروفنولات سدیم 6 ، ، اسید ایندولبوتیک 3 ، اسید براسینولید 5 و چای ساپونین 5.

کود دهی درخت عناب

کود درخت عناب چیست؟

 نکاتی در مورد رشد درخت عناب عناب توسط: سوزان پترسون ، استاد باغبان نسخه قابل چاپ نسخه دوستانه آیا به دنبال چیز عجیب و غریب برای رشد در باغ خود در سال امسال هستید؟ پس چرا رشد درختان عناب را در نظر نگیرید. با مراقبت مناسب از درخت عناب ، می توانید از این میوه های عجیب و غریب در باغ لذت ببرید. بیایید درباره نحوه رشد یک درخت عناب یاد بگیریم. درخت عناب چیست؟ عناب که با نام چینی نیز شناخته می شود ، بومی چین است. این درخت با اندازه متوسط ​​می تواند تا 40 پا رشد کند ، (12 متر) دارای برگهای براق ، برگ برگ برگ برگ برگ برگ برگ و برگ درخت خاکستری روشن است. میوه تک شکاری بیضی شکل و با شکوه برای شروع سبز است و با گذشت زمان قهوه ای تیره می شود. میوه مانند انجیر ، میوه هنگام خشک شدن روی تاک خشک می شود و چروک می شود. این میوه طعم مشابه ای با یک سیب دارد. چگونگی رشد درخت عناب بهترین کارها را در آب و هوای گرم و خشک انجام می دهد ، اما می تواند کمترین میزان زمستان را تا 20 درجه فارنهایت تحمل کند. آنها در مورد pH خاک خاص نیستند ، اما باید در آفتاب کامل کاشته شوند.

مراقبت از درخت عناب یک بار مصرف ازت قبل از فصل رشد به تولید میوه کمک می کند. اگرچه این درخت سخت گیر خشکسالی را تحمل می کند ، اما آب منظم به تولید میوه کمک می کند. هیچ گونه آفت و بیماری در مورد این درخت شناخته نشده است. برداشت میوه عناب هنگامی که نوبت برداشت محصول عناب می رسد بسیار آسان است. وقتی میوه عناب قهوه ای تیره شد ، برای برداشت آماده خواهد بود. همچنین می توانید میوه را روی درخت بگذارید تا خشک شود. به جای برداشت میوه از تاک ، ساقه را هنگام برداشت برش دهید. میوه باید لمس محکم داشته باشد. این میوه به بهترین وجه بین 52 تا 55 درجه است

عناب یک درخت میوه تزئینی برگریز 15 تا 30 فوت با چوب بسیار سخت و قوی است. شاخه ها در درختان جوان با نخاع های زوج زنگ زده شده اند. بسته به نوع ارقام ، عادت رشد درخت از سایبانهای گسترده تا بسیار باریک و راست می باشد.

بهترین کود عناب

برگها

برگها براق ، بیضی یا بیضی شکل و بدون انشعاب هستند و در طرفهای متفاوتی از شاخه ها رشد می کنند. طول برگ ها از 1 تا 2 اینچ (5/5 تا 5 سانتی متر) و عرض 0.75 تا 1.5 اینچ (2-4 سانتی متر) طول دارد.

جوانه ها و شاخه ها

شاخه های عناب با سایر گونه های میوه متفاوت است. شاخه های جدید می توانند شاخه هایی در همان فصل رشد داشته باشند و شاخه ها از ساختار مشابه شاخه اولیه برخوردار هستند. عناب چهار نوع شاخه دارد: شاخه های اولیه (فرمت) ، شاخه های ثانویه (شاخه های جانبی) ، شاخه های یاتاقان مادر (شاخه میوه) و شاخه های میوه دار (شاخه) (شکل 1). سه نوع جوانه برای عناب وجود دارد: جوانه اصلی ، جوانه های ثانویه و جوانه های خفته.

بیشتر درختان تجاری عناب به دلیل در دسترس بودن دانه و تحمل تنش در عناب ترش پیوند زده می شوند. پیوند زبان – شلاق و پیوند پوست روشهای رایج انتشار عناب است. اگر گیاهان مادر از مکنده های ریشه باشند ، عناب نیز می تواند از طریق مکنده های ریشه تکثیر شود. اگر گیاهان مادر درختان پیوند شده باشند ، مکنده ها فقط به عنوان ساقه های ریشه خوب هستند. برش چوب نرم همچنین برای عناب ها در یک محیط مرطوب امکان پذیر است.

طوفان و طول عمر درخت

درختان عناب بسیار زودرس هستند. آنها در همان سال کاشت یا پیوند زدن گل می دهند و بعضی از ارقام حتی می توانند برخی از میوه ها را به ارمغان آورند. بیشتر ارقام در سال دوم چند میوه تولید می کنند. پس از 4 تا 5 سال ، عناب ها عملکرد منطقی خواهند داشت. یک درخت عناب بالغ بسته به اندازه درخت و مدیریت فرهنگ می تواند 40 تا 100 پوند یا بیشتر از میوه داشته باشد. درختان عناب می توانند 50 سال یا بیشتر در باغ های تجاری ادامه دهند. “پادشاه عناب” قدمتی بالغ بر هزار سال دارد و هنوز هم سالانه در استان شاندونگ ، چین میوه می دهد.

مورد نیاز خاک

عناب ها می توانند در طیف وسیعی از شرایط خاک ، از شن و ماسه گرفته تا لوم تا خاک رس ، و از اسیدی تا قلیایی (pH 5.0-8.5) رشد و تنظیم میوه کنند. عناب ها می توانند در خاکهای بی ثمر زنده بمانند. بیشتر خاکهای نیومکزیکو باید برای تولید عناب مناسب باشد.

آبیاری و کوددهی

گیاهان عناب نسبت به خشکسالی تحمل زیادی دارند. با این حال ، برای یک میوه و عملکرد برتر میوه ، درختان عناب باید در شرایط آب و هوایی خشک نیومکزیکو آبیاری شوند.

تحقیقات محدود در مورد لقاح عناب وجود دارد. درختان با کود کمی یا بدون کود زنده می مانند ، اما برای تولید تجاری معمولاً کاربرد کود لازم است. درختان تازه کاشته شده را بارور نکنید تا زمانی که تثبیت شوند.

اسید هیومیک مخصوص درخت عناب

کود کامل مخصوص درخت عناب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366