خرید کود در افغانستان

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

خرید کود در افغانستان

جهت خرید انواع کود های ارگانیک و شیمیایی در افغانستان با ما در ارتباط باشید.

بازار فرتیلایزر یا کود های کیمیایی و مکمل ها و مواد تقویتی گیاهان و زراعت در ایران بسیار متنوع و پر مایه می باشد و این بازار هم از نظر تولید و هم واردات توانایی تامین تمام نیازهای داخل ایران و همین طور صادرات به سایر کشورهای همسایه ایران را دارد.

صادرات کود کشاورزی به کشور های گوناگون منطقه یکی از مزیت های بازار کودهای کیمیایی و زراعی در ایران می باشد.

تمام فرتیلایزرهای کیمیایی و کودهای مورد نیاز در زراعت و باغات در ایران چه ساخت ایران و چه ساخته شده در هر یک از کشورهای دنیا در ایران به آسانی قابل دسترس می باشد.

افغانستان یکی از کشورهای همسایه ایران با اقتصادی زراعت محور است و نیاز بسیار بالای بخش تولید کشاورزی در افغانستان به کودهای کیمیایی واردات کود به افغانستان را یک نیاز مهم برای زراعت این کشور کرده است.

صادرات کود از ایران به افغانستان یکی از بهترین و ارزان ترین راه ها برای تامین نیاز کود های کیمیایی و ارگانیک برای زراعت و کشاورزی افغانستان است.

خرید کود کشاورزی از ایران چندین مزایا برای کشاورزان و زارعان افغان به همراه دارد.

مرز طولانی و گسترده و با ایران امکان صادرات کود زراعی را به افغانستان ایجاد کرده است.

خرید کود کشاورزی از ایران و ارسال کود به افغانستان کم هزینه ترین و مطمئن ترین راه خرید با کیفیت ترین کود های شیمیایی و کشاورزی برای زارعان افغان می باشد.

وجود چندین مرز رسمی و گمرک های قانونی و بازارچه های مرزی متعدد در امتداد نوار مرزی ایران با افغانستان صادرات و ارسال کود کشاورزی از سمت ایران را به افغانستان به آسانی ممکن می کند.

نزدیکی دومین شهر بزرگ صعتی و جمعیتی ایران که همان مشهد است  به مرز با افغانستان هم امکان ارسال و صادرات کود به افغانستان را بیشتر و راحت تر کرده است.

همین طور تنوع بسیار زیاد انواع کودهای تولید داخل یا ساخت سایر کشورهای صاحب تکنولوژی در بازار کود ایران می تواند گستره زیادی از انتخاب ها را برای زارعان و تاجران افغان ایجاد کرده و صادرات و ارسال کود به افغانستان را از مبداء ایران برای آنان آسان تر نماید.

همین طور خرید و ارسال کود از ایران به مقصد افغانستان با همراهی گمرکات و بازارچه های مرزی ایران با حد اکثر سرعت و آسان ترین شرایط و کمترین زمان ممکن از گمرکات قانونی و بازارچه های مرزی معتبر ایران صورت می گیرد و طی یک روند بسیار سریع و قانونی با حد اقل زمان امکان خرید و ارسال و همین طور صادرات کود های کیمیایی و فرتیلایزرهای زراعی را برای زارعان و تجار افغان فراهم می آورد.

پراکندگی گمرکها و مرزها و بازارچه های قانونی در طول نوار مرزی ایران و افغانستان امکان ارسال و صادرات کود کشاورزی از ایران به هر نقطه از افغانستان را در سریعترین زمان ممکن فراهم کرده است. برای مثال صادرات کود به افغانستان در ولایات شمالی آن از طریق گمرکات و بازارچه های واقع در شمال نوار مرزی انجام خواهد شد؛ و به همین صورت صادرات کود به ولایات مرکزی و جنوبی.

این شرایط امکان صادرات و ارسال کود به افغانستان را در سریع ترین زمان ممکن و از مبادی قانونی مرزی فراهم می کند.

از طرفی نزدیکی مراکز مهم تجاری و صنعتی به گمرکات و بازارچه های مرزی امکان ارسال کود های کشاورزی را به صورت شبانه روزی به تمام نقاط و ولایات افغانستان از نزدیک ترین گمرک ها و مرزهای قانونی فراهم میکند و هرگونه کود یا کالای کشاورزی خریداری شده از ایران در سریع ترین زمان ممکن به هر یک از ولایات افغانستان و تمام نقاط این کشور ارسال و تحویل می شود.

همچنین بهترین برندها و مارک های تجاری در سرتاسر دنیا در ایران یافت می شود و همین طور تمام انواع و اقسام کود های کشاورزی با بیشترین تنوع تولیدات با بهترین کیفیت در ایران موجود است و به راحتی هر یک از محصولات مورد نظر از انواع ان پی کا ( N P K  ) و ریز مغذی ها و مکمل های تغذیه ای برای گیاهان یافت می شود و در سریع ترین زمان و به صورت کاملا قانونی و از گمرکات مرزی به افغانستان صادر می گردد.

سرعت در ارسال و تحویل کالا، کیفیت بسیار عالی و هم طراز با استانداردهای بین المللی و قیمت  و هزینه بسیار مناسب از جمله مزایای خرید کود های کشاورزی از ایران می باشد.

اسید هیومیک

خرید کود در افغانستان
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *