کود جلبک دریایی

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

معرفی کود جلبک دریایی

برای خرید کود جلبک دریایی شوک از بالای همین صفحه با کارشناسان آل کود در ارتباط باشید : این کود صد در صد طبیعی و ارگانیک که از جلبک های قرمز و قهوه ای تشکیل شده است،  که با افزایش عملکرد متابولیک گیاه، بهره وری و کیفیت گیاهان را افزایش می دهد. با فعال کردن جمعیت میکروبی خاک، سلامت خاک را بهبود می بخشد. به عنوان یک نرم کننده خوب خاک عمل می کند. تحمل استرس و مقاومت در برابر بیماری های مختلف، شرایط خشک و آب و هوای شدید را فراهم می کند. کود های جلبک دریایی شوک در درجه حرارت بالا آماده استفاده تا 30 گیاه کوچک یا حداکثر 9 درخت می باشد.

مزایای استفاده از کود جلبک دریایی شوک

با کودهای جلبک دریایی شوک شاهد رشد فراوان در باغ خود خواهید بود،  فرمولاسیون مایع این کود به طرز ماهرانه ای برای باغ یا مزرعه ارگانیک شما تولید شده است. کود جلبک دریایی شوک از مواد ارگانیکی و مغذی برگی پیشرفته ای استخراج شده است که  به راحتی  می توانید گیاهان سالم را تغذیه کنید و ساختار خاک را بهبود ببخشید.همچنین می توانید  عمر مفید میوه ها، سبزیجات و گل ها را با بهترین کود مایع جلبک دریایی افزایش دهید. این کود ارگانیک  از بیش از 60 ماده مغذی اصلی و جزئی و اسیدهای آمینه طبیعی ساخته شده است. همچنین کود جلبک دریایی از مواد محرک رشد مانند اکسین،  سیتوکنین ، جیبرلین تشکیل شده است که   رشد، رنگ و قدرت گیاه را افزایش می دهند. جلبک دریایی همچنین باعث افزایش مقاومت گیاه در برابر شرایط نامطلوب محیطی مانند یخبندان زودرس، گرمای شدید و کمبود رطوبت می شود. کود جلبک دریایی که به عنوان تلقیح بذر نیز  استفاده می شود، جوانه زنی را افزایش داده و تسریع می کند و رشد سریع سیستم ریشه سالم را افزایش می دهد. بنابراین این نوع کودهای نانو و مایع یک مکمل عالی برای هر برنامه کوددهی محصولات کشاورزی به شمار می آید.

خرید بهترین کود جلبک دریایی

نحوه مصرف کود جلبک شوک

کود جلبک دریایی ماندگاری نامحدودی دارند تا زمانی که آب اضافه شود. همیشه قبل از استفاده خوب تکان دهید، هر چه مدت زمان نگهداری محصول بیشتر باشد، بیشتر باید آن را تکان دهید. محصولاتی که با این نوع کود تغذیه می شوند  بهتر در سایه و زمان خنک  تغذیه شوند، در صورت امکان اجازه ندهید کود منجمد شوند. به محصول آسیبی نمی رساند، اما ممکن است ظرف محتوی آن سوراخ شود.

مقدار مصرف کودهای جلبک شوک

همیشه قبل از مصرف  ظرف محتوی این کودها، خوب تکان دهید، کود رقیق شده با آب را کاملا مصرف کنید ، باقی مانده کود را نگه ندارید. برای گیاهان خانگی: 1 قاشق غذاخوری   از کود جلبک دریایی را در 4 لیتر  آب استفاده کنید. هر 2-3 هفته یکبار تغذیه کنید.  سعی کنید بیش از حد به آن آب اضافه نکنید. برای گیاهان  در فضای باز: 8/1  فنجان در 4 لیتر  آب  رقیق و سپس استفاده کنید. سبزیجات، گل ها، درختان و درختچه ها را هر 2 تا 3 هفته یکبار تغذیه کنید. تا زمانی که خاک اشباع شود یا به صورت محلول پاشی تا زمانی که برگ‌ها، بالا و پایین خیس شوند استفاده کنید. جهت استفاده برای چمن 4 لیتر از کود جلبک با آب کافی مخلوط که  این مقدار برای پوشش دهی 8000 متر مربع استفاده می شود. در صورت استفاده برای تقویت گیاهان یک چهارم فنجان را با 4 لیتر آب رقیق کنید و هر 2 تا 3 هفته استفاده کنید. کود مایع جلبک رقیق شده نیز می توان  را در سراسر گیاه اسپری کنید یا مستقیماً روی خاک بپاشید. در  گیاهان کوچک یا نهال ها، از 1 تا 2 میلی لیتر مایع جلبک دریایی در 1 لیتر آب استفاده کنید و مایع جلبک دریایی رقیق شده را در سراسر گیاه کوچک اسپری کنید یا مستقیماً روی خاک بپاشید.

زمان مصرف کود جلبک شوک

در صورت استفاده روی برگ  گیاهان بهتر است در اوایل روز و یا در شب  انجام شود. همچنین می توانید از این کود در طول فصل رشد یا در پاییز استفاده کنید. بهتر است این نوع کودها را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

توجه: اسپری مایع جلبک دریایی شوک را قبل از طلوع یا غروب آفتاب روی گیاهان استفاده کنید تا از سوختگی برگ در گیاهان جلوگیری شود.

ترکیبات کود جلبک شوک

عناصر کمیاب موجود در عصاره جلبک دریایی ما شامل منیزیم، پتاسیم، روی، آهن و نیتروژن هستند که همگی برای گیاهان مفید هستند. به عنوان مثال، نیتروژن برای تولید نیترات، یک جزء کلیدی مورد نیاز گیاهان در طول فتوسنتز ضروری است. یکی دیگر از اجزای اصلی در کودهای مایع جلبک دریایی هورمون های گیاهی رشد هستند، این هورمون ها شامل  اکسین، سیتوکینین، بتائین و جیبرلین. این هورمون ها برای سلامت گیاه ضروری هستند. بسیاری از این موارد فقط در نسبت های بسیار کوچک مورد نیاز هستند، اما با این وجود مهم هستند. کود مایع جلبک دریایی کود آلی برای گیاهان گیاهان و ترکیب  100% طبیعی از  جلبک دریایی تهیه می شوند که  یک کود طبیعی ارگانیک حاوی ریز مغذی ها و درشت مغذی ها، مناسب برای تمامی محصولات زراعی، خاک گلدان، سبزیجات و گل در باغچه های خانگی هستند. همچنین عصاره جلبک دریایی یک کود مایع است که نانو  است و از جلبک های دریایی که حاوی کربنات و نیترات بیشتری هستند استخراج می شود. بهترین کود جلبک دریایی را می توانید از آل کود تهیه کنید.

کود جلبک دریایی شوک در بسته بندی بیست لیتری

فواید کودهای جلبک شوک

غنی سازی سلامت خاک:

کود جلبک دریایی شوک میکروارگانیسم هایی را در خاک افزایش می دهد که می توانند نیتروژن را از هوا جذب کنند.

افزایش رشد گیاه:

کود جلبک دریایی باعث بهبود جوانه زنی بذر و افزایش رشد ریشه در قلمه می شود. از این رو گل های با کیفیت و میوه های خوش طعم تولید می شود.

تغذیه متعادل:

رشد متعادل گیاهان را تقویت می کند و مجموعه شکوفه ها و اندازه گل ها و میوه ها را افزایش می دهد. این کود حاوی نیتروژن و فسفر و پتاس  است که برای رشد گیاه مورد نیاز است و عناصر کمیاب آن  مانند کلسیم، منیزیم، بور، روی، مولیبدن و غیره.

افزایش مقاومت در برابر بیماری:

کود کنسانتره جلبک دریایی ایمنی و مقاومت گیاهان را در برابر مقاومت به خشکی، محافظت در برابر سرما و تنش محیطی افزایش می دهد.

نحوه خرید کود جلبک  شوک

شما عزیزان به راحتی می توانید با مراجعه به شماره درج شده در بالای صفحه کود جلبک را سفارش دهید.

کود جلبک دریایی
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *