کود گیاهان آپارتمانی شوک

کود گیاهان آپارتمانی شوک

کود گیاهان آپارتمانی شوک

 

کود گیاهان آپارتمانی شوک

کود گیاهان آپارتمانی

ما با ارائه یک مقاله شگفت انگیز و قرار دادن اطلاعات ارزنده در پیرامون تقویت گیاهان آپارتمانی به همراه معرفی بهترین کود برگشته ایم تا از پر نشاط و سرحال بودن گیاهان خانگی تان نهایت لذت را ببرید پس تا انتها برای دستیابی به نتایج فوق العاده با ما همراه باشید.

کود گیاهان آپارتمانی شوک

فهرست مطالب:

۱)اهمیت نگهداری و مراقبت از گیاهان آپارتمانی

۲) رسیدگی به تغذیه گیاهان آپارتمانی

۳) دلایل نیاز گیاهان آپارتمانی به کودهای تقویتی و تامین کننده عناصر

۴) کود شوک، کود مخصوص رشد و نشاط گیاهان آپارتمانی

۵) مزایای استفاده از کود گیاهان آپارتمانی شوک

۶) ضرورت کوددهی گیاهان آپارتمانی با مواد ارگانیکی مانند کود شوک

کود گیاهان آپارتمانی شوک

 

اهمیت نگهداری و مراقبت از گیاهان آپارتمانی

امروزه وجود گیاهان آپارتمانی در منزل روح و جلای زیبایی به خانه ها هدیه می دهند و پس از گذراندن یک روز پر مشغله تماشای برگ ها و گل های شاداب خستگی را از تن به در می کند. گیاهان آپارتمانی زیبایی و گرمای ویژه ای به خانه ها می بخشند و با فراهم نمودن اکسیژن بیشتر و تصفیه هوا بر کیفیت هوای تنفسی در شبانه روز می افزایند.

با وجود اینکه پرورش گیاهان آپارتمانی ظاهرا کار آسانی به نظر می رسد، اما برای سرحال بودن همیشگی و داشتن برگ های سبز رنگ و گل های زیبا بایستی از توجهات ویژه شما نگهدارندگان عزیز برخوردار گردند؛ اگر شما به تازگی گیاه آپارتمانی خریداری کرده اید و از بی حال شدن آن در آینده هراس دارید خود را با اطمینان به ما بسپارید تا بهترین نتیجه را شاهد شوید.

گیاهان آپارتمانی اکثرا در شرایط ایده آل گلخانه ها به سر برده اند و رشد خود را در فضای مطلوب گلخانه ای آغاز کرده اند وقتی شما آنها را به خانه خود انتقال می دهید با شرایط و فضای جدیدی روبرو می شوند که  وارد نشدن شوک و استرس به گیاهان مراقبت و توجه شما را می طلبد.

کود گیاهان آپارتمانی شوک

 

رسیدگی به تغذیه گیاهان آپارتمانی

همانطور که یک کودک برای بزرگ شدن و قد کشیدن و تن سالم به مواد غذایی مفید نیاز مند می باشد، گیاهان و گل های آپارتمانی نیز به منظور رشد مطلوب و به هیجان آوردن صاحب خود از شدت زیبایی و شادابی، به تغذیه مناسب نیاز دارند تا تمامی مواد غذایی و عناصر تاثیر گذار در رشد به نحو احسن در اختیار آنها قرار گیرد.

برآوردن نیاز تغذیه ای گیاهان آپارتمانی محقق نمی شود مگر با استفاده از کود! کود ماده ای پر ارزش در راستای نگهداری و پرورش موفقیت آمیز گیاهان آپارتمانی به حساب می آید که انتخاب نوع پر بازده آن نگاه مهربان شما تا ادامه مطالب را می طلبد. در ادامه مطالب به اسرار استفاده از کود گیاهان آپارتمانی شوک به عنوان اصلی ترین و بهترین کود نگهداری از گیاهان آپارتمانی و نقش عناصر در روند رشدی و نشاط آنها خواهیم پرداخت.

کود گیاهان آپارتمانی شوک

دلایل نیاز گیاهان آپارتمانی به کودهای تقویتی و تامین کننده عناصر

هر یک از گیاهان آپارتمانی برای سالم ماندن و پژمرده و بی حال نشدن به بهترین کود نیاز دارد تا مواد مغذی موردنیاز آن را تامین نماید؛ در صورتی که حتی یکی از عناصر به مقدار کافی در اختیار گیاه قرار نگیرد، آسیب جدی بدان وارد خواهد شد و گیاه به مرور زمان شادابی خود را از دست می دهد و زرد و پژمرده شده و گل هایش دچار ریزش و خشکیدگی می شوند. برای جلوگیری از این امر بایستی کود مخصوص رشد و نگهداری گیاهان آپارتمانی در اختیار آنها قرار گیرد که اکنون به معرفی آن می پردازیم.

کود گیاهان آپارتمانی شوک

کود شوک، کود مخصوص رشد و نشاط گیاهان آپارتمانی

گیاهان آپارتمانی همگی به کودی دارای عناصر درشت مغذی و ریز مغذی به ویژه نیتروژن، فسفر، پتاسیم، کلسیم و آهن نیاز مبرم دارند؛ کود شوک مخصوص گیاهان آپارتمانی حاوی تمامی این عناصر به اضافه آمینواسید و جلبک دریایی می باشد که منجر به عملکرد فوق العاده در گیاهان آپارتمانی شده و بهترین کود برای آنها تلقی می شود. کود شوک در بسته بندی ۲۵۰ cc و در قیمت مناسب عرضه می گردد که نشاط و سرزندگی را برای گیاهان شما به ارمغان می آورد.

کود گیاهان آپارتمانی شوک

مزایای استفاده از کود گیاهان آپارتمانی شوک

تجربه نشان داده گیاهان آپارتمانی پس از بهره مندی از مواد مغذی کود گیاهان آپارتمانی شوک از رسد بسیار حیرت انگیزی برخوردار شده و نسبت به رشد واکنش مثبتی از خود نشان داده و نسبت به رشد بخش های مختلف ترغیب شده اند. نیتروژنی که در ساختار کود شوک حضور دارد تقویت برگ های گیاهان آپارتمانی را موجب شده و همانطور که دیده اید برخی از گیاهان آپارتمانی فقط برگ دارند و زیبایی آنها مرهون حضور برگ های سبز و خوش فرم آنهاست؛ کود گیاهان آپارتمانی شوک با در اختیار قرار دادن نیتروژن مورد نیاز گیاه رشد و تقویت برگ های آن را موجب خواهد شد.

پتاسیم و فسفر از دیگر عناصر موجود در کود شوک بوده که گیاه را به گلدهی بیشتر و قوی تر و هم چنین توسعه و رشد ریشه ترغیب می نماید. این کود از مواد ارگانیک و بیرون آمده از دل طبیعت بدست آمده که به آهستگی و با قابلیت دوام بالا مواد آلی و عناصر را به خاک می افزایند در نتیجه استفاده از کود گیاهان آپارتمانی شوک سبب صرفه جویی در مصرف هزینه های مربوط به کود شده و از کوددهی های مکرر جلوگیری می نماید.

جهت خرید کود شوک می توانید از کارشناسان آل کود راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

کود گیاهان آپارتمانی شوک

ضرورت کوددهی گیاهان آپارتمانی با مواد ارگانیکی مانند کود شوک

پس از هر بار آبیاری گیاهان آپارتمانی، بخشی از مواد مغذی در دسترس خاک و ریشه از گلدان خارج شده و در صورت عدم کوددهی منظم رشد آنها با مشکل مواجه شده و با گذشت زمان علائم کمبود عناصر مانند ریزش برگ، زردی و رشد ضعیف و کوچک ماندن را از خود بروز می دهند. چون گیاهان آپارتمانی شرایط متفاوتی از گیاهان کاشته شده در باغچه دارند و از منبع منظم کودی برخوردار نیستند، بایستی به صورت منظم کوددهی شوند.

کود زاموفیلیا

اما چرا کود ارگانیکی مانند شوک برای گیاهان آپارتمانی مورد استفاده قرار گیرد؟ 

کودهای ارگانیک و ترکیبات موجود در آن از دل طبیعت و اقیانوس بیرون آمده اند که در مقایسه با کودهای شیمیایی اثر سوئی بر گیاهان و گل ها ندارند و سبب سوزانده شدن یا آسیب رساندن به آنها نخواهند شد از طرفی به تامین عناصر پر مصرف و کم مصرف و آمینو اسید ها می پردازد که از عهده دیگر کودها خارج است؛ لذا به طور کلی کوددهی با کود گیاهان آپارتمانی شوک به صورت یک بار در ماه برای آنها فوق العاده عالی است‌.

کود گیاهان آپارتمانی شوک

با تشکر از توجه شما جهت افزایش سطح علمی و تجربی آل کود ما را از نظرات، پیشنهادات و بخصوص انتقادات سازنده خود بهره مند سازید.

آل کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366