کود گوگرد مایع شوک 80 %

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

خرید کود گوگرد مایع شوک 80 %

کود گوگرد مایع شوک 80 % : با وجود بیش از 20 کود مختلف گوگرددار در بازار، انتخاب بهترین گزینه ممکن است برای  تولید محصولات کشاورزی موثر تر واقع شود. کشاورزان باید با یک کارشناس کشاورزی یا متخصص برجسته  صحبت کنند تا تعیین کنند که چگونه می توانند به بهترین نحو کاستی ها را در زمین های خود شناسایی و اصلاح کنند.

ترکیبات کود گوگرد مایع 80 % شوک

ترکیبات: گوگرد، پتاسیم

مناسب برای: همه گیاهان

بسته بندی: 5 و 10 و 20 لیتری

هشدارهای لازم برای  مصرف کود گوگرد مایع 80 % شوک

در زمان محلول پاشی، مخزن سمپاش  باید تمیز باشد.  دقت کنید کود گوگرد مایع را با سایر مواد شیمیایی  یا اسیدهای اسیدهای قوی مخلوط نکنید.

خواص  کود  گوگرد مایع 80 درصد شوک

 کود گوگرد مایع 80 درصد شوک دارای خواص فوق العاده درمانی و محافظتی در برابر بیماری ها و آفات گوناگون از جمله سفیدک پودری  (بیماری لکه سیاه سیب و گلابی) و Taphrina sp (بیماری تغییر شکل برگ هلو) و کنه است. همچنین در از بین بردن آفات مختلف از جمله  شته، شپش و تریپس موثر است.

استفاده از گوگرد مایع در کشت هیدروپونیک باعث باز شدن زودرس گل های زینتی و همچنین بهبود فاکتورهای کیفی محصولات مانند رنگ، طعم، تازگی و عطر میوه می شود و وزن و حجم میوه را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

خرید کود گوگرد شوک ۸۰ درصد نانو کود

انواع کودهای  گوگرد مایع 80 درصد شوک

کودهای گوگرد مایع شوک را می توان به صورت مایع استفاده کرد، این کودها شامل  تیوسولفات آمونیوم، تیوسولفات پتاسیم و تیوسولفات کلسیم  که شناخته شده ترین آنها هستند.

تیوسولفات آمونیوم

محلول تیوسولفات آمونیوم (ATS) به دلیل حلالیت و سازگاری با یون های مختلف منبع محبوب کود گوگرد  برای استفاده در کودهای مایع است. تیوسولفات آمونیوم درجه کود در شکل تجاری آن در محلول آبی 60%  است.

به هر نسبت با محلول ها یا سوسپانسیون های حاوی فسفات خنثی تا کمی اسیدی و همچنین با محلول های آمونیاک آبی (NH3) و نیتروژن  سازگار است. با امونیوم بدون نیتروژن یا اسدهای قوی سازگاری ندارد.

بنابراین، طیف گسترده ای از فرمولاسیون های گوگرد و نیتروژن ، گوگرد و فسفر و نیتروژن ، گوگرد و فسفر و پتاس و نیتروژن  با استفاده از این ماده امکان پذیر است. تیوسولفات آمونیوم را می توان مستقیماً به صورت قطره ای، بارانی یا آبیاری غرقابی اعمال کرد.

تیوسولفات آمونیوم در آمریکای شمالی  هم کابرد دارد  و به دلیل تطبیق پذیری و غلظت بالای گوگرد در فرمولاسیون مایع، کاربرد و اهمیت آن در اروپا رو به افزایش است. انتظار می رود تقاضای آینده  برای تیوسولفات آمونیوم  به دلیل افزایش شناخت کلی از مزایای Sگوگرد و نرخ های توصیه بالاتر  در مصرف گیاهان برای رشد بهتر مورد استفاده قرار گیرد.

تیوسولفات پتاسیم

محلول تیوسولفات پتاسیم و تیوسولفات کلسیم، برای محصولات زراعی و شرایطی که به سایر مواد مغذی علاوه بر گوگرد نیاز است مورد استفاده قرار می گیرد.  تیوسولفات پتاسیم غیرخورنده و خطرناک نیست. آنها همچنین به خوبی با روش های مورد استفاده برای اعمال محلول های کود سازگار هستند.

 تیوسولفات پتاسیم کودهای شفاف و مایع و بدون کلرید  هستند که برای کاربردهای مستقیم یا مخلوط کردن مناسب هستند و در  کشاورزی و  باغبانی  کاربرد فراوانی دارد.

همچنین تیوسولفات پتاسیم  دارای بالاترین میزان پتاسیم و گوگرد مایع موجود در بازار است. کیفیت محصول را افزایش می دهد، دارای مزایای تیوسولفات فعال است و جذب پتاسیم را حداقل تا 30 درصد افزایش می دهد.

مزایای مصرف کودهای گوگرد مایع 80 % شوک

گوگرد یک ماده مغذی ضروری برای جذب و رشد گیاه است، بنابراین استفاده از کودهای گوگرد مایع یک انتخاب عاقلانه برای محصولات شماست. کودهای مایع نسبت به دانه ای و پودری برتری دارند چرا که سریع جذب گیاه می شوند و نانو و طبیعی هستند .

زمانی  که سیستم های کشت خود را تغییر بدهید، کودهای گوگرد مایع 80 درصد شوک  دارای   حداکثر انعطاف پذیری کاربرد و استفاده آسان  را برای گیاه در حال رشد هستند. به طوریکه  بیشتر از نیمی از کودهای گوگرد مایع شوک در گیاه ذرت پس از مرحله رشد رویشی مورد استفاده قرار می گیرند.

گوگرد معمولاً در مورد ذرت و سویا به تنهایی عمل نمی کند،  نیتروژن و در اثر ترکیب با هم آمونیوم تیوسولفات (ATS) را تشکیل می دهند. این کود مایع و شفاف حاوی نیتروژن و گوگرد (26٪) است و محبوبیت گسترده ای در ایالات متحده به ویژه در مرکز آن دارد.

این ویژگی ها قادر است  گوگرد را با سرعت خوب و آهسته به سولفات تبدیل کند. گوگرد (S) یک درشت مغذی ثانویه با نقش حیاتی برای کمک به سنتز پروتئین و کارایی نیتروژن دارد.

گوگرد باید به عنوان یک ماده مغذی اولیه در نظر گرفته شود و مستقیماً در برنامه باروری سالانه استفاده شود. هم ذرت و هم سویا برای دستیابی به عملکرد بالا به  کود گوگرد مایع  نیاز دارند. بسته به برنامه پرورش دهندگان،  کود گوگرد مایع  را می توان در چند مرحله کاربردی اضافه کرد. کانی سازی خاک یکی دیگر از منابع کلیدی گوگرد برای تغذیه گیاه است. خاک هایی با ساختار، هیدرولوژی و درصد مواد آلی خوب، مقادیر خوبی از گوگرد را مصرف می کنند. در 6 سانت  بالای خاک، احتمالاً 2000  گرم کود گوگرد  مایع شوک به ازای هر درصد ماده آلی و معدنی  مصرف می شود.

از آنجایی که تیوسولفات آمونیوم   از 26% گوگرد تشکیل شده است که از 50% گوگرد عنصری (غیر متحرک) و 50% سولفات سولفات (متحرک) تشکیل شده است، این ترکیب در فصول با بارندگی شدید یک انتخاب عالی است. جایی که سولفات به تنهایی از ناحیه ریشه زایی خیلی دور می شود، گوگرد عنصری باقی می ماند.

 

خرید کود آمریکایی

 

نحوه خرید کود گوگرد مایع 80 درصد شوک

 کود گوگرد مایع 80 درصد شوک با داشتن مواد مغذی می توان کیفیت بازدهی  محصولات کشاورزی را بالا ببرد.

کود گوگرد مایع شوک کود با کیفیت بالا ارائه می شود که می تواند عملکرد محصول را به سطح تولید مورد نظر برساند.

شما عزیزان و کشاورزان محترم می توانید جهت سفارش و خرید این کود مایع و نانو مغذی به شماره درج در بالای صفحه مراجعه کنید. همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر  اینجا کلیک کنید.

فواید کودهای گوگرد مایع 80 درصد شوک

کیفیت محصول و رشد یکنواخت را تقویت می کند

افزایش تولید پروتئین و کیفیت آن را افزایش می دهد

افزایش مقاومت محصول را در برابر تنش های محیطی

کمک به انتقال قند و نشاسته

افزایش مزایای تیوسولفات فعال و میزان کلروفیل را افزایش

 کمک به سنتز و عملکرد آنزیم ها و ویتامین ها در گیاه کمک

بهینه کردن کارایی کود ها

افزایش دسترسی به مواد مغذی در خاک، به ویژه فسفر و ریز مغذی‌ها

جذب پتاسیم در مقایسه با کودهای پتاسیم معمولی حداقل 30 درصد کارآمدتر می کند.

پتاسیم و گوگرد را تامین می کند که برای همه محصولات ضروری است

کود گوگرد مایع شوک 80 %
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *