خرید هورمون گلدهی | هورمون سنگی کردن | طعم دهنده | افزایش گلدهی شدید |

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

خرید هورمون گلدهی

خرید هورمون گلدهی : گلدهی درختان میوه و‌ سایر گیاهان اتفاق هیجان انگیزی است که به دلیل وجود مواد غذایی کافی و فراهم بودن عوامل بیرونی شاهد آن هستیم. موثر ترین عوامل بیرونی که رشد گیاهان را تحت تاثیر قرار میدهد شامل: شدت تابش نور، رطوبت، دما و هرس میباشد از سوی دیگر آنچه که مهم تر از عوامل بیرونی منجر به گلدهی گیاه می گردد و در صورتی که به میزان کافی در اختیار گیاه قرار گیرد منجر به گلدهی صد در صد آن خواهد شد، هورمون گلدهی میباشد که با تاثیر فوق العاده خود منجر به افزایش تعداد شکوفه ها و تبدیل درصد بالای آنها به محصول می گردد.

 با توجه به مزایای فراوان هورمون گلدهی و عملکرد منحصر به فرد آن، در این مقاله از سایت آل کود مطالب مفیدی راجع به موضوع خرید هورمون گلدهی خدمت شما دوستداران گل و درخت ارائه نموده ایم پس با ما همراه باشید.

عناوین مقاله :

۱.هورمون گلدهی چیست؟

۲.عوامل مهم و موثر در گلدهی کدامند؟

۲.۱. میزان نور خورشید

۲.۲. رطوبت

۲.۳.دما

۲.۴. تغذیه و هورمون گلدهی

۲.۳. معرفی هورمون گلدهی شوک

۲.۴. مزایای استفاده هورمون گلدهی شوک

۴. خرید هورمون گلدهی

۴.۱. نحوه سفارش و خرید هورمون گلدهی

هورمون گلدهی چیست؟

این مواد آلی، در دسته هورمون های گیاهی قرار دارند که کاملا طبیعی بوده و پس از استفاده و رسیدن به بافت های گیاهی، از سلولی به سلول دیگر و توسط آوندهای گیاه در دسترس کل گیاه قرار میگیرد و در نهایت با تاثیر بر سلول هدف، منجر به گلدهی میشود.  به زبان دیگر، هورمون گلدهی گیاه را به سطح آمادگی جهت گلدهی میرساند تا به نحو بهتری به باردهی و تولید محصول برسد.

عوامل مهم و موثر در گلدهی کدامند ؟

معرفی هورمون گلدهی

به طور کلی عوامل بیرونی و درونی دست به دست یکدیگر میدهند تا یک درخت و گیاه آپارتمانی گلدار قادر به گلدهی شود. در ادامه به بررسی هر یک از عوامل مهم بر گلدهی پرداخته ایم.

میزان نور خورشید :

شدت نور از عوامل بیرونی موثر در گلدهی به شمار می آید و هر چه میزان نور تابشی بیشتر باشد، تولید جوانه گل و شکوفه بسیار زیاد خواهد شد زیرا نور لازمه اصلی گیاه جهت رشد و شکوفا شدن میباشد.

نکته: در صورتی که فرم شاخ و برگ درختی از میزان نفوذ نور خورشید به بخش های مرکزی بکاهد، حتما بایستی نسبت به هرس مناسب درختان میوه اقدام شود.

رطوبت:

با کاهش رطوبت، به دلیل کم شدن رشد رویشی، میزان گلدهی و رشد زایشی افزایش چشمگیری خواهد یافت.

دما:

دمای محیط در گل انگیزی و کنترل رشد گیاه نقش بسیار جدی دارد. درختان میوه پیس از شروع فصل رشد بایستی یک دوره سرمایی را بگذرانند تا شروع قدرتمندی در فصل رشد داشته باشند به عبارتی تا نیاز سرمایی درختان میوه برطرف نشده باشد، انتظار گلدهی زیادی نبایستی داشت. دمای لازم جهت القاء گل در گونه های مختلف فرق دارد که بسته به نوع رقم بایستی از آن آگاه بود.

پس از گذراندن فصل سرما، اکنون افزایش دما برای گلدهی نیاز خواهد بود تا شکوفه ها به تدریج بر شاخسار درختان ظهور نمایند.

تغذیه و خرید هورمون گلدهی :

ظهور شکوفه ها و گلدهی گیاه به معنای بلوغ گلدهی گیاه است که طی آن گیاه با حداقل رشد رویشی، وارد فاز زایشی می گردد تا پس از تکمیل مراحل به باردهی برسد.

 تغذیه غنی از مواد ضروری از عوامل بسیار مهم در عبور موفقیت آمیز گیاه از فاز رویشی به زایشی یا گلدهی به شمار می آید زیرا با تولید گل، نیاز درخت برای تبدیل به میوه و ماندگاری بر سر شاخه ها تا رسیدن محصول افزایش می یابد.

□دو عامل تاثیر گذار بر تغذیه گیاه عبارتند از: کوددهی و استفاده از هورمون گلدهی

پیش از گلدهی بایستی عناصر غذایی به مقدار کافی و متعادل در اختیار گیاه قرار گیرد تا هم به خوبی رشد نموده و هم زیاد بودن یک عنصر، مانع جذب عنصر دیگر نشود. به عنوان مثال در مرحله ورود به فاز زایشی، گیاه به حداقل میزان نیتروژن نیاز دارد زیرا افزایش این عنصر سبب تضعیف دستگاه‌ زایشی و تشکیل گل خواهد شد.

معرفی و خرید هورمون گلدهی شوک :

یکی از موثرترین راه های تولید گل و ورود گیاه به فاز زایشی، استفاده از هورمون  گلدهی است؛ هورمون گلدهی شوک به علت دارا بودن عناصر و هورمون های دخیل در گلدهی مانند پتاسیم، منجر به آغاز فعالیت آنزیم های گلدهی و در نتیجه نمایان شدن گل های زیبا و مقاوم در برابر شرایط محیطی نامساعد می گردد.

مزایای استفاده از هورمون گلدهی شوک :

از عوامل درونی بسیار مهم در گلدهی، بالا بودن نسبت کربن به نیتروژن میباشد؛ هر چه یک ماده بتواند این نسبت را افزایش دهد، بالطبع گلدهی بسیار افزایش خواهد یافت. خوشبختانه محصولی وجود دارد که پس از مصرف، مقدار کربوهیدرات را افزایش داده و در نتیجه نسبت کربن به نیتروژن جهت گلدهی را بالا میبرد.

 هورمون گلدهی شوک در ابتدای فصل رشد و پس از شکل گیری برگها، به وسیله آوند آبکشی گیاه به اندام هدف منتقل شده و گل انگیزی را دو چندان می کند. این هورمون پس از انتقال به بخش بالاتر از ساقه، منجر به فعال شدن ژن سازنده گل شده و پس از بیان ژن، شاهد تولید غنچه به جای شاخ و برگ خواهید بود.

خرید هورمون گلدهی :

هورمون گلدهی شوک به عنوان محرک فوق العاده قوی جهت گل انگیزی درختان میوه و گل ها و گیاهان‌ آپارتمانی است که با کیفیت باور نکردنی تولید و جزء کامل ترین هورمون های گلدهی جهت رشد زایشی گیاه و تغذیه آن به شمار می آید. این محصول ساخت کشور آمریکا و در دسته مرغوب ترین هورمون های گلدهی است.

□با خرید هورمون گلدهی شما تنها یک محرک تولید شکوفه را خریداری نکرده اید بلکه ماده غنی از عناصر ماکرو نیتروژن، فسفر، پتاسیم، عناصر کم ریز مغذی نظیر: روی، منگنز، بور، گوگرد، مس، آهن، مولیبدین، آمینواسید های آزاد، هورمون های رشد گیاهی مانند جیبرلین، اکسین و سیتوکینین به همراه مواد تقویتی را به گیاه خود هدیه می دهید.

نحوه سفارش و خرید هورمون گلدهی :

شما عزیزان به منظور سفارش هورمون گلدهی شوک می توانید از بالای صفحه با مدیر فروش در ارتباط باشید تا ضمن مشاوره و راهنمایی، سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید هورمون گلدهی
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *