کود آبزی

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

کود آبزی

کود آبزی : UNS بهترین و با کیفیت ترین تولید کننده کودهای آکواتیک و گیاهان آبزی با دو محصول فوق العاده موثر اکنون در بازار ایران وارد شده و تمام شما عزیزانی که علاقه دارید در کنار خود یک مجموعه گیاهان آبزی و خاص را پرورش دهید می توانید از این محصول شگفت انگیز و منحصر به فرد استفاده کنید.

این محصول با دو شکل تولید میگردد.

اولین نمونه آهن باند شده به همراه پتاس است که این دو عنصر به پیشرفته ترین شکل ممکن با یکدیگر باند شده و به صورت همزمان پتاسیم و آهن مورد نیاز گیاهان شما را تأمین می‏کند و باعث بهبود رشد و تامین نیاز این دو عنصر حیاتی برای گیاهان شما می‏ شود.

شکل دوم این محصول با عنوان ALL IN ONE تمامی عناصری که مورد نیاز گیاهان است را تامین می کند و تمام آنچه که آکواریوم شما برای رشد به بهترین و ایده آل ترین شکل خود نیاز دارند به شکل همزمان تامین می کند.

آکواریوم‏های گیاهی چون در محیط منزل هستند در رشد گیاه و خصوصا سبزینگی دچار اشکال می شوند و یا گیاهان کم رنگ و بد رنگ می شن یا از بین میرن.

آهن باعث افزایش سبزینگی گیاه می شه و در نتیجه سوخت و ساز گیاه افزایش پیدا می کنه.

کود با کیفیت آبزی

حالا کود UNS برای گیاهان آبزی آهن رو با پتاس همراه کرده. چرا؟!

چون آهن فقط  باعث افزایش کلروفیل یعنی سبزینگی بیشتر گیاه میشه و در نتیجه سوخت و ساز رو بالا میبره و افزایش میده. البته در فرایندهای متابولیسمی هم به عنوان یک عامل بسیار موثر وارد میشه.

از طرف دیگه تراریوم و آکواریوم های گیاهی هم یک اکوسیستم یا محیط بسته زیستی هستند که طبیعتا مواد مغذی نمی تونند به شکل طبیعی وارد اینها بشن پس در نتیجه اگر ما فقط آهن مصرف کنیم تاثیری نخواهد داشت.

حالا UNS با اضافه کردن پتاس همراه آهن با فرمول پیشرفته و دقیق خودش هم سطح سبزینگی و سوخت ساز گیاه رو به وسیله آهن بالا برده و هم یکی از مواد غذایی اصلی گیاه رو که پتاس هست بهش میرسونه.

با این کار هم شادابی هم ماندگاری و هم زیبایی آکواریوم ها بسیار بیشتر میشه.

اینجاست که ما با UNS جدید ترین و بهترین محصولات روز دنیا رو در لبه تکنولوژی روز د اختیار مشتری میگذاریم.

کود آبزی

محصول دیگر UNS ALL IN ONE هست

  گیاهان آکواریومی در یک محیط زیستی بسته هستند و امکان ورود مواد غذایی به آنها بسیار سخت هست تغییر خاک و بستر آنها نیز تقریبا غیر ممکن است.

به همین جهت رشد آنها در صورت عدم رسیدن مواد غذایی مناسب بسیار کند و سخت صورت میگیرد

از طرفی کود دهی به این مجموعه های زیستی به دلیل حساسیت آنها کار سختی است.

با در نظر گرفتن این موارد رشد آکواتیک کند و نگهداری از آنها نیز کار سختی است.

از سوی دیگر رشد گیاهان نیاز به تمامی عناصر دارد تا گیاه سر سبزی و رشد یکنواخت و زیبا و طبیعی خود را حفظ کند.

آکواریوم‏ها در صورتی که بتوانیم به گونه ای از آنها نگهداری کنیم که زندگی و رشد طبیعی خود را حفظ کنند و همینطور وارد مرحله زایش یا همان جوانه زنی و تکثیر هم بشوند یکی از زیباترین مواردی خواهند بود که می توانیم در محیط زندگی خود داشته باشیم.

طبیعتا گیاهان برای رشد به مواد غذایی و معدنی مختلف نیاز دارند از سوی دیگر حساسیت گیاهان آکواتیک  و قیمت بالای آن امکان کود دهی به آنها را بسیار سخت و دشوار می کند.

 در اینجا ما کار شما را آسان می کنیم ALL IN ONE  UNS بهترین برند کود های آکواریومی  در دنیا و محصول آمریکاست.

این محصول تمام مواد مغذی میکرو و ماکرو یعنی مواد غذایی اصلی شامل نیتروژن، فسفر و پتاس و همین طور ریز مغذی ها مانند آهن، گوگرد، روی، کلسیم و … را با درصد های مناسب گیاهان آبزی دارد و کار شما را برای نگهداری طولانی مدت و روبه رشد از گیاهان خاص و گران قیمت بسیار آسان خواهد کرد به شکلی که حتی می توانید با استفاده از محصولات UNS تبدیل به یک تولید کننده برخی از این گیاهان خاص شوید.

کود آبزی

اما چگونه UNS ALL IN ONE در این راه به شما کمک می کند؟

تمام گیاهان برای زنده ماندن جدا از نور، آب و بستر رشد که می تواند خاک یا آب باشد به مواد غذایی که همان عناصر مختلف هستند نیاز دارند. سه عنصر اصلی که نیتروژن برای رویش، فسفر برای ریشه زایی و پتاس برای حجم گیری و ساخت مواد غذایی و همین طورمقاومت در برابر بیماری هاست. اما جدا از سه عنصر اصلی عناصر دیگری نیز در رشد گیاهان تاثیر بسیار زیادی دارند.

برای مثال عنصر بر و روی در کنار نیتروژن تاثیر بسیار زیادی در رویش و جوانه زنی گیاهان دارند. که به تکثیر و رشد بهتر گیاهان کمک می کند. اگر گیاهان شما برای مدت طولانی از رشد ایستاده و همان حالت قبل خود را دارند به احتمال زیاد با کمبود سه عنصر روی، نیتروژن و بر، رو برو هستید از طرف دیگر روی و بر در رنگ گیری و رنگ پذیری گیاهانی که رنگهایی بجز سبز دارند بسیار موثر اند.

یا عنصر آهن در تولید کلوروفیل ها که مسئولیت فتوسنتز و تولید رنگ سبز در گیاهان را به عهده دارند یا عنصر کلسیم در گیاهان علفی به همراه سیلیسیم تاثیر زیادی در حفظ استواری و جلوگیری از خوابیدگی گیاه دارد.

اما با تمام این مزایا و ویژگی ها برای هر یک از عناصر میزان یا غلظت بالای هر کدام به سلامت گیاهان نیز آسیب میزند و باعث از بین رفتن آنها خواهد شد.

همینجا استفاده مناسب و دقیق از کودها هم اهمیت خودش رو نشان میدهد.

به همین دلیل ما به شما ALL IN ONE  UNS رو معرفی و توصیه می کنیم.

این محصول برترین و معروف ترین برند محصولات نگهدار آکواریوم های گیاهی در دنیاست که اکنون در ایران هم در دسترس شماست

با داذا بودن 15 عنصر به میزان مناسب و دقیق ALL IN ONE  UNS تمام نیاز های گیاهان شمار رو به شکل همزمان تامین میکند و دیگر نیاز به خرید و هزینه بسیار زیاد برای تهیه چندین نوع کود جهت آکواریوم خود نیستید.

ALL IN ONE  UNS با میزان کنترل شده و دارا بودن تمام عناصر مورد نیاز گیاهان به بهترین شکل ممکن گیاهان رو تغذیه و باعث رشد هر چه بهتر آنها و توسعه بافت سبز آکواریوم شما خواهد شد.

با تشکر از توجه شما جهت افزایش سطح علمی و تجربی آل کود ما را از نظرات، پیشنهادات و بخصوص انتقادات سازنده خود بهره مند سازید.

آل کود

کود آبزی
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *