بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگی

بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگی

بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگی: گوگرد مایع آلی برای نخود فرنگی بهترین کود سمی می باشد که تاثیر دو جانبه بر گیاه دارد؛ این کود عالی ترین نوع از گوگرد استفاده شده در کشاورزی می باشد که با کمک آن می توان از یک سو به مبارزه با آفات نخود فرنگی پرداخت و از سوی دیگر منجر به تغذیه مناسب و طعم عالی محصول شد. از آنجا که در کشت نخود فرنگی ممکن است با آفات دردسر ساز شته ها، سرخرطومی ها، حشرات و حتی پرندگان روبرو شوید، بهترین راهکار نتیجه بخش استفاده از گوگرد مایع آلی می باشد.

نخود فرنگی سرشار از مواد مغذی فسفر، مس، آهن،منیزیم، منگنز، ویتامین های مهم k, c, A, b، فیبر فراوان، پروتئین و نشاسته می باشد که برای برداشت محصول سالم بایستی گیاه خود در برابر آفات و بیماری های مختلف تقویت نموده و حواستان باشد با مصرف کود بی ضرر گوگرد مایع هیچ عامل مزاحمی نتواند از کیفیت و کمیت نخود فرنگی بکاهد.

اکنون که مقدمه ای از اهمیت بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگی را مطالعه نمودید، لازم است با بهترین نوع آن به طور کامل آشنا شوید تا افراد سودجو نتوانند محصول بی کیفیت و تقلبی را به عنوان گوگرد آفت کش به شما ارائه دهند. پس با ما در این مقاله جذاب از سایت آل کود همراه باشید.

فواید گوگرد مایع برای نخود فرنگی

فواید گوگرد مایع برای نخود فرنگی

اگر با وجود زحمات زیاد در کشت نخود فرنگی محصول شما آنگونه که باید از طعم و کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد و یا شوری خاک شما را مایوس نموده است، مطمئن ترین محصول برای حل مشکل شما گوگرد مایع شوک است. با مصرف گوگرد مایع شوک میزان برداشت محصول و کیفیت نهایی چنان تغییر خواهد نمود که شما را حیرت زده خواهد کرد اما فواید بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگی چیست؟

 • از آنجا که زمین های کشاورزی هر ساله برای کشت محصول مورد استفاده قرار می گیرند، کاهش املاح و مواد مغذی خاک یک امر جدا نشدنی می باشد؛ گوگرد مایع بهترین کود سم ارگانیک برای افزایش املاح معدنی، عناصر غذایی، تامین گوگرد مورد نیاز خاک می باشد که در از بین بردن و‌ رفع آفات نخود فرنگی، کنترل بیماری های قارچی و بهبود طعم نخود فرنگی تاثیر باورنکردنی دارد.
 • گوگرد مایع برخلاف سموم شیمیایی هیچ گونه خطری برای سلامتی انسان ندارد و برخلاف سموم که تاثیر سیستمیک داشته و بر جان محصول رخنه می کنند و ارزش بازار پسندی آن را می کاهند، از طریق روش سطحی و کاملا قدرتمند در رفع آفات کشاورزان را یاری می دهد.
 • با مصرف بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگی،علاوه بر اینکه ۹۰ درصد از عوامل مزاحم دیگر توانی برای خسارت نخواهند داشت، بوته نخود فرنگی نیز بسیار تقویت خواهد شد.
 • تامین گوگرد در میزان کافی برای خاک با استفاده از گوگرد مایع یکی دیگر از فواید این محصول می‌باشد؛ گوگرد در دسته عناصر پر مصرف برای محصولات کشاورزی تلقی می شود که بسیاری از کارشناسان از اهمیت آن غافل بوده یا به فراموشی سپرده اند. این عنصر در افزایش پروتئین دانه نخود فرنگی و ساخت کلروفیل برگ و بوته گیاه نقش مهمی بر عهده دارد که با کاهش مقدار آن علائم مشابه کمبود نیتروژن در نخود فرنگی نمایان می گردد.
 • رفع شوری خاک با بالاترین عملکرد و در کمترین زمان از دیگر فواید گوگرد مایع شوک برای نخود فرنگی می‌باشد. با استفاده از این کود دیگر نیازی به صرف انرژی و زمان زیاد برای از بین بردن نمک های اضافی خاک نیاز ندارید.
 • از بین بردن آفات و عدم تمایل آنها به تغذیه از نخود فرنگی با مصرف گوگرد مایع شوک تضمینی است. اثری که این ماده بر سطح گیاه می گذارد، از مکیدن شیره گیاه توسط سرخرطومی و دیگر عوامل مزاحم جلوگیری می نماید.
 • افزایش درصد پر شدن دانه ها به سبب داشتن مواد مغذی پتاسیم، فسفر،نیتروژن و گوگرد منجر به افزایش بازدهی و برداشت فراوان نخود فرنگی می‌شود.
 • اصلاح خاک های قلیایی و کاهش پی اچ آنها نیز از دیگر فواید گوگرد مایع شوک می باشد.

برای مطالعه: کود گوگرد مایع برای زعفران

مزایای گوگرد مایع شوک برای محصول

 • اگر بخواهیم مقایسه دقیقی بین گوگرد مایع شوک و دیگر انواع کود گوگرد بپردازیم، لازم به ذکر است این محصول با ویژگی های اختصاصی و فوق العاده خود در بازار، رقیب می طلبد زیرا دارا بودن 80 درصد گوگرد در این محصول ویژگی حیرت انگیزی است که برای اولین بار در بازار چنین محصولی عرضه شده است.
 • از طرف دیگر مایع بودن این کود امکان اختلاط کامل با آب و جذب سریع توسط گیاه را فراهم می کند در حالی که اشکال پودری چنین مزیتی ندارند.
 • دیگر مزیت عالی بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگی، عدم برگ سوزی و آسیب به گیاه می باشد در نتیجه محصول سالم و کاملا ارگانیک با طعم عالی روانه بازار می گردد.
 • این کود برخلاف سموم شیمیایی هیچ گونه آسیبی به حشرات مفید مانند بالتوری ها، کفشدوزک و…وارد نمی‌کند.
 • افزایش حلالیت عناصر غذایی به دلیل کاهش پی اچ و شوری خاک، سبب تغذیه موثر گیاه نخود فرنگی می گردد.
 • گوگرد مایع شوک مقاومت بوته را در برابر شرایط تنش زای محیطی افزایش می دهد.
 • از بین بردن عوامل قارچی پنهان شده در خاک و اطراف بوته دیگر مزیت گوگرد مایع شوک می باشد.
 • حذف بی کربنات موجود در آب و در نتیجه بهبود جذب عناصر ریز مغذی

بیشتر بخوانید: تاثیر گوگرد مایع شوک بر آفات

روش مصرف بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگی

روش مصرف گوگرد مایع

گوگرد مایع شوک قابلیت استفاده به هر دو طریق محلول پاشی و آبیاری با عملکرد بالا را دارد که برای مقابله با آفات بایستی به شیوه محلول پاشی مصرف گردد. بهترین زمان برای استفاده از گوگرد مایع شوک پیش از گلدهی نخود فرنگی و همچنین در طول فصل می باشد اما زمانی که برای رفع شوری خاک توصیه شده است، می توانید در هر زمان از سال با مشورت از کارشناسان آل کود مصرف نمایید.

مقدار لازم برای هر هکتار بیست لیتر می باشد.

خرید بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگی

برای دسترسی به طور مستقیم و به راحتی به این محصول شگفت انگیز دارای 80 درصد گوگرد، از بالای همین صفحه از سایت آل کود با ما در ارتباط باشید و در صورت نیاز به مشاوره نیز از راهنمایی کارشناسان آل کود بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366