بهترین مارک کود هیومیک اسید

بهترین مارک کود هیومیک اسید

بهترین مارک کود هیومیک اسید

برای شناخت معروف ترین کود آلی و بهترین مارک کود هیومیک اسید با ما در این مقاله جذاب و کاربردی از سایت آل کود همراه باشید. همانطور که میدانید اهمیت هیومیک اسید و میزان مصرف آن در جهان و کشور ما به دلیل اثرات منحصر به فرد و عالی آن روز به روز در حال افزایش است. اما اینکه چنین اثرات بی نظیری را از این ماده ارگانیک بدست آورید، منوط به استفاده از بهترین مارک کود هیومیک اسید می‌باشد؛ زیرا برندی که عنوان بهترین را به خود اختصاص داده است، به سبب کیفیت بالای محصول می باشد.

اسید هیومیک به عنوان موثرترین ماده آلی و کود در صنعت کشاورزی و باغداری از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و توجه جامعه بشریت چه مصرف کننده محصولات، چه تولید کننده و چه نگهدارندگان گل و گیاه به سوی آن جلب شده است. برای کسب نتیجه موفقیت آمیز از مصرف این ماده ارگانیک، اولین قدم برای خرید اسید هیومیک جمع آوری اطلاعات کافی پیرامون بهترین نوع اسید هیومیک در بازار می‌باشد تا افراد سودجو توانایی خودنمایی و عرضه محصولات تقلبی در بازار را نداشته باشند.

پرطرفدار ترین هیومیک اسید

پرطرفدارترین هیومیک اسید بازار

از بین سه نوع گرانول، مایع و پودری اسید هیومیک که در جهان وجود دارد، اشکال اسید هیومیک مایع و اسید هیومیک پودری جزء پر مصرف ترین انواع این ماده معجزه آسا در کشاورزی می باشند.

اکنون میرسیم به بهترین کشور سازنده و توزیع کننده اسید هیومیک در جهان که محصول کشور آمریکا جزء بی رقیب ترین کود ارگانیک در جهان می باشد که نوع اسید هیومیک مایع شوک بهترین مارک کود اسید هیومیک لقب گرفته است. این محصول به سبب کیفیت فوق العاده بالا و حالت مایعی که دارد، در عین جذب سریع توسط گیاه، منجر به رشد حیرت انگیز و افزایش شدید باردهی محصولات می گردد.

توصیه کارشناسان آل کود با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه واردات کودهای اصل به باغداران و کشاورزانی که خواهان خرید هیومیک اسید اصل آمریکایی هستند، استفاده از برند شوک می باشد که در حجم های گالن بیست لیتری و پنج لیتری برای کشت و زرع و باغبانی و حجم های  یک لیتری و ۲۵۰ سی سی برای کاشت گیاه در متراژ پایین مانند باغچه و هم چنین نگهداری گیاهان آپارتمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: اسید هیومیک اصل

نحوه عرضه محصول اصل خارجی

در حالت کلی دو نوع شیوه عرضه برای این محصول وجود دارد:

عرضه به صورت مستقیم و عرضه به شکل غیر مستقیم

همانطور که ممکن است حدس زده باشید، عرضه مستقیم بسیار برای شما به صرفه و مناسب می باشد زیرا با وارد کننده این محصول درجه یک به طور مستقیم در ارتباط خواهید بود. هم چنین لازم به ذکر است تنها واردکننده هایی متخصص با چندین سال سابقه می‌توانند شما را در خرید اسید هیومیک اصل آمریکایی راهنمایی و کمک کنند لذا برای دسترسی به چنین کود حیرت انگیزی در حجم های موردنظر تان با ما از بالای همین صفحه از سایت آل کود همراه باشید.

نحوه عرضه محصول اصل خارجی

بیشترین درصد هیومیک اسید

همانند کودهای دیگر، این کود آلی نیز دارای درصد های مختلفی می‌باشد و در بازار در اختیار کشاورزان و باغداران قرار میگیرد. اما یکی از عواملی که در تعیین بهترین مارک هیومیک اسید دخیل میباشد، همین درصد خلوص این ماده قهوه ای رنگ تیره است که در قیمت و کیفیت محصول نیز دخیل می‌باشد. گران ترین نوع اسید هیومیک، بالاترین درصد این ماده را نیز به خود اختصاص می‌دهد و در عوض ارزان ترین کود نیز از درصد و کیفیت پایینی برخوردار می‌باشد.

کود هیومیک اسید مایع شوک آمریکایی با درصد خلوص 95 درصد از بهترین مارک هیومیک اسید در جهان با درصد خلوص نزدیک 100 درصد می باشد که عناصر مغذی مانند پتاسیم و مقداری ماده آلی اسید فولویک را نیز در ساختار خود جای داده است.

اکنون حتما متوجه شده اید چرا این برند از بهترین برندهای حال حاضر در ایران و جهان می باشد.

برای مطالعه: قیمت اسید هیومیک 20 لیتری

چرا کود هیومیک اسید در دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار است؟

بالطبع آسیب ها و خسارتی که از مصرف بالای کودهای شیمیایی بر خاک، گیاه، طبیعت، آب های زیر زمینی و… وارد شده قابل چشم پوشی نبوده و اگر بشر دیرتر دست به اصلاح خاک و جبران این عوارض میزد، بسیاری از منابع طبیعی و موجودات را دست میداد. تولید اسید هیومیک دریچه امید بزرگی پیش روی مصرف کنندگان محصولات، کشاورزان، باغداران و افراد فعال در زمینه کشت گلخانه‌ای باز نمود و تاثیرات مفید این ماده روز به روز بیشتر کشف شد. لذا چنین اثرات مفید از یک منبع ارگانیک سبب محبوبیت بالای این محصول شده است.

خرید اسید هیومیک

نقش اسید هیومیک

اصلاح همه جانبه خاک

این ماده آلی پس از افزودن شدن به بستر کشت محصول، سبب میشود خاک حالت اسفنجی و پوک به خود بگیرد در نتیجه هوادهی، زهکشی خاک و نگهداری آب افزایش چشمگیری پیدا میکند. هم چنین نرم نمودن خاک سفت نیز توانایی رشد ریشه و قد کشیدن گیاه را فراهم می کند زیرا ریشه به راحتی در خاک حرکت و گسترش نموده و تمامی عناصر غذایی موردنیاز را جذب و برای رشد محصول استفاده می کند.

افزایش فعالیت میکروارگانیسم های مفید

کودهای شیمیایی ضربه سنگینی بر پیکره خاک و حیات موجودات ریز مفید آن زدند اما با مصرف بهترین مارک هیومیک اسید و تاثیر عالی آن فرصت تکثیر میکروارگانیسم ها و تحریک رشد آنها فراهم میگردد.

افزایش کلاته شدن عناصر غذایی

اسید هیومیک ریشه را در جذب عناصری که درشت مولکول بوده و اکنون با کمک این ماده به تک عنصر و یون تبدیل میشوند یاری می دهد به عبارتی ظرفیت تبادلات کاتیونی نیز با این محصول حیرت انگیز محقق می گردد.

افزایش باردهی و تولید محصول

وقتی عناصر غذایی به میزان کافی در دسترس اندام های مصرف کننده گیاه میرسد، به خوبی تغذیه می شود و کیفیت محصول نهایی،طعم و تعداد آن نیز افزایش می یابد. هم چنین عناصر مغذی و فولویک اسید موجود در کود اسید هیومیک شوک آمریکایی نیز رشد محصول را چند برابر می کند.

سخن آخر

در این مقاله از سایت آل کود شما عزیزان را با بهترین مارک هیومیک اسید در جهان و ایران با ذکر دلایل آشنا نمودیم تا قدمی در تهیه با کیفیت ترین محصول ارگانیک برای شما برداشته باشیم. برای خرید این ماده منحصر به فرد از بالای همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366