کود سولفور پتاسیم مناسب |انواع| قیمت| رنگ| نحوه کوددهی

خرید کود سولفور پتاسیم ارزان

کود سولفور پتاسیم مناسب


کود سولفور پتاسیم مناسب

جهت خرید کود سولفور پتاسیم مناسب با ما در ارتباط باشید.

کود های پتاسیم به طور معمول برای بهتر شدن عملکرد و کیفیت گیاهان در حال رشد و نمو در زمین هایی که فاقد منبع کافی می باشند افزوده خواهد شد این مواد مغذی بیشتر کودهای از ذخایر نمک موجود در سراسر جهان می آید.”پتاس” یک اصطلاح عمومی است که اغلب به کلرید پتاسیم گفته می شود.

تولید کود سولفور پتاسیم مناسب

پتاسیم یک عنصر نسبتا فراوان در پوسته زمین است و تولید کود پتاس در هر قاره ساکن رخ می دهد. با این حال به ندرت در طبیعت خالص یافت می شود. در عوض به طور طبیعی مخلوط با نمک های حاوی منیزیم، سدیم و کلرید یه فروانی یافت می شود.

خرید و فروش کود سولفور پتاسیم
این مواد معدنی برای تکثیر قطعات خود نیاز به پردازش بیشتری دارند. از لحاظ تاریخی با اسید سولفوریک ساخته شد .K 2 SO 4 با واکنش KCl با این حال محققان بعدا کشف کردند که می توانند تعدادی از مواد معدنی زمین را برای تولید دستکاری کنند در حال حاضر شایع ترین روش تولید است.
به عنوان مثال، مواد معدنی حاوی طبیعی (مانند کینیت و شویونیت) استخراج می شوند و با محلول آب و نمک برای برداشت محصول و تولید K 2 SO 4 با دقت شسته می شوند . صنعت معدن از روند مشابهی برای برداشت دریاچه نمکی بزرگ در یوتا و از ذخایر معدنی زیرزمینی استفاده می کند.تکنیک های پردازش مشابه در بسیاری از نقاط جهان، بسته به مواد اولیه قابل دسترسی است.

استفاده کود سولفور پتاسیم مناسب در کشاورزی:

پتاسیم برای تکمیل بسیاری از وظایف ضروری در گیاهان مانند فعال سازی واکنش آنزیم، تولید پروتئین، تشکیل نشاسته و قندها و تنظیم جریان آب در سلول ها و برگ ها مورد نیاز است. اغلب غلظت K در خاک برای حمایت از رشد گیاه سالم بسیار پایین است.

سولفات پتاسیم یک منبع:

کود سولفور پتاسیم مناسب تنها یک سوم کلسیم محلول است بنابراین برای آب اضافی از طریق آب آشامیدنی به طور معمول برای محلول نمیتوان انحلال یافت، مگر اینکه نیاز به افزودن سدیم اضافی باشد. اندازه ذرات چندگانه معمولا در دسترس است.
تولید کنندگان ذرات ریز (کوچکتر از 0.015 میلی متر) برای ساختن راه حل برای آب یاری و یا اسپری های پلاستیکی تولید می کنند زیرا آن ها سریعتر تجزیه می شوند. و تولید کنندگان پاشش کپک از یک راه مناسب برای اعمال اضافی به گیاهان مکمل مواد مغذی که از خاک گرفته شده است پیدا می کنند. با این وجود آسیب برگ ممکن است در صورت غلظت بیش از حد رخ دهد.

خرید و فروش کود سولفور پتاسیم

تمرین های مدیریتی

کشاورزان اغلب از برای محصولاتی استفاده می کنند که در آن کلسیم اضافی از کود معمولی نامطلوب است. شاخص نمک جزء پایین تر از سایر کودهای معمولی K می باشد، بنابراین کل مقدار شور در هر واحد اضافه می شود. اندازه گیری نمک (EC) از محلول K 2 SO 4 کمتر از یک سوم از یک غلظت مشابه میلی مول در لیتر کسرهای بالا ازمورد نیاز است
، متخصصان کشاورزی عموما توصیه می کنند که محصول را در دوزهای مختلف مصرف کنند. این کار باعث جلوگیری از انباشت گیاه می شود و همچنین آسیب های  بالقوه را کاهش می دهد.

پتاس چیست:

پتاسیم کود گاهی به نام “پتاس” نامیده می شود، اصطلاحی که از تکنیک زود هنگام تولید می شود که پتاسیم از خاکستر های چوب بریده می شود و با تبخیر سدیم در گلدان های بزرگ آهن (“گلدان خاکستری”) متمرکز می شود. واضح است که این عمل دیگر عملی نیست و پایدار در محیط زیست نیست.
در تولید غذا، پتاسیم از محصولات کشاورزی برداشت می شود و برای حفظ رشد محصول آینده باید جایگزین شود. بیش از 350 میلیون سال پیش، دریای بزرگ دونانی در منطقه مرکزی کانادا و شمال ایالات متحده به آرامی خشک شد و پس از آن نمک و مواد معدنی متمرکز شد.
این روند امروز در مکان هایی مانند دریاچه نمکی بزرگ و دریای مرده ادامه دارد.این نمک های دریایی باستان در حال حاضر بازیافت شده و با استفاده از روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، اکثر آنها به عنوان کود پتاسیم استفاده می شود. پتاسیم یک غذای گیاهی طبیعی است زیرا کودها مانند کلرید پتاسیم و سولفات پتاسیم در طبیعت به طور گسترده ای یافت می شوند.
خوشبختانه ذخایر زیادی از پتاس در زمین وجود دارد که می تواند نیاز ما را برای این مواد مغذی برای قرن های آینده تامین کند. این کود به طور واضح شیمیائی مصنوعی یا تولید شده نیست، زیرا به طور مستقیم از زمین می آید و به سادگی با فرایندهای بسیار طولانی زمین شناسی بازی می شود.

خرید کود سولفور پتاسیم ارزان

پتاسیم معدنی:

پتاسیم اصلی مهم برای سلامتی انسان است. از آنجایی که پتاسیم در بدن ذخیره نمی شود، لازم است که این مواد مغذی به طور مرتب با مواد غذایی غنی از پتاسیم جایگزین شود. رژیم های غذایی با پتاسیم بالا و کم سدیم برای جلوگیری از فشار خون بالا مفید است.پتاسیم برای سلامتی گیاهان ضروری است و برای حفظ رشد خوبی باید در خاک مناسب باشد.
هنگامی که عرضه پتاسیم محدود است، گیاهان کاهش عملکرد، کیفیت پایین، استفاده از آب کمتر کارآمد، و بیشتر حساس به آسیب آفات و بیماری است.در بسیاری از نقاط جهان، خاک های کشاورزی به تدریج از پتاسیم کاسته می شود. هنگامی که آنها برای اولین بار کشتند، برخی از خاک ها در پتاسیم بالا بودند.

با این وجود، پس از سالها کشت محصولات فشرده و حذف مواد مغذی در طی برداشت، بسیاری از رشته ها اکنون نیاز به مصرف منظم پتاس را برای حفظ بهره وری خود دارند.
محصولات با عملکرد بالا مقدار زیادی از پتاسیم را در بخش برداشت محصول بریزید. به عنوان مثال، برداشت نه تن یونجه بیش از چهارصد و پنجاه کیلوگرم K2O را حذف خواهد کرد. به طور مشابه، عملکرد یک سیب زمینی از چهار صو و پنجاه کیلو وات بر کیلوگرم پانصد کیلوگرم کربن را از بین می برد
و برداشت چهل تن در هکتار گوجه فرنگی بیش از چهارصد و پنجاه کیلوگرم کربن را از بین می برد. اما این میزان بالا بردن مواد مغذی معمولا با باروری همسان نیست. به عنوان مثال، در آیداهو به طور متوسط چهار پوند از پتاس در محصولاتی که برای هر پوند است اضافه شده است. در کشورهای ساحلی اقیانوس آرام، بیش از دو پوند پتاس به طور متوسط برای هر پوند برگشت به میدان به عنوان کود حذف می شود.
منابع زیادی از پتاسیم وجود دارد که می تواند برای حفظ یک اکوسیستم تولیدی و سالم و پرکردن ذخایر مواد مغذی خاک استفاده شود. پس کدام یک باید استفاده کنید؟ برخی از محبوب ترین ها عبارتند از:
کلرید پتاسیم (کلرید پتاس سولفات پتاسیم سولفات پتاس) 1.
کود سولفور پتاسیم مناسب منیزیم 2.
تيوسولفات پتاسيم 3.
نیترات پتاسیم 4.
پتاسیم در تمام این کود ها مخصوصا کود سولفور پتاسیم مناسب یکسان است و این ماده مغذی بدون توجه به منبع به سرعت در دسترس است. تفاوت اصلی این مواد مغذی همراه با پتاسیم است.

 خرید و فروش کود سولفور پتاسیم

کلرید پتاسیم:

اهمیت کلرید اغلب نادیده گرفته می شود، اما این مواد مغذی ضروری برای رشد گیاهان است. تحقیقات اخیر نشان داده است که بسیاری از محصولات به طور مناسب به برنامه های کاربردی کلرید با عملکرد و کیفیت بیشتر پاسخ می دهند. مانند هر کود قابل حل، آسیب ناشی از نمک می تواند منجر شود اگر مقادیر زیادی در نزدیکی دانه ها یا نهال قرار گیرد. کلرید پتاسیم معمولا ارزانترین منبع پتاس است.

سولفات پتاسیم:

برای تولید پروتئین ها و آنزیم ها، تمام محصولات نیاز به تامین مناسب گوگرد دارند. گیاهان کمبود گوگرد به رنگ سبز روشن هستند و عملکرد و کیفیت آنها را کاهش می دهد. سولفات موجود در کود پتاس فورا برای جذب گیاه در دسترس است. کود سولفور پتاسیم مناسب.

پتاسیم-منیزیم سولفات:

از آنجا که نقش حیاتی آن در کلروفیل، کمبود منیزیم اولین بار توسط برگ های زرد در قسمت پایین گیاه نمایش داده می شود. نیازهای منیزیم بطور قابل توجهی متفاوت است، زیرا حبوبات معمولا حاوی بیشتر این عنصر از گیاهان است.
نیترات پتاسیم: عرضه فراوان نیتروژن برای همه محصولات با ارزش بالا ضروری است. برای محصولاتی که منبع نیترات را به یک منبع نیتروژن آمونیوم ترجیح می دهند، این منبع پتاس می تواند یک گزینه مناسب باشد.
بسیاری از منابع عالی پتاس در دسترس برای پاسخگویی به نیازهای مواد مغذی محصولات هستند. هنگام تصمیم گیری در مورد کدام منبع برای استفاده از آن، آنی را که نیازهای شما را برآورده می کند را انتخاب کنید و آنیون همراه را فراهم می کند که به حفظ محصولات پرطرفدار خود در شکل بالا کمک می کند.

راه حل سولفات:

کشاورزان و خرده فروشانی که مدت هاست در معرض این فعالیت قرار گرفته اند احتمالا متوجه این موضوع می شوند که چرا در چند سال گذشته توجه زیادی به گوگرد شده است.
پس از همه گوگرد به شدت مورد مراقبت از خود قرار گرفت، به گیاهان توسط مواد آلی تهیه شده و با بارندگی ذخیره می شود. امروز، اگر شما در معرض سطوح گوگرد قرار نگیرید، این مسئله نه در صورتی است، بلکه در صورتی که تأثیر آن تحت تاثیر قرار گیرد.به همین دلیل است که در طول زمان، محصولات با ذرت بالاتر از سطح گوگرد کاهش یافته است.
(در حقیقت یک محصول ذرت دویست بوشل در هر هکتار از آن هکتار از شانزده پوند گوگرد حذف می کند.) و از آنجایی که امروز هوا ما امروزه پاک تر است، ما از بارندگی های گوگرد کمتری نسبت به ما استفاده می کنیم. همه اینها نیاز به نظارت و مدیریت مواد مغذی بیشتری دارد که نقش جدایی ناپذیری در رشد و عملکرد گیاه و همچنین کیفیت دانه دارد.

گوگرد برای گیاهان مهم است زیرا این یک جزء ضروری از اسیدهای آمینه است که تبدیل به پروتئین برای گیاه می شود. همچنین برای تولید کلروفیل مورد نیاز است و به تولید گیاه برای خودش کمک می کند.
هنگامی که به معنی کمبود گوگرد می آید، ملاحظات مختلفی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید از جمله اطمینان از اینکه در طول فصل رشد، گوگرد در دسترس است. کود سولفور پتاسیم مناسب

خرید کود سولفور پتاسیم
مهم است که اطمینان حاصل کنید که گوگرد در طول فصل رشد در دسترس است زیرا زمانی که آن اسیدهای آمینه را مصرف می کنند و به پروتئین تبدیل می شوند، این چیزی است که در نهایت تبدیل به بخشی از دانه می شود. گوگرد نقش نه تنها در عملکرد، بلکه در کیفیت دانه نیز دارد.
اما سولفات گوگرد، شایع ترین منبع موجود در این گیاه، در خاک، تلفن همراه است. این بدان معنی است که با هر باران، گوگرد در مشخصات خاک به سمت پایین حرکت می کند و در نهایت دیگر در دسترس نیست.
یک راه برای اطمینان از اینکه مواد غذایی مناسب برای گوگرد در طول فصل رشد رو به رشد هستند، استفاده از یک کود دانه گرانب ها مانند است . محصول ترکیبی از نیتروژن (دوازده درصد)، فسفر (چهل درصد)، گوگرد (ده درصد) و روی (یک درصد) – با یک گرانول متعادل با تجزیه و تحلیل ترکیب شده است.
در دسترس بودن سولفورهای فصل به مدت طولانی برای محصول می باشد، زیرا حاوی گوگرد عنصری است که در طول فصل رشد اکسید می شود و دوباره ذخیره سولفات را کاهش می دهد. با افزودن گوگرد از طریق فرآیند مشابهی که در ماده آلی در خاک اتفاق می افتد تولید کنندگان به طور مداوم آزاد شدن سولفات را برای محصول خود می گیرند.

سولفات در گیاهان و خاک:

گوگرد یک ماده ضروری برای رشد گیاه است. در سال های اخیر کمبود های گوگرد مکرر شده است و اهمیت گوگرد در تولید محصولات کشاورزی بیشتر و بیشتر شناخته شده است.
گرچه ماده مغذی ثانویه در نظر گرفته شده است، در حال حاضر به عنوان “مواد مغذی چهارم” به همراه نیتروژن، فسفر و پتاسیم به رسمیت شناخته شده است.محصولات کشاورزی، حبوبات، علوفه و برخی از محصولات گیاهی به میزان قابل توجهی نیاز به گوگرد دارند. در بسیاری از محصولات، مقدار آن در گیاه مشابه فسفر است.

نقش سولفات در گیاهان

گوگرد دارای کارکردهای مختلفی در گیاهان است. برخی از نقشهای اصلی عبارتند از:
این است که در برخی از آمینو اسیدها، بلوک های ساختمان از پروتئین ها یافت می شود. بیشترین مقدار گوگرد جذب شده توسط گیاهان، حدود نود درصد برای این منظور استفاده می شود. گوگرد برای تشکیل کلروفیل ضروری است. این ترکیب اصلی یکی از آنزیم های لازم برای تشکیل مولکول کلروفیل است.

اختلالات سولفوریک:

کمبود گوگرد در خاک های شنی با مواد آلای کم (کمتر از دو درصد) و در شرایط بارش بالا بیشتر است. با این حال، حتی در مواد خاکی آلی بالا اغلب تجزیه مواد آلی و فرایند کانی سازی به اندازه کافی سریع برای برآوردن نیاز گوگرد به محصول نیست.
هنگامی که این اتفاق می افتد، کود و یا اصلاحات حاوی گوگرد باید اعمال شود.گوگرد در گیاهان بی حرکت است و به راحتی از برگ های مسن به برگ های جوان نقل مکان نمی کند. بنابراین، کمبود گوگرد در ابتدا بر روی برگ های جوانتر ظاهر می شود.علائم کمبود گوگرد به رنگ سبز روشن به رنگ زرد رنگ ظاهر می شود.
گیاهان ضعیف کوچک هستند و رشد آنها عقب مانده است.علائم ممکن است بین گونه های گیاهی متفاوت باشد. به عنوان مثال، در ذرت، کمبود گوگرد به عنوان شناخته می شود؛ در گندم، کل گیاه رنگ آمیزی می شود در حالی که برگ های جوانتر کلرتری هستند؛ در سیب زمینی، پوسیدگی برگ ممکن است رخ دهد.

فروش کود سولفور پتاسیم

سولفور در خاک:

بیشتر مواد گوگرد در خاک در مواد آلی یافت می شود. با این حال، این گیاه در این فرم موجود نیست. برای تبدیل شدن به گیاهان، سولفور باید ابتدا از مواد آلی آزاد شود و از طریق فرایند کانی سازی ادامه یابد.
فرایند کانی سازی نتیجه فعالیت میکروبی است. در این فرآیند، گوگرد به شکل تبدیل می شود که به راحتی برای گیاهان قابل دسترسی است.
این روند با نسبت C / Sدما و رطوبت تاثیر می گذارد
امولسیون گوگرد، فرایند مخالف است که در آن سولفات موجود به شکل آلی تبدیل می شود.
با توجه به بار منفی آن، فرم معدنی سولفات (SO4-2) در خاک های متحرک است.

ضریب سولفات دیابتی:

تجزیه و تحلیل گیاه بهترین روش برای برآورد میزان کربن گوگرد است. ترکیب تجزیه و تحلیل گیاه با نتایج آزمون خاک، بهترین نشان می دهد که اگر و چه مقدار گوگرد باید اعمال شود.
چندین بار تست خاک تنها به اندازه کافی قابل اعتماد نیست. تست های خاك تنها زمانی ارزشمند هستند كه بین سطح تست گوگرد و پاسخ محصول به كاربرد كودها ارتباط پیدا كند.از آنجا که گوگرد به راحتی اشباع می شود، خاک بالا ممکن است گوگرد را کم کند، در حالی که نمونه های زیرزمینی سطح بالاتر گوگرد موجود را نشان می دهد.

فروش کود سولفور پتاسیم

 

کود سولفات پتاسیم مناسب چیست؟

سولفات پتاسیم ترکیبی غیر معدنی می باشد، نمک پتاسیم اسید سولفوریک می باشد. این ماده تشکیل شده از تقریبا پنجاه درصد مواد مغذی پتاسیم و اکسیژن و نیز درصد پایین تری از اکسید گوگرد، کلسیم، سدیم، اکسید آهن، که برای رشد و نمو گیاهان هماهنگاز اهمیت زیادی برخوردار است؛ ولی آن ها در ترکیب بسیار کمی می باشند که این امکان وجود دارد در زمان استفاده از نوعی دیگراز کود ها به آن ها توجهی نخواهد شد.

شکل های معدنی خالص:

اگر بخواهیم در مورد روش کوددهی بحث کنیم ، می توان آن را انجام دهید:
شیوه صنعتی، که با تکیه بر واکنش های مبادله سولفات های متفاوتی به عنوان یک نتیجه، ترکیب غیر معدنی محصول های جانبی خیلی آلوده خواهند بود.این نکته بسیار مهم می باشد!
کود خالص به وسیله کلرید کلسیم پتاسیم با اسید سولفوریک تمرکز پیدا کرده و کلسینت معدن زغال سنگ لانگ بیینیت به عمل خواهد آمد .در آزمایشگاه ها (جابجایی از اسید های ناپایدار و ضعیف، از اکسید پتاسیم، اسید قلیایی و رقیق، اکسیداسیون سولفید پتاسیم، هیدروسفیلات پتاسیم، پراکسید پتاسیم).
اکسید گوگرد با پتاسیم بیکرومات:
آیا از این مسئله خبر داشتید که کود سولفور پتاسیم مناسب از قرن نوزدهم کشف و شناسایی شده است. برای اولین بار به وسیله یوهان رودلف گلاوبر، کیمیاگر آلمانی تبار مورد تحقیق و مطالعه قرار گرفته است.
خاصیت فیزیکی و شیمیایی:
خاصیت فیزیکی عبارت است از:
1.محلول مورد نظر در آب خوب می باشد و هیدرولیز نخواهد شد.
2.محلول مورد نظردر اتانول خالص یا در محلول های قلیایی ندارد.
3.محلول مورد نظر از طعمی تلخ و شور بهره می برد.
4.نگاه کریستالی کریستال های ریز، به طور غالب سفید یا زرد می باشند.
خاصیت شیمیایی عبارت است از:
1.با اکسید گوگرد را میسازند.
2.به سولفید بر خواهد گشت.
3.مانند همه ی سولفات ها، با ترکیبات باریم محلول ارتباط می گیرند .
4.به عنوان یک نمک اسید. نمک اسید ساخته می شود.

کود سولفور پتاسیم مناسب

به چه صورت به باغ کود بدهیم:

کود سولفور پتاسیم مناسب مورد نظر ما، به کارگیری آن در صنعت کشاورزی را پیدا کرده می باشد. حد بالایی مورد محبوبیت می باشد به همین دلیل که می توان درون آن را قند و ویتامین ها را در میوه ها بالا برد، اثر مثبتی بر کیفیت و حجم محصولات خواهد داشت،
سبب موفقیت فصل زمستان پشت سر گذاشتن بوته ها و درختان میوه و توت خواهد شد و می تواند در زمین های متفاوتی مورد استفاده قرار گیرد.اثربخشی آن در زمین های خشخاش (پتاسیم ضعیف) و زمین های های ذغال سنگ پراکنده شده است.
در خردل سیاه بسیار زیادتر مورد استفاده برای محصولاتی می باشد که حد بالایی از سدیم و پتاسیم را جذب خود خواهند کرد (آفتابگردان، چغندر قند، ریشه). در خاک خاکستری و شاه بلوط ، وابسته به تکنولوژی که در کشت محصول به کار میرود و نوع فرهنگ مورد بهرهبرداری قرار می گیرد.
در زمین اسیدی، زمان استفاده از آهک تاثیر بیشتری دارد. نیز زمانی که با کود نیتروژن و فسفات مورد استفاده قرارخواهند گرفت ، اندازه و کیفیت محصولات نیز زیاد خواهد شد.سولفات پتاسیم می تواند در درون و بیرون از خونه و نیز کود برای گیاهان درون سالن مورد استفاده قرار گیرد.
این نکته حائز اهمیت است! دوزهای ریز برای بدن آدم خطری نخواهند داشت. این یک ماده سمی نخواهد بود و در صنعت غذایی حتی به طور غالب به عنوان یک جایگزین نمکمورد استفاده قرار خواهد گرفت.
اما غلظت زیاد سولفات پتاسیم در میوه این امکان را ایجاد میکند باعث سوء هاضمه یا واکنش آلرژیک خواهد شد.این در فصل بهار یا فصل پاییز در زمان حفاری اصلی زمین یا به عنوان پوشش گیاهی در زمان رشد و نمو به ارمغان خواهد آورد.

کود سولفور پتاسیم ارزان
می توان آن را در سه راه اصلی به شکل خشک در زمان حفاری خاک؛ همراه با آب یاری (اندازه مورد احتیاج سولفات پتاسیم در آب حل خواهد شد و تحت ریشه گیاهان گل و گیاه ارائه خواهند شد)؛ با اسپری توده سبز و میوه با کود در داخل آب حل شده است.
کود سولفور پتاسیم مناسب را میشود برای این دسته از گیاهان مورد استفاده قرار داد:
1.حساس به کلر (سیب زمینی، انگور، کتان، تنباکو، مرکبات)
2.استفاده بالا گوگرد (حبوبات)
3.درختچه و درختان میوه (گیلاس، انگور، گلابی، آلو، تمشک، سیب)
4.(کلم، کلم، ریشه، روپیه، تربچه) گیاهان
آیا این نکته را می دانید؟ سولفات پتاسیم به شکل آزاد پیدا نخواهد شد ، این قسمتی از مواد معدنی می باشد که از دو قسمت تشکیل شده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366