کود گوگرد مایع برای زعفران

کود گوگرد مایع برای زعفران

کود گوگرد مایع برای زعفران

آیا از عملکرد و اهمیت استفاده از کود بسیار ضروری گوگرد مایع برای زعفران اطلاع دارید؟ آیا تابحال شده زعفران شما مانند سابق عطر و طعم فوق العاده ای که از چند متر به مشام می‌رسید را نداشته باشد یا گیاه شما به سبب حمله آفات دچار افت عملکرد شود؟ همه این مشکلات جدی پیش آمده برای زعفران با استفاده از گوگرد مایع شوک به طور کامل برطرف شده و ارزش اقتصادی زعفران تان بسیار افزایش خواهد یافت.

شما زعفران کاران زحمت کش عزیز برای کسب اطلاعات کافی از نحوه استفاده از گوگرد مایع برای زعفران و زمان مصرف این ماده بی نظیر، با ما در این مقاله از سایت آل کود همراه باشید.

 

فهرست مطالب که مطالعه خواهید نمود

۱.کود گوگرد مایع برای زعفران چه نقشی در کمیت و کیفیت زعفران دارد؟

۲.نقش گوگرد مایع در مبارزه با آفات زعفران

۳.زمان استفاده از گوگرد مایع برای زعفران

۴.گوگرد مایع برای زعفران بهتر است یا گوگرد پودری؟

۵.خرید گوگرد مایع برای زعفران

کود گوگرد مایع برای زعفران چه نقشی در کمیت و کیفیت زعفران دارد؟

•علاوه بر ضرورت استفاده از کودهای ارگانیک و شیمیایی در تغذیه زعفران، کود گوگرد مایع را نیز باید از تأثیرگذار ترین کودهای لازم برای زعفران دانست که خواص بی نظیری در کشت این محصول دارد به گونه ای که هم بر خواص کمی و مقدار زعفران تولیدی می افزاید و از طرف دیگر تاثیر مثبت عالی بر کیفیت و عطر و طعم آن به دنبال دارد.

•مصرف کود گوگرد مایع منجر به بالا رفتن حجم و اندازه غده های زعفران در خاک شده‌ و سبب میشود غده های زعفران با تغذیه آن به بهترین عملکرد دست پیدا کنند و میزان گلدهی و حجم کلاله زعفران را به سبب دارا بودن مواد مغذی دیگر به همراه گوگرد، نیز رشد بسیار چشمگیری پیدا کند.

•یکی از ویژگی های محرز کود گوگرد مایع برای زعفران و تمامی محصولات، کاهش میزان پی اچ و شوری خاک است تا عناصر غذایی با سهولت هر چه تمام جذب گیاه زعفران شده و به نحو احسن رشد نماید زیرا گاهی اوقات خاک عناصر مهمی دارد اما به سبب بالا بودن پی اچ خاک و درجه شوری، این مواد مغذی نمی‌توانند توسط گیاه جذب شوند.

اما با استفاده از گوگرد مایع برای زعفران، شرایط ایده آلی برای ویژگی های فیزیکی شیمیایی خاک فراهم شده و عناصر بستر خاک جذب زعفران می‌شوند.

 

نقش گوگرد مایع در مبارزه با آفات زعفران

چه گیاه آپارتمانی باشد، چه درختان میوه و چه محصول پر ارزش زعفران، آفات به گیاه حمله کرده و تهدید بزرگی برای طلای سرخ جهان به شمار می آید. اما با پیشرفت علم و تکنولوژی کودهای تقویتی و عالی نظیر گوگرد مایع برای مبارزه با آفات زعفران تولید شده که در عین حال که سبب مقاوم سازی زعفران در مقابل مگس ها، کنه ها و آفات مزاحم می گردد، بلکه مانع تغذیه و نفوذ این عوامل در گیاه میشود بدین طریق با مصرف گوگرد مایع برای زعفران با یک تیر چند نشان دقیق و نتیجه بخش خواهید زد.

 

زمان استفاده از گوگرد مایع برای زعفران

∆زعفران یکی از مهم ترین محصولات صادراتی کشور در جهان است که به سبب ارزش بالای این طلای سرخ، کارشناسان فعال در زمینه کشت زعفران، به دنبال راه های افزایش باردهی، کیفیت و استفاده از حداکثر پتانسیل مزارع زعفران می باشند. اصلی ترین رمز رسیدن به افزایش بهره وری زعفران، تقویت این گیاه با استفاده از کودهای موردنیاز و انجام کوددهی صحیح می باشد.

∆در این راستا یکی از مراحل کوددهی تعیین کننده در برداشت ماده سرخ زعفران که بازدهی را حداقل تا ۵۰ درصد بالا میبرد، استفاده از کودهای تقویتی در زاج آب یا اولین آب پس از برداشت زعفران می‌باشد.

آبیاری زاج آب زعفران و کوددهی در این هنگام، مربوط به آذر ماه و اتمام مرحله برداشت زعفران میباشد؛ این کوددهی بهترین فرصت جهت تغذیه پیاز و ریشه های فعال پیاز زعفران می باشد.

گوگرد مایع یکی از موثر ترین کودهای زاج آب زعفران است که برای کسب نتایج دلخواه و حیرت انگیز بایستی استفاده از آن را جدی بگیرید.

∆یکی دیگر از زمان های بسیار مهم برای استفاده از گوگرد مایع برای زعفران، در آبیاری تابستانه و مصادف با ۱۵ مرداد است که حتما بایستی گوگرد مایع در اختیار گیاه زعفران قرار گیرد.

 

گوگرد مایع برای زعفران بهتر است یا گوگرد پودری؟

•هنگامی که تصمیم به استفاده از گوگرد مایع برای زعفران می کنید، با دو گزینه گوگرد پودری و مایع طرف هستید که ممکن است سبب سردرگمی شما در انتخاب مناسب ترین گزینه شوند.

لازم به ذکر است گیاهان گوگرد مایع را با قابلیت بسیار بالایی جذب نموده و این کود سرعت جذب بسیار بالایی دارد؛ این در حالی است که گوگرد پودری به سختی در آب حل شده و مدت زمان زیادی برای جذب آن توسط گیاه لازم است.

•همچنین مقدار استفاده از آن برای کسب نتیجه بسیار بالا بوده و حداقل ۱۵۰ کیلوگرم در هکتار می‌باشد که به سبب هزینه بالا در خرید گوگرد پودری، به هیچ وجه صرفه اقتصادی برای زعفران کاران ندارد.

در مقابل گوگرد مایع بسیار ارزان تر و دارای عملکرد تضمینی می باشد .

کود گوگرد مایع قابلیت حل شدن در آب دارد و هیچ گونه ته‌نشینی ندارد؛ گوگرد مایعی که باید در هر هکتار استفاده شود تقریبا ۱۰ تا ۲۰لیتر است ولی گوگرد پودری را باید ۱۵۰ کیلوگرم در هر هکتار استفاده کنیم که این علاوه بر دشواری که هنگام مصرف کود گوگرد پودری برای مزارع زعفران دارد، هزینه بسیار بالایی نیز برای زعفران کاران در پی خواهد داشت.

گوگرد مایع با بهترین عملکرد نه تنها از قیمت بسیار پایینی برخوردار است، بلکه با جذب عالی و مزایای بیشمار برای زعفران، انتخاب مطمئنی برای کشاورزان به شمار می آید.

 

خرید گوگرد مایع برای زعفران

اگر به دنبال تهیه بهترین برند و تاثیر گذارترین گوگرد مایع برای گیاه زعفران خود هستید، پیشنهاد آل کود برای شما کود گوگرد مایع شوک با ۸۰ درصد گوگرد و محصول کشور معتبر آمریکایی می‌باشد. این محصول با بالاترین تکنولوژی ساخته و برای مزارع زعفران یک پیشنهاد حیرت انگیز می‌باشد. جهت سفارش این محصول شگفت انگیز از بالای همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366