فروش کود گلخانه ای | کود خیار و گوجه | کود کشت هیدروپونیک | کود کامل |

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

فروش کود گلخانه ای : محیط کشت گلخانه فضای بسته و محصور شده ای است که امکان کشت محصولات باغی و صیفی جات را در خارج از فصل فراهم می کند؛ کشت گلخانه ای فرصت بسیار خوبی جهت تولید محصولات در سطوح وسیع برای مصارف مردم به شمار می آید و موفقیت در پرورش محصولات در چنین محیطی، مستلزم کسب اطلاعات کافی از تغذیه و کوددهی در گلخانه می باشد زیرا استفاده مکرر از بستر گلخانه، منجر به کاهش مواد مغذی و عناصر موردنیاز در رشد گیاهان میشود.

از طرفی چون این گیاهان در  زمانی خارج از فصل کشت میشوند، بالطبع نیازهای غذایی منحصر به فرد و جدی دارند لذا موضوع فروش کود گلخانه ای و تهیه آن از منابع معتبر که در این مقاله از سایت آل کود بدان پرداخته شده است، از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.

آنچه در این مقاله خواهید دید:

۱) ضرورت استفاده از کود گلخانه ای

۲) فروش کود گلخانه ای

۲.۱) فروش کود گلخانه ای شوک

۲.۲)فروش کود گلخانه ای جنریت

۲.۳) فروش کود گلخانه ای اسید هیومیک

۲.۴) فروش کود سه بیست گلخانه ای

۲.۵) فروش کود مولتی کمپلکس گلخانه ای

ضرورت استفاده از کود گلخانه ای :

گیاهانی که در فضای گلخانه چه در دل خاک کاشته میشوند و چه در گلدان و بستر کشت گلخانه ای، برای ثمر دهی و رشد مطلوب بایستی از کود و مواد مغذی با کیفیت و مناسبی بهره مند گردند. گلخانه داران بایستی از این نکته آگاه باشند که نیازهای غذایی گیاهان مختلف با یکدیگر متفاوت بوده در نتیجه استفاده از کودهای آلی و شیمیایی مطابق با نیاز گیاه بسیار ضرورت دارد.

در نتیجه به دلیل پر رنگ بودن نقش مواد تقویتی در میزان تولیدات گلخانه ای، خرید و فروش کود گلخانه ای چندین سال است که از جمله فعالیت های گلخانه داران به حساب می آید.

نکته: با توجه به وجود انواع متنوع کودها در بازار و عدم اعتماد به هر کودی از سوی فعالان صنعت کشاورزی، اکنون سوال پیش می آید چه کودهایی منجر به موفقیت گلخانه داران و بیشترین میزان بهره وری در کشت گلخانه ای خواهند شد؟

پاسخ به این سوال در ادامه مطالب خدمت شما عزیزان داده شده است.

فروش کود گلخانه ای

فروش کود گلخانه ای شوک :

کمتر کشاورزی در جهان پیدا میشود که محصولات شوک را استفاده نکرده و از مزایای آن بهره مند نشده باشد. کودهای شوک با به روز ترین و پیشرفته ترین فناوری نانو در کشور آمریکا تولید شده و در سراسر جهان به عنوان برند درجه یک در پرورش محصولات گلخانه ای، باغی و کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرند.

محصولات شوک به عنوان پر فروش ترین کود گلخانه ای در جهان شناخته می شوند که انواع مختلف آن قابلیت جذب از طریق برگ و ریشه را دارند. از جمله محصولات این شرکت می توان به کودهای اسید هیومیک، فولویک اسید، عصاره جلبک دریایی، کود مخصوص کشت گلخانه ای گوجه فرنگی، زعفران، توت فرنگی، کود سه بیست، کودهای عناصر ریز مغذی مانند مولتی کمپلکس و …اشاره نمود که پس از افزوده شدن به خاک یا استفاده به شکل محلول پاشی، سبب بهبود طعم و کیفیت میوه و صیفی جات در کنار پر حاصل شدن گلخانه می گردند.

فروش کود گلخانه ای جنریت :

این دسته از کودهای گلخانه ای نیز ساخت شرکت آمریکایی می باشد‌ که افزودنی های موثری به ساختار کود اضافه شده و آنها را جهت استفاده در گلخانه به مواد تقویتی تمام عیار تبدیل نموده است.

اکنون به معرفی و توضیحاتی از پر فروش ترین کودهای گلخانه ای نگاه شما را جلب می نمایم:

فروش کود اسید هیومیک :

اسید هیومیک شوک بهترین اصلاح کننده و تقویت کننده خاک های فضای گلخانه به شمار می آید و هیچ اسید هیومیکی توان رقابت با این ماده ارگانیک با درصد خلوص ۹۵ درصد را ندارد. اسید هیومیک شوک قابلیت های ریشه گیاه جهت جذب و نگهداری آب و مواد غذایی را افزایش میدهد و سبب تولید محصولات گلخانه ای در طعم، اندازه و کیفیت بازار پسند می گردد.

این ماده آلی سیاه رنگ مزیت های فوق العاده زیادی برای بستر کشت گلخانه ای و محصولات کشت شده دارد از جمله: تامین عناصر ضروری گیاه، کاهش شوری خاک، افزایش ویتامین های متنوع در خاک، جلوگیری از ابتلا نشاء و گیاهان گلخانه ای به آفات و بیماری ها، افزایش مقاومت در برابر گرما و …

■اسید هیومیک شوک را میتوان به همراه کودهای ارگانیک و شیمیایی دیگر نیز استفاده نمود تا شاهد افزایش عملکرد و بهره وری این کودها شد.

بیشتر بخوانید : اسید هیومیک

فروش کود سه بیست گلخانه ای :

کود های سه بیست آمریکایی جنریت و شوک در حال حاضر از فوق العاده ترین NPK  هایی هستند که میتوان در کشت گلخانه ای از آنها استفاده نمود. کود سه بیست شوک و جنریت افزون بر داشتن ۲۰ درصد از هر یک از عناصر پر مصرف پتاسیم، نیتروژن و فسفر، ریز مغذی های پر ارزشی نظیر: منگنز، روی، بور و آهن را در اختیار گیاه قرار میدهد؛ وجود چنین ویژگی سبب بالا رفتن کیفیت و تاثیر گذاری این کود در کشت های گلخانه ای شده است.

فروش کود گلخانه ای

فروش کود مولتی کمپلکس گلخانه ای:

همانطور که هر گیاه به عناصر پر مصرف نیاز مبرم دارد، منابع ریز مغذی نیز بایستی در اختیار آن قرار گیرد تا به حداکثر رشد و تولید محصول بپردازد. کود مولتی کمپلکس شوک و جنریت محصول آمریکا با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و تمامی عناصر کم مصرف مانند: آهن، روی، بور، منگنز، مولیبدین و …به همراه محرک های رشد و آمینواسید ها و مقداری عناصر پر مصرف را نیز در خود جای داده است.

این کود بهترین انتخاب هر گلخانه داری جهت بهبود کیفیت و برطرف کردن نیازهای غذایی گیاه به عنوان کود کامل به شمار می آید.

مزایای خرید کود گلخانه ای :

سایت آل کود مفتخر به ارائه بهترین کودها برای شما گلخانه داران عزیز است تا با صرف هزینه مناسب و تنها با یکبار استفاده از کود شاهد اثرات و نتایج شگفت انگیز شوید. سایت آل کود سالهاست اقدام به فروش کود های گلخانه ای متنوعی چون: اسید هیومیک، سه بیست، مولتی کمپلکس، کود آهن، کود پتاس، کود فسفر بالا، کود جلبک دریایی، قارچکش فسفیت پتاسیم و …در بالا ترین سطح از کیفیت نموده است.

■جهت سفارش کودهای گلخانه ای از بالای همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

فروش کود گلخانه ای
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *