کود جلبک دریایی برای پیله آ

کود جلبک دربایی برای پیله آ

کود جلبک دریایی برای پیله آ حتما شما نیز پس از خرید گیاه بسیار زیبای پیله آ و نگهداری آن، در طول دوران مراقبت از گیاه خود، نیاز به کود دهی با استفاده از کود مناسب برای پیله آ را بسیار درک کرده باشید. منشا گیاه پیله آ به ویتنام برمیگردد و تا ۳۰ سانتی متر می‌تواند ارتفاع بگیرد. با رشد و شادابی این گیاه آپارتمانی، ظاهر منزل بسیار جذاب شده و برگ های دارای رگه های نقره ای و سبز بهتر خودنمایی خواهند نمود.  اما چرا کود جلبک دربایی برای پیله آ توصیه میگردد؟

پیله آ برای حفظ شادابی و سلامت ریشه و برگها در کنار فراهم بودن شرایط عالی برای نگهداری گیاه، نیاز به تقویت کننده های موثر دارد که یکی از بهترین کودهای ارگانیک با عملکرد دیدنی برای گیاهان آپارتمانی، کود جلبک دریایی برای پیله آ می‌باشد که دلیل معرفی این محصول و تحسین عملکرد آن در ادامه مطالب از سایت آل کود آمده است لذا شما را به مطالعه این مقاله خواندنی جلب می نمایم.

فهرست مطالب مقاله

  1. دلیل استفاده از کود جلبک دربایی برای پیله آ

  2. نکات بسیار مهم در نگهداری گیاه پیله آ

  3. مزایای استفاده از کود جلبک دریایی برای پیله آ
  4. خرید کود جلبک دریایی شوک
  5. روش های تکثیر پیله آ چیست؟

دلیل استفاده از کود جلبک دربایی برای پیله آ 

برخی از علاقه مندان به نگهداری این گیاه آلومینیومی تصور می کنند همین که آب و نور و خاک گیاه فراهم باشد دیگر نیاز کلی گیاه تامین شده و به خوبی رشد خواهد نمود. با اینکه گیاه تا مدتی از عناصر غذایی و مواد آلی خاک برای تغذیه استفاده می نماید اما اگر در صدد تامین مجدد مواد مغذی بر نیاییم، گیاه ضعیف خواهد شد.

لذا از نکات مراقبتی گیاه آپارتمانی پیله آ این است که در صورت تشخیص علائم ضعف در گیاه خود، آن را به کمک تغذیه مصنوعی با کود مناسب پیله آ تقویت نمایید. در انتخاب نوع کود برای گیاه خود ممکن است با گزینه های مختلفی روبرو باشید که یکی از عالی ترین محرک رشد گیاه شما، بدون شک کود جلبک دریایی برای پیله آ خواهد بود. در ادامه این مقاله از سایت آل کود اطلاعات کافی پیرامون نقش این کود در تغذیه گیاهان آپارتمانی و عملکرد حیرت انگیز آن بدست خواهید آورد.

بیشتر بخوانید: کود مناسب پیله آ

 

بهترین کود برای پیله آ

نکات بسیار مهم در نگهداری گیاه پیله آ

وقتی این گیاه دوست داشتنی مهمان خانه های شما شد، چنان شما را وابسته میکند که دوست ندارید مشکلی برای گیاه تان به وجود بیاید بنابراین اگر یک زمانی شاهد تغییراتی در گیاه خود شدید ممکن است دچار استرس شوید که برای جلوگیری از این اتفاق، در مطالب زیر سعی شده نکات کاربردی و مشکلاتی که ممکن است گیاه پیله آ را تهدید کند ذکر شود. از جمله:

∆در صورتیکه شاهد تغییر رنگ برگ های دلربای پیله آ شدید، به سردی هوا شک کنید زیرا پایین رفتن دما منجر به سیاه شدن برگ پیله آ خواهد شد.

∆وقتی گیاه آپارتمانی پیله آ با وجود استفاده از کود مناسب نظیر کود جلبک دریایی برای پیله آ رشد علفی دارد، گیاهتان از کمبود نور رنج میبرد لذا آن را در معرض تابش غیر مستقیم و کافی نور خورشید قرار دهید. اگر نور کافی به گیاه نتابد، ساقه ها و برگها مانند سابق رشد نخواهند نمود به عبارتی شاخه ها دراز شده و فاصله برگها از یکدیگر زیاد تر خواهد شد.

∆ در صورتی که برگ های زیبای پیله آ دچار خمیدگی شده باشند، بدانید گیاه از تشنگی رنج میبرد لذا با آبیاری کافی و انجام غبار پاشی صحیح سعی در درمان تشنگی گیاه خود باشید.

∆ وقتی برگ های جدید رویش یافته بسیار ریز مانده و رشد نمی کنند، بایستی به کمبود عناصر شک کنید لذا با مصرف کود جلبک دریایی برای پیله آ یا کودهای فسفره این مشکل را حل نمایید.

نکته: اگر شما به سلامتی گیاه و زیبایی آن اهمیت میدهید و دوست دارید با ظاهر با طراوت خود همیشه شما را هیجان زده کند، با دیدن تغییرات در گیاه خود به بررسی شرایط بپردازید تا سالیان سال بتوانید از نگهداری گیاه خود لذت ببرید.

مزایای استفاده از کود جلبک دریایی برای پیله آ

اگر میخواهید با استفاده از تنها یک ماده تقویتی شاهد بزرگی برگهای نقره ای و سبز پیله آ، رشد عالی و شادابی گیاه تان شوید، کود جلبک دریایی شوک پیشنهاد بینظیر آل کود برای شماست زیرا این ماده شگفت انگیز دارای تمامی عناصر موردنیاز رشد گیاه، چندین هورمون و تحریک کننده رشد می‌باشد که با مصرف آن گیاه در مدت زمان کوتاهی از این رو به آن رو خواهد شد.

کود جلبک دریایی شوک به سبب استخراج از منبع کاملا طبیعی هیچ ضرری برای گیاه ندارد و با تامین آن کود ارگانیک با عملکرد عالی را با قیمت مناسب و در بسته بندی مطلوب برای گیاهان آپارتمانی در اختیار خواهید داشت.

 

کود جلبک دریایی برای آلوئه ورا
خرید کود جلبک دریایی شوک

سایت آل کود مفتخر است کودهای اصل با عملکرد تضمینی را در اختیار شما دوستداران گل و گیاه قرار دهد. این محصول در بسته بندی ۲۵۰ سی سی و یک لیتری برای گیاهان آپارتمانی نظیر پیله آ عرضه شده و ساخت آمریکا می‌باشد لذا با بهترین کود برای پیله آ طرف هستید. بنابراین می توانید برای خرید کود جلبک دریایی شوک از بالای همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

روش های تکثیر پیله آ چیست؟

از آنجایی که پیله آ زیبایی چشم نوازی دارد، بسیاری از نگهدارندگان سعی میکنند چندین گلدان از این گیاه را در خانه و ادارات داشته باشند لذا سوالی که دارند این است شیوه تکثیر پیله آ چیست؟

همانند بسیاری از گیاهان آپارتمانی، پیله آ را میتوانید با استفاده از قلمه زنی و پاجوش تکثیر نمایید و شاهد ازدیاد گیاه تان شوید. جهت انتخاب روش تکثیر قلمه زنی، ساقه بلند گیاه را انتخاب نموده و قلمه هایی در اندازه ۸ تا ۱۰ سانتی متری را جدا نمایید. سپس اقدام به جدا نمودن برگهای پایین ساقه نموده و بخش انتهایی آن را به هورمون ریشه زایی شوک آغشته کنید. اکنون زمان کاشت گیاه در گلدان دارای خاک مناسب برای آن می‌باشد.

برای مطالعه بیشتر: بهترین کود برای ریشه دار کردن قلمه ها

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366