سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

از سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک جهت تأمین سیلیس و پتاسیم مورد نیاز خاک استفاده می‌کنند. استفاده از این کود می‌تواند اثرات مخربی که ناشی از گرم شدن کره زمین است را کاهش دهد. استفاده از سیلیسیم موجب می‌شود تا برگ‌های گیاه، ضخامت مناسب‌تری پیدا کنند. در حالت کلی، استفاده از این کود، می‌تواند گیاهی سالم‌تر در اختیار شما قرار دهد.

در رابطه با مزایای استفاده از سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک چیزی می دانید؟ آیا می دانید که از این کود باید چه زمانی استفاده کرد و یا این که از میزان مصرف آن اطلاعی دارید؟ با نحوه خرید و فروش سیلیکات پتاسیم آشنایی دارید؟ توجه داشته باشید که مزایای این کود، تقریباً به تازگی کشف شده است. اگر می‌خواهید یک کشاورز نمونه باشید و گیاهان سالم‌تری را تولید نمایید، باید از این کود، بیشتر بدانید.

همه چیز درباره سیلیکات پتاسیم

افزایش اطلاعات و دانستن همه چیز درباره سیلیکات پتاسیم موجب می‌شود تا انتخاب بهتری داشته باشید. به این صورت که راحت‌تر نسبت به خرید کود فوق اقدامی صورت دهید. سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک از آن دسته کودهایی است که در زمین‌های کشاورزی و باغات، مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتی شاهد استفاده از این کود در گیاهان زینتی هم هستیم.

سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوکمهم‌ترین فایده‌ای که این کود برای کشاورزان دارد، جلوگیری از بیماری‌های قارچی و آفت‌ها در گیاهان است. بیماری‌های قارچی می‌توانند آسیب‌های شدیدی را به تمامی محصولات کشاورزی وارد کنند. در این شرایط، بدون شک ارزش غذایی محصولات پایین خواهد آمد. حتی در محصولاتی که در حال تولید به صورت ارگانیک هستند هم می‌توان از کود سیلیکات پتاسیم استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک برای گردو

سیلیکات پتاسیم همانطور که از نامش پیدا است، توانایی تأمین سیلیسیم و پتاسیم زمین‌های کشاورزی و زراعی را بر عهده دارد. این کود تحت عنوان یک اصلاح کننده خاک به شمار می‌آید. همچنین در کنترل بیماری‌های مرتبط با گیاه نیز نقش به سزایی را ایفا می‌کند. اگر زمینی که دارید که به دفعات مورد کشت قرار گرفته است، کود مورد نظر می‌تواند تمامی کمبودهای مواد معدنی نامبرده این خاک را تأمین نماید. در رابطه با کودها اطلاعات خود را بیشتر کنید.

مزایای استفاده از کود سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک

در رابطه با مزایای استفاده از کود سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک لازم است بدانید که این کود می‌تواند موارد زیر را به ارمغان آورد:

 1. افزایش میزان ماندگاری محصولات کشاورزی حتی در محصولات گلخانه‌ای
 2. افزایش رشد برگ‌ها و سطح آن‌ها
 3. بهبود عملکرد گیاهان
 4. ماندگاری و انبارداری تمامی محصولات کشاورزی افزایش پیدا می‌کند.
 5. افزایش میزان مقاومت گیاهان در برابر شرایط خشکی
 6. حاصلخیزی خاک افزایش پیدا خواهد کرد.
 7. رشد رویشی گیاه افزایش می‌یابد.
 8. افزایش مقاومت گیاه نسبت به آفتاب سوختگی
 9. گیاه در برابر تنش‌های محیطی مانند گرما و خشکی، مقاوم خواهد شد.
 10. حفظ سلامتی گیاه مورد نظر
 11. تولید یک محصول سالم با استفاده از این کود

سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوکمواردی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، تنها یک سری از کاربردها و مزایایی است که کود سیلیکات پتاسیم می‌تواند برای کشاورزان و باغداران به همراه داشته باشد. بنابراین در خرید خود هیچ گونه شکی نداشته باشید. اگر احساس می‌کنید که خاک مورد استفاده شما جهت تولید محصول، از کمبود سیلیس و پتاسیم رنج می‌برد، سلیکات پتاسیم 70 درصد شوک را خریداری کنید.

زمان مصرف و میزان سیلیکات پتاسیم

مورد دیگری که در زمان خرید و استفاده از سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک اهمیت زیادی دارد، زمان مصرف و میزان سیلیکات پتاسیم است. برخی از افراد ندانسته نسبت به مصرف این کود، اقدام می‌کنند. همین اقدامات نادرست موجب می‌شود تا تمامی زحماتی که برای محصولات کشاورزی خود کشیده‌اند، نابود شود.

توصیه‌ای که به شما داریم، این است که از کود سیلیکات پتاسیم، از زمان تشکیل میوه تا موقع برداشت آن استفاده کنید. به این صورت که از کود مورد نظر هر 20 تا 30 روز یکبار استفاده نمایید. به صورتی که به نسبت 2 تا 3 در هزار عملیات محلول پاشی صورت بگیرد. اگر تمایل دارید تا نتیجه بهتری دریافت دارید، لازم است برخی از نکات را رعایت نمایید.

لازم است از آب باکیفیت و شیرین استفاده کنید زیرا نتیجه بهتری را دریافت خواهید کرد. ابتدا باید به ازای هر 100 لیتر آب آبیاری گیاهان، به میزان 2 لیتر صابون محلول پاشی به آن اضافه کنید. آن را خوب هم بزنید و سپس سیلیکات پتاسیم را بیفزایید. سپس کود شما آماده است و می‌توانید نسبت به محلول پاشی اقدام کنید.

خرید و فروش کود سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر خریدار کودهای کشاورزی، این است که به چه صورتی می‌تواند آن‌ها را تهیه کند. خرید و فروش کود سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام می‌شود. از بهترین روش‌هایی که می‌توان بر اساس آن نسبت به خرید کود فوق اقدام کرد، روش غیرحضوری است.

سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوکدر این روش، شما هیچ گونه محدودیتی از نظر زمان و مکان ثبت سفارشات خود نخواهید داشت. در حالی که می‌توانید در محیط مورد نظر خود باشید و هر زمانی که قصد ثبت سفارشات را دارید، وارد سایت مربوطه شوید و سفارشات خود را ثبت نمایید. قبل از هر کاری، ابتدا میزان و حجم مشخصی از کود را انتخاب نمایید. تا بعد در زمان استفاده، با کمبود آن مواجه نشوید.

بیشتر بخوانید : کود 36 12 12 برای درخت شلیل

همچنین لازم است بدانید که قیمت کودها با توجه به عوامل بسیاری تغییر می‌کنند. حتی موردی مانند برند تولیدکننده هم در تغییر قیمت‌ها نقش به سزایی را ایفا می‌کنند. بنابراین در زمانی که تصمیم خود را گرفته‌اید تا سفارشات را به ثبت برسانید، درخواست دریافت لیست قیمت کودها را داشته باشید. زیرا می‌توانید با قیمت‌های به روز و معتبر کودهای مورد نظر روبرو شوید. هرچه قیمت‌ها به روزتر باشند، کمتر با مشکلات پرداخت مواجه خواهید شد. هم اکنون می‌توانید، کود مورد نظر را با قیمت فوق العاده مناسب و کیفیت بالای آن، از همین سایت، سفارش داده و مورد مصرف زمین خود قرار دهید.

سیلیکات پتاسیم 70 درصد شوک
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *