اسید هیومیک اصل

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

اسید هیومیک اصل

امروزه در سراسر جهان استفاده از اسید هیومیک بسیار رواج یافته و به عنوان ناجی طبیعت و افزایش دهنده کمی و کیفی محصولات به ماده معروفی تبدیل شده است. در این بین برخی از افراد از نام اسید هیومیک ممکن است سوء استفاده کنند و به نام اصل تقلبی و ناخالص آن را به مردم به فروش برسانند. در این مقاله پیرامون موضوع اسید هیومیک اصل و راه های مطمئن شدن از اصل بودن آن به همراه نام معرفی برندهای اصل از سایت معتبر خواهیم پرداخت؛ پس اگر مایل هستید اطلاعات تان در این باره فراتر رود و به اصلاح کلاه سرتان گذاشته نشود و واقعا هیومیک اسید اصل را خریداری کنید، تا انتهای مطالب ما را همراهی بفرمایید.

کود هیومیک اسید اصل به وسیله تعدادی از وارد کنندگان بزرگ در داخل کشور بسیار سریع به مشتریان عرضه می گردد و در اسرع وقت در اختیار آن ها قرار می گیرد؛ وارد کنندگان افراد بسیار صبور و طبیعت دوستی هستند که با تامین نیاز جامعه کشاورزی به اسید هیومیک اصل، کمک شایانی در جهت بهبود حاصلخیزی خاک کرده و سعی دارند صنعت کشاورزی را از سمت شیمیایی و غیر اصولی به سمت کشاورزی آلی و علمی سوق دهند.

اسید هیومیک شوک از جمله هیومیک های مطرح سطح کشور است که به عنوان اصلی ترین هیومیک اسید ایران از آن یاد برده می شود.

این هیومیک اسید به دلیل دارا بودن ریز مغذی های فراوان فقط به شکل مایع موجود است .

و در سه بسته بندی یک ، پنج و بیست لیتری.

جهت استعلام از قیمت اسید هیومیک اصل و تهیه آن از بالای همین صفحه با کارشناسان آل کود در ارتباط باشید.

اسید هیومیک اصل

چرا صنعت کشاورزی و باغداری به اسید هیومیک نیاز دارد؟

حتما تاکنون این سوال به ذهنتان آمده که چرا در چند سال اخیر این کود بسیار معروف و پر اهمیت شده است؟ در ابتدا بایستی عرض کنم همه ما از اهمیت وجود هوموس بر خاک و ضرورت وجود آن بی اطلاع نیستیم؛ در دنیای امروز و البته پیش از معرفی اسید هیومیک کشاورزان از کودهای شیمیایی به منظور افزایش تولید محصولات و درشتی و بازار پسند بودن آنها به طرز عجیبی بسیار غیر اصولی و بیش از حد استفاده کرده اند که از یک سو سبب کاهش کیفیت محصولات و طعم آن ها شده و از طرف دیگر آلودگی آب و محیط زیست را در پی داشته است.

اسید هیومیک اثرات منفی کودهای شیمیایی را به طور کامل اصلاح می کند و مواد مغذی و عناصر غذایی را به طور کامل در اختیار گیاهان قرار می دهد از طرفی با توسعه ریشه عملکرد آن را بالا برده و منجر به رشد اندام های بالایی و هوایی گیاه می گردد.

مشخصات کود هیومیک اسید اصل:

کود هیومیک اسید اصل، سه عنصر اصلی ضروری نیتروژن، فسفر و پتاسیم به همراه عناصر ماکرو مانند روی، بور، منگنز و …را  در روند رشد و بلوغ گیاهان و درختان که به طور صد در صد به تولید محصولات ارگانیک و سالم منجر خواهد شد را در خود جای داده است.

محصولات پرورش یافته به کمک اسید هیومیک اصل چنان با کیفیت می باشند و زراعت کنندگان را در راستای رسیدن به هدف چنان پیشرفت می دهند که قادر به طی راه چند ساله در کوتاه ترین زمان شوند. زیرا ممکن است کشاورزی با بهره گیری از چندین کود غیر اصل، نه تنها به نتیجه مطلوب نرسیده باشد، بلکه سبب فقر خاک و کاهش کیفیت محصولات حتی بیماری آنها در اثر اختلال در جذب دیگر عناصر گردد. هم چنین بکار گیری کود هیومیک اسید اصل، سبب جبران تاثیرات آسیب زای کودهای شیمیایی بر روی خاک مزارع در کوتاه ترین زمان ممکن می شود؛ کاری که از دست هیچ ماده ای ساخته نیست.

اسید هیومیک اصل

انواع کود اسید هیومیک اصل:

۱)اسید هیومیک شوک مایع آمریکایی ۹۵ درصد

۲)اسید هیومیک پودری

۳)اسید هیومیک مایع ۹۵ درصد کینگ

۴)اسید هیومیک پودری کینگ

انواع حجم و بسته بندی:

۱)اسید هیومیک شوک مایع آمریکایی ۲۰ لیتری

۲)اسید هیومیک کینگ مایع ۱ و ۵ لیتری

۳)اسید هیومیک کینگ ۱۰ کیلوگرمی

اسید هیومیک مایع اصل چگونه ماده ای می باشد؟

کود اسید هیومیک مایع از فعال ترین انواع اسید هیومیک بوده و دارای درصد خلوص فوق العاده بالا مانند برند شوک که ۹۵ درصد بوده می باشد از طرفی با توجه به مایع بودن به سرعت جذب خاک و ریشه گیاهان شده و مواد مغذی در کمترین زمان در اختیار آنها قرار می گیرد. لازم به ذکر است اسید هیومیک اصل مایع امکان دارد به شکل محلول پاشی یا آبیاری به درختان برسد.

در مجموع برای آگاهی کامل و کسب اطلاعات دقیق تر از کود اسید هیومیک اصل مایع، با مراجعه به سایت آل کود، از کارشناسان راهنمایی بگیرید و از انواع برندهای جدید و موجود، چگونگی کارکرد و راه تشخیص اصل و تقلبی بودن به طور کامل مطلع شوید. لازم به ذکر است تمامی محصولات اسید هیومیکی موجود در سایت آل کود دارای ثبت کودی بوده و اصل آمریکایی می باشند که در صورت دلخواه می توانید از اصلا بودن آن با راهکاری که کارشناس محترم در اختیارتان قرار می دهد، آگاهی کامل پیدا کنید.

مزیت استفاده از هیومیک اسید:

-ارتقا سطح خواص فیزیکو شیمیایی بستر کشت محصولات باغی و زراعی

-یون های فلزی را به حالت کمپلکس در می آورد.

-میزان تبادلات کاتیونی را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

-عناصر معدنی لازمه برای رشد و تولید میوه و محصولات نظیر سدیم، پتاسیم، منیزیم، روی، کلسیم، آهن، مس و دیگر عناصر را به حالت کلات در می آورد تا به خوبی جذب گیاه گردد.

-افزایش توان گیاه در برابر شوری خاک و آب و حفظ رطوبت اطراف ریشه و بالا بردن حد تحمل گیاه در خشکی و افزایش دوره آبدهی به دلیل تشنگی کمتر گیاه

-تحریک نمودن هورمون های اکسین و سیتوکینین به عنوان هورمون های ضروری رشد سلول های گیاهی

-افزایش طول و وزن ریشه، و بهبود جریان شیره در آوندهای گیاهی

چگونگی اطمینان یافتن از کیفیت اسید هیومیک اصل:

با توجه به ضروری و مشهور شدن استفاده از اسید هیومیک، محصولات آن در بازار توسط افراد متعددی عرضه می گردد و روز به روز ممکن است بر تعداد و مقدار آن ها افزوده شود؛ لازم به ذکر است تمامی هیومیک اسید ها در شرایط مناسب تولید نشده و از  مرغوبیت کافی برخوردار نیستند.

در واقع برخی از آن ها با نام و ظاهر اسید هیومیک فروخته می شوند در حالی که واقعا غنی نبوده و فایده ای برای خاک و گیاهان ندارد پس راه چاره چیست؟

برای آگاهی یافتن از کیفیت اسید هیومیک بایستی از منابع معتبر اقدام به خریداری کنید که برای رسیدن به این هدف اسید هیومیک موجود در سایت ما کاملا اصل بوده و در صورت تمایل به خریداری راه اطمینان گفته خواهد شد.

با تشکر از توجه شما جهت افزایش سطح علمی و تجربی آل کود ما را از نظرات، پیشنهادات و بخصوص انتقادات سازنده خود بهره مند سازید.

آل کود

اسید هیومیک اصل
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *