اسید هیومیک برای کاکتوس

هیومیک

هیومیک اسید شوک یکی از بهترین کود های کشاورزی موجود در خاور میانه است.

پس از عرضه اسید هیومیک شوک در منطقه ابتدا در ایران و سپس به صورت آزمایشی در برخی از ولایات افغانستان اکنون اسید هیومیک شوک به صورت عمده و بسیار راحت در تمام ولایات افغانستان در دسترس تمامی کشاورزان قرار دارد.

اسید هیومیک شوک در طی چند ماهه گذشته در برخی از ولایات افغانستان به صورت آزمایشی در گلخانه ها، باغات و زراعات تحت آزمایش های گوناگون قرار گرفت. از آنجا که اسید هیومیک شوک برای توزیع در هر کشور به صورت اختصاصی برای خاک، اقلیم، آب و هوا و محصولات زراعی همان کشور سنتز و پروسس می گردد. به همین صورت اسید هیومیک شوک که به کشور حاصلخیز افغانستان ارسال می گردد به صورت اختصاصی برای افغانستان و تمام ولایات آن سنتز و پروسس گردیده و تمام ولایات افغانستان از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق افغانستان به بهترین شکل از اسید هیومیک شوک رضایت داشته اند.

در چند ماه گذشته اسید هیومیک شوک در برخی از ولایات و شهر های افغانستان به صورت آزمایشی توزیع و در همه ی گونه های کشت و کار و کشاورزی مانند گلخانه ها، باغات، زراعات و … به بهترین شکل تاثیر خود را نشان داده و تمامی زارعان و کشاورزان در کشور افغانستان پس از استفاده از اسید هیومیک شوک رضایت کامل داشته اند.

افزایش رشد، بهبود کیفیت میوه، افزایش گل انگیزی، افزایش درصد تبدیل گل به میوه، افزایش وزن و تناژ در برداشت و افزایش و بهبود رنگ و طعم محصول از جمله مواردی بوده که زارعان افغانستان پس از استفاده از اسید هیومیک شوک به آنها اشاره کرده اند.

ولایاتی مانند: ارزگان، بامیان، فراه، بدخشان، بغلان، پروان،  تخار،جوزجان سمنگان، غور، فایاب و هرات از جمله ولایاتی بودند که هیومیک شوک به صورت آزمایشی در آنها مورد استفاده کشاورزان قرار گرفت و رضایت صد در صدی کشاورزان را کسب کرده و تمامی زارعان از عملکرد این کود کشاورزی شگفت زده کرده است.

پس از این موفقیت چشم گیر در حال حاضر تمام مقدمات برای توزیع اسید هیومیک شوک در تمام ولایات افغانستان انجام گرفته و این محصول به آسانی و به سرعت در تمام ولایات افغانستان در دسترس تمام کشاورزان و شاغلین در این زمینه قرار خواهد گرفت.

ار سال به تمام ولایات و نقاط افغانستان:

اسید هیومیک شوک با دارا بودن بزرگترین شبکه توزیع در خاور میانه به سرعت و به آسانی در حداقل زمان ممکن به تمام ولایات و نقاط افغانستان قابل ارسال است.

پشتیبانی و پیگیری محصول از لحظه خرید تا تحویل به دست مشتری و مصرف کننده از مهمترین ویژگی اسید هیومیک شوک پس از کیفیت بسیار بالای آن است.

ارسال هیومیک اسید شوک به صورت رسمی و از مبادی گمرکی و قانونی امکان ایجاد یک شبکه توزیع بسیار گسترده در سطح تمام ولایات افغانستان و تا دوردست ترین روستاها و زمین های زراعی را ایجاد کرده است.

هیومیک شوک در تمام روزهای هفته و به صورت بیست و چهار ساعته از نزدیک ترین گمرکات و نقاط مرزی و پس از پشت سر گذاشتن تشریفات قانوی  با توجه به مقصد در کشور افغانستان از نزدیک ترین پایانه مرزی با  افغانستان ارسال و در حد اقل زمان ممکن به مصرف کننده خواهد رسید.

پشتیبانی 24 ساعته:

شما مصرف کننده و کشاورز و زارع عزیز افغان در هریک از ولایات افغانستان و در هر نقطه از این کشور پهناور که هستید پس از خرید هیومیک اسید شوک میتوانید پیگیری محصول خریداری شده را با اطمینان خاطر انجام داده و مشاورین ما در این امر در کنار شما خواهند بود.

ارائه ی بارنامه رسمی:

پس از خرید هیومیک اسید شوک توسط شما مصرف کننده عزیز افغان در هر یک از ولایات افغانستان تمهیدات و امور ارسال به صورت رسمی آغاز و بارنامه رسمی و مجوزات گمرکی و قانونی در حد اقل زمان ممکن انجام شده و از مدارک نیزتصویر برای شما مصرف کننده عزیز ارسال خواهد شد. بدین صورت هم اطمینان خاطر شما بابت ارسال و صحت خرید جلب خواهد شد و هم امکان پیگیری محموله ارسالی از طرف شما خریدار و مصرف کننده گرامی نیز وجود خواهد داشت.

با پیش بینی ها و تمهیدات قانونی از پیش اندیشیده شده برای ارسال اسید هیومیک شوک به کشور افغانستان مصرف کنندگان و خریداران گرامی در هر گوشه از خاک پهناور افغانستان می توانند با اطمینان خاطر این طلای سیاه و ارزشمند را به آسانی و به سرعت در دسترس خود داشته باشند و از منافع بسیار زیاد هیومیک شوک در زراعت یا باغبانی خود استفاده ببرند.

شبکه گسترده توزیع و پشتیبانی از محصولات شوک با بیشترین اطمینان و در سیریع ترین زمان ممکن محصولات شوک را در هرگوشه از افغانستان به شما خواهد رساند. در این کار از ابتدای لحظه خرید تا هنگام مصرف کارشناسان قانونی و فنی ما در کنار شما خواهند بود.

تدارکات و تمهیدات فنی و قانونی از پیش آماده شده اکنون این امکان را به شما زارع عزیز افغان می‏دهد که در حد اقل زمان ممکن با خرید هیومیک اسید شوک در هر گوشه از افغانستان و از هر ولایتی که در افغانستان به سر می برید به صورت رسمی و قانونی و با حد اقل زمان و هزینه ممکن به اسید هیومیک شوک دسترسی داشته باشید و در این مسیر همراه و راهنمای شما خواهیم بود.

رضایت و تایید تمام زارعان که از هیومیک شوک در افغانستان استفاده کرده اند ما را به بهتر و بیشتر کردن انواع خدمات ونی و پشتیبانی برای محصولات شوک در افغانستان امیدوار و دلگرم کرده است و پس از اسید هیومیک شوک سایر محصولات شوک نیز به طودی در سراسر افغانستان در دسترس کشاورزان عزیز قرار خواهد گرفت.

با تشکر از توجه شما آل کود

محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366