اسید فولیک پرینوا|فروش عمده و خرده

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

کود اسید فولیک پرینوا

فولیک اسید پرینوااسید فولیک پرینوا بعنوان یک کلات کننده قوی میتواند عناصر مورد نیاز گیاهان را به سرعت به واحد های کوچکتر تبدیل کرده و به شکل قابل جذب در اختیار گیاهان قرار دهد همچنین با تنظیم پی اچ خاک و فرایند های کاتیونی میزان جذب مواد غذایی و عملکرد محصول را افزایش داده و همچنین مواد سمی و عناصر سنگین موجود در خاک را از اطراف ریشه دور نموده و سهم بسزایی در اصلاح خاک دارد همچنین ویژگی قابلیت محلول پاشی پرینوا می تواند موجب رنگ طعم و عطر محصول شده و کیفیت تناژ برداشت را در انتهای فصل افزایش دهد. همچنین استفاده از این محصول مانند امینو اسید و عصاره جلبک دریایی پرینوا سهم زیادی در مقاومت گیاه به استرس ها و کاهش خسارات ناشی از تنش های محیطی مانند خشکی سرمای زیاد گرمای زیاد و…. بدنبال خواهد داشت.

فولیک اسید

نکته ی حائز اهمیت این کود ها ثبت کودی دارد و دارای مجوز اب و خاک وشماره ثبت پروانه بهره برداری است.

اسید فولیک پرینوا در بسته بندی یک کیلویی هر کارتن حاوی ده عدد بسته می باشد.

این نوع فولیک اسید وارداتی قابلیت محلول پاشی را نیز دارد.

بیشترین استفاده از فولیک اسید در محلول پاشی های باغات میوه به کار می رود.

چرا باید از کود اسید فولیک پرینوا استفاده کنیم؟

برای اینکه به این سوال پاسخ دهیم که چرا باید از کود اسید فولیک برای رونق محصولات کشاورزی مان استفاده کنیم کافیست بدانیم که :
با توجه به اینکه اسید فولیک در دسته الکترولیت ها قرار دارد و می تواند با ایجاد تبادل الکتریکی ما بین ریشه گیاه و خاک مواد معدنی مورد نیاز برای رشد گیاه را بهتر به سایر اندام های آن برساند در نتیجه در رشد هر چه بهتر گیاهان تاثیر بسزایی می گذارد و استفاده از آن به شدت توصیه می شود.

این فرایند موجب میشود تا رشد ریشه های گیاه نیز بیشتر شده و عملیات فتوسنتز در برگ ها نیز بهتر انجام شود.

اسید فولیک موجب میشود تا گیاه اکسیژن بیشتری جذب کرده و طراوت و تازگی و شادابی بیشتری داشته باشد، ضمنا موجب می شود تا گیاه با سرعت بیشتری به پایان نقطه رشد خود برسد و پروسه پیر شدن را به تعویق بیندازد.

استفاده از کود اسید فولویک موجب می شود تا با افزایش مقدار نفوذپذیری خاک و در نتیجه اندام های هوایی گیاه، سایر مواد مغذی دیگری که به خاک اضافه می کنید بهتر جذب شده و تاثیر بهتری روی رشد گیاه بگذارد.

مصرف کود اسید فولویک در زمین موجب می شود تا گیاهان در فصل سرما از یخ زدگی محافظت شوند.

کود اسید فولویک پرینوا با سم زدایی آلاینده های خاک می تواند درصد زیادی از مسمومیت های ناشی از آلاینده های خاکی را که در نهایت موجب خشک شدن گیاه می شود را کاهش دهد. اسید فولیک این فرایند را با تجزیه سریع آلاینده ها انجام می دهد.

آل کود بزرگترین فروشگاه اینترنتی فروش عمده کود در کشور می باشد.

اسید فولیک پرینوا
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *