کود فروت ست مایع شوک آمریکایی


کود فروت ست مایع شوک آمریکایی

کود فروت ست مایع شوک آمریکایی محصول بی نظیر و ضروری برای درختان میوه در ابتدای فصل بهار و پس از برداشت محصول به شمار می آید که به کود بهاره نیز معروف است. این کود به صورت مایع با قدرت جذب بسیار بالا، از صدمات سرما برای درختان میوه جلوگیری نموده و با تامین مواد مغذی، منجر به رشد عالی درخت و باردهی آن می گردد. همانطور که می که دانید، اجرای فروت ست بهاره در کاهش خسارت برف، سرمای زیاد و تگرگ بسیار ضروری می باشد و مهم تر از آن، نوع کود فروت ستی است که شما برای باغات خود استفاده می کنید؛ هر چه فروت ست از کیفیت بالایی برخوردار باشد، با یکبار استفاده نتیجه عالی خود را رقم خواهد زد.

کود فروت ست مایع شوک آمریکایی با تکنولوژی بسیار پیشرفته نانو ساخته شده و دارای تأثیر و عملکرد تضمینی در کسری از ثانیه می باشد. با ما در این مقاله بسیار کاربردی از سایت آل کود همراه باشید تا از مزایای این محصول، ویژگی های آن و نحوه سفارش این محصول فوق العاده موثر اطلاعات کافی بدست آورید.

 

تاثیر فروت ست بر روی درخت انار

 

ویژگی های محصول

  1. کود فروت ست مایع شوک آمریکایی، دارای 10٪ نیتروژن، 30٪ فسفر، 20٪ پتاسیم و 30 ٪ عناصر ریزمغذی به همراه آمینواسید می باشد که بهترین گزینه مقابله با سرمازدگی در ابتدای فصل رشد درختان میوه به شمار می آید.
  2. یکی از فوق العاده ترین ویژگی های این محصول، سرعت جذب و تاثیر بسیار بالا در کمترین زمان در موقعیت نامناسب درختان در فصل سرما می باشد که با تامین روی، بور، آمینواسید و دیگر عناصر ضروری در اواخر فصل زمستان، منجر به افزایش مقاومت درخت در برابر دمای پایین، تقویت جوانه ها، افزایش گلدهی، کاهش ریزش شکوفه به سبب سرما و در نهایت افزایش تولید محصول می گردد.
  3. با کود فروت ست مایع شوک آمریکایی، درصد ریزش برگ و میوه کاهش چشمگیری پیدا کرده و با افزایش گرده افشانی و تلقیح گلها، میوه دهی به اوج خود می‌رسد.
  4. با مصرف این محصول، سال آوری دیگر تهدیدی برای باغات محسوب نمیشود و هر سال درختان بارده با عملکرد بالا فصل جدید را شروع خواهند نمود.
  5. ویژگی دیگر کود فروت مایع شوک آمریکایی، افزایش مرغوبیت محصول و بهبود ویژگی بازارپسندی میوه می باشد که از لحاظ اقتصادی موضوع ارزشمندی برای باغدارن تلقی می گردد.

فروت ست

بیشتر بخوانید : محلول پاشی فروت ست

نقش عناصر مغذی در کود فروت ست شوک

مهم ترین و اصلی ترین مواد مغذی موجود در کود فروت ست شامل روی، بور،آمینواسید و نیتروژن می‌باشد که بهترین گزینه جهت تحریک درختان برای آغاز رشد رویشی و تولید پربار میوه به شمار می آیند. اکنون به بررسی وظایف و مزایای هریک از این مواد مغذی به صورت مختصر و جداگانه می پردازیم:

ازت

حضور این عنصر در ترکیب فروت ست شوک منجر به افزایش سبزینگی در برگها، تحریک رشد گیاه، بهبود فتوسنتز، ساخت پروتئین های گیاهی و ترکیبات ژنتیک مانند اسید نوکلئیک می گردد. نیتروژن را اصلی ترین عنصر در ابتدای فصل رشد درختان میوه به شمار می آورند که منجر به بیدار شدن درخت برای شروع رشد رویشی می گردد.

 

قیمت کود فروت ست خارجی

بور

بور نقش بسیار مهمی در تشکیل میوه درختان دارد زیرا منجر به افزایش لقاح گلها شده و به تقویت سیستم زایشی درختان میوه می پردازد. هم چنین این عنصر جوانه های درخت را تقویت نموده و از ایجاد میوه های بد شکل از طریق تلقیح مناسب گلها جلوگیری می نماید.

روی

روی در ساخت کلروفیل و انجام فرایند فتوسنتز وظیفه پر رنگی دارد که در فعالیت های آنزیمی و ساخت ازت و تسریع این فعالیت ها نیز دخیل می باشد. این عنصر برای بیدار شدن جوانه های رویشی و پس از آن زایشی و تولید میوه نقش پر رنگی ایفا میکند.

آمینواسید

آمینواسید ها ترکیبات بسیار عالی موجود در کود فروت ست مایع شوک آمریکایی هستند که در افزایش مقاومت گیاه به سرمازدگی از طریق تغلیظ شیره گیاهی و جلوگیری از انجماد شیره گیاهی، ساخته شدن پروتئین ها و کاهش تنش به گیاه، نقش فوق العاده کاربردی در تغذیه درختان میوه در ابتدای فصل دارند.

همانطور که می بینید، عناصر فروت ست  تلقیح گلها و تشکیل دانه و میوه را ممکن ساخته و درختان را در این امر یاری می دهند.

برای مطالعه : فروت ست درختان پسته

زمان مصرف کود فروت ست مایع شوک آمریکایی

  • بهترین موقعی که میتوانید برای اولین بار از کود فروت ست مایع شوک آمریکایی برای درختان میوه خود استفاده کنید، اواخر اسفند ماه و ابتدای فصل بهار می باشد یعنی بسته به زمان رسیدن موج سرما، از ۱۵ اسفند تا ۵ فروردین می توانید از این محصول بی نظیر استفاده نمایید. هدف از اجرای فروت ست، تقویت جوانه های درخت برای شروع قدرتمند فصل رشد و جلوگیری از صدمات سرمازدگی می باشد یعنی زمانی که جوانه درختان با گذراندن خواب زمستانی و همزمان با گرمای هوا، شروع به تورم و ظهور می کنند، مناسب ترین زمان برای مصرف کود فروت ست مایع شوک آمریکایی می باشد؛ در این هنگام به سبب نیاز بالای جوانه ها و برگ برای تغذیه، بالاترین مقدار جذب کود فروت ست اتفاق خواهد افتاد.
  • دومین زمان مصرف فروت ست، پس از ریختن گل و تشکیل میوه است تا سبب افزایش سرعت رسیدن مواد غذایی به میوه و بهبود کیفیت و ظاهر بازارپسند گردد.
  • سومین زمانی که میتونید از کود فروت ست مایع شوک آمریکایی استفاده نمایید، پس از پایان برداشت میوه و قبل از زردی برگها و ریزش آنها می باشد؛ این اقدام بهترین راه مقابله با سال آوری درختان میوه به شمار می آید.

 

فروت ست چیست ؟ 

 

خرید و سفارش کود فروت ست مایع شوک آمریکایی‌

همانطور که در مطالب بالا اطلاعات مفید و کاملی پیرامون کود فروت ست شوک خدمت شما عزیزان اشاره شد، این محصول بی نظیر که به صورت مایع توسط سایت آل کود عرضه می گردد، نقش مهمی در تغذیه جوانه درختان و تولید محصولات عالی دارد. سایت آل کود بزرگترین وارد کننده و عرضه کننده کودهای اصل، مفتخر به ارائه این محصول بی نظیر می باشد. لازم به ذکر است کود فروت ست مایع شوک آمریکایی در حجم های ۱ لیتری، پنج لیتری و بیست لیتری در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. برای سفارش این محصول، از بالای همین صفحه با کارشناسان آل کود در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366