سم پاش شارژی | خرید| فروش| انواع

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

نحوه پمپاژ سم پاش شارژی

سم پاش شارژی باغ راهی سریع و کارآمد جهت تحویل سموم دفع آفات ، علف کش ها و کودهای موجود در باغ شما هستند. می توانید اسپری را در صورت لزوم تنظیم کنید و به راحتی سطوح گیاه را با محلول اسپری بپوشانید. همچنین می توانید با استفاده از راه حل های متمرکز پس انداز کنید.

قیمت سم پاش شارژی

اگر سم پاش شارژی را به درستی نگه دارید ، می تواند سالها دوام بیاورد. هنگامی که سم پاش شارژی را پر کردید و پمپ را درون مخزن تعویض کردید ، روند فشار دادن  ساده است.خرید سم پاش شارژی یکی از راحت ترین راه حل های ممکن برای حذف حشرات میباشد.
1.دسته را روی پمپ بگیرید و آن را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا اطمینان حاصل شود که پمپ کاملاً درگیر در سمپاش است.
2.دسته را روی پمپ حدود یک چهارم چرخانده در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا دستگیره را از پمپ باز کنید یا قفل آن را باز کنید. بسته به نوع سمپاش ، ممکن است برای باز کردن قفل دسته ، کمی فشار دهید.
3. دسته پمپ را مستقیماً بکشید تا متوقف شود.
4.دسته پمپ را مستقیم به پایین فشار دهید. این فشار هوا را وارد سمپاش می کند تا محتویات را تحت فشار قرار دهد.
5.دسته را به همان روش مراحل 3 و 4 پمپ کنید تا در هنگام فشار پایین مقاومت محکم احساس کنید. بسته به نوع سمپاش و مقدار مایع موجود در آن ، ممکن است برای فشار بر روی آن از 10 تا 30 بار در هر جایی پمپ کنید. برخی از سمپاش ها دارای شیر تسکین دهنده هستند. اگر صدای آن را می شنوید ، پمپاژ را متوقف کنید.
6.دسته را به طور محکم به بالای پمپ فشار دهید.
7.دسته را در حدود یک چهارم به عقب در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا دوباره به بالای پمپ قفل شود. هنگامی که دسته به درستی در پمپ قفل شده است ، نباید بتوانید روی آن بکشید.
8.هنگام پاشیدن محلول ، مراحل پمپاژ را در صورت لزوم تکرار کنید. هرچه بیشتر از محصول استفاده می کنید ، فشار مخزن کاهش می یابد و متوجه کاهش جریان آن خواهید شد. برای حفظ فشار آن را در صورت نیاز پمپ کنید.

نکات لازم هنگام استفاده از سم پاش شارژی :

سم پاش شارژی باغ جداگانه ای را برای سموم دفع آفات ، علف کش ها و کودهای خریداری کرده و به طور واضح برچسب های موجود در آن را مشخص کنید. این امر از آلودگی متقابل جلوگیری می کند. اگر از یکی برای چندین منظور استفاده می کنید ، حتماً بعد از هر بار استفاده از آن را کاملا تمیز کنید.از آنجا که مواد شیمیایی می توانند در آلودگی خاک و آب نقش داشته باشند ، برای حل مشکلات آفات از روش های دیگر مانند کنترل های فرهنگی یا مکانیکی استفاده کنید.

باطری سم پاش شارژی
هشدارهای لازم هنگام استفاده از سم پاش شارژی:

هنگام کار با سموم دفع آفات ، علف کش و کود در سمپاش های باغ از عینک محافظ و دستکش استفاده کنید. همچنین بهتر است پیراهن آستین بلند و شلوار و همچنین کفش های پا را بپوشید.همیشه سمپاش را در فضای بیرون یا در محلی که دارای تهویه مناسب است پر کنید و پمپ کنید.پس از استفاده از سم پاش شارژی، دستان خود را کاملاً با آب و صابون بشویید و لباس های خود را جدا از لباس های معمولی خود بشویید.

راهنمای خرید انواع سمپاش باغ و سمپاش شارژی

قبل از خرید سمپاش شارژی باغ خود ، ابتدا باید نکاتی را مطرح کنید که بهترین گزینه برای نیازهای شما است. چند نوع سمپاش وجود دارد. هرکدام دارای موارد مثبت و منفی خود هستند ، بنابراین اجازه دهید نگاهی بیندازیم به آنچه هر یک از باغبان ارائه می دهد.
1.اسپری های باطری یا بنزینی
این نوع سمپاشها از باتری یا بنزین به عنوان منبع تغذیه استفاده می کنند تا بدون نیاز به فشار ساختمان از طریق پمپ ، محلول را بیرون بکشید. این سمپاش ها می توانند بسیار متنوع باشند و به راحتی می توان اتصالات اضافی مانند شیلنگ ، نازل اسپری و رونق را در آن جای داد.این نوع ها معمولاً می توانند مایع بیشتری را در خود نگه دارند ، اما همچنین می توانند کمی گران تر از مدل های بدون نیرو باشند.
2.عمل پمپ :
به اینها سمپاش فشرده سازی نیز گفته می شود. در مخزن سمپاش باغ پمپ عمل ، یک اختلاف فشار وجود دارد که نشان می دهد چه مقدار از یک ماده شیمیایی در هنگام سمپاشی باغ شما به دست می آید. اگر هوای زیادی به این سبک سمپاش وجود داشته باشد ، محلول با نیروی کمتری بیرون می آید.

انواع سم پاش شارژی
برای جلوگیری از تجمع اکسیژن ، باغبانان پاشش عمل پمپ باید هوا را از طریق پمپ بیرون بریزند. این نوع سم پاش بسیار مقرون به صرفه است ، به خصوص در مقایسه با یک واحد نیرو. به عنوان یک قاعده ، اینها معمولاً برای مشاغل سریع در جایی که کمی قدرت مانور لازم دارید بهتر است.
3.سم پاش کوله پشتی:
این سبک سمپاش برای کسانی که ممکن است دچار آرتریت شوند یا ممکن است راحت تر باشد ، مقادیر زیادی از راه حل را روی پشت خود و نه در دستان خود ایده آل می کند. بسیاری از سمپاش های کوله پشتی به سیستم عمل پمپ مجهز هستند ، اما با این نوع ، پمپ به طور معمول از عملکرد اهرم استفاده می کند.شما نمی توانید با این نوع به راحتی در زیر برگها قرار بگیرید ، اما برای سم پاشی عمومی باغ های بزرگ ، این یکی از بهترین گزینه های شماست.
4.سمپاش دستی:
سمپاش های دستی معمولاً دو درگاه دارند. یکی برای شیلنگ و دیگری برای راه حل. به سادگی راه حل خود را به پایین ترین پورت وصل کنید و شیلنگ را به درگاه در عقب وصل کنید. پس از اتصال ، به سادگی ماشه را فشار دهید و ترکیبی از برچسب محلول ، آب ، و ایده آل ، توزیع کننده داشته باشید که می توانید پس از آن به چند ساله خود بمالید.برخی از سمپاش های دستی حتی به شما امکان می دهند مقدار محلول مورد نظر برای هر گالن آب را اندازه گیری کنید ، که برای دستیابی به یک دسته روی مخلوط شما واقعاً مفید است.
5.سمپاش چرخ دار:
حمل و نقل از جایی به مکانی آسان است و در صورت ابتلا به آرتریت یا مشکلات کمردرد که از بلند کردن سنگین جلوگیری می کند ایده آل است. نگران نباشید ، سمپاش خود را به باغ خود بچرخانید و اسپری کنید ، اما قطعاً این نوع از مانور کمتری برخوردار است ، بنابراین در صورت نیاز به پایین آمدن زیر برگ ، گزینه دستی بیشتری را انتخاب کنید.

انتخاب اسپری مناسب برای انواع سمپاش شارژی

به غیر از نوع سمپاش ، در انتخاب اسپری مناسب باغ برای شما و باغچه خود چند نکته دیگر در نظر گرفته شده است.

سم پاش شارژی
1.استیکر پخش کننده:برچسب Spreader برای باغبانی شگفت انگیز است زیرا به شما کمک می کند راه حل شما را به گیاهان خود بچسباند. آب تمایل به مهره دارد ، بنابراین با افزودن این محلول به آب و مخلوط علف کش / سموم دفع آفات ، باعث می شود آب در یک شکل صاف تر بچسبد تا برگ آن به سادگی از بین نرود.این لایه از محافظت از پوشش کلی گیاهان خود اطمینان حاصل خواهد کرد که به نوبه خود به شما کمک می کند تا مرتباً کمتر از آن استفاده کنید.
2.تمیز کردن:به نظر من داشتن اسپری که تمیز کردن آن آسان باشد ، مخصوصاً با توجه به نوسانات برخی از محصولات علفهای هرز / کشتار آفات ، بسیار مفید است. بعد از هر کاربرد ، با اکثر انواع سمپاشها ، می توانید یک مخزن اضافی را بخرید یا مخزن فعلی خود را با آب صابون پر کنید. پس از پر کردن ، به سادگی همانطور که می خواهید اسپری کنید.این فرایند ، نازل سایر مواد شیمیایی باقیمانده را تمیز می کند ، و اطمینان می دهد که علف کش و سموم دفع آفات در سطح اپلیکیشن مخلوط نشوند ، که یک برنامه ایمن تر برای چیزهای رو به رشد شماست.
3. ظرفیت مخزن: این مورد برای هر کاربر سمپاش بسیار مهم است زیرا مخزن بزرگتر بدان معنی است که سمپاش شما برای کامیون در اطراف باغ شما سنگین تر است. به استثنای واحدهای چرخدار ، مخازن بزرگی که بالاتر از سه گالن هستند بدون استفاده از آنها در مرحله اول کار سختی خواهد بود.همیشه این موضوع را هنگام خرید سمپاش باغ در نظر بگیرید. شما محصولی را نمی خواهید که وزن شما را پایین بیاورد. از طرف دیگر ، ظرفیت مخزن بزرگتر این اطمینان را به وجود می آورد که مجبور به استفاده مجدد از آن در موارد کمتری باشید.
4.قابلیت تنظیم:برخی از محصولات موجود در آنجا ویژگی های واقعا قابل تنظیم دارند که برخی از انواع اسپری باغ را بسیار آسان می کنند. این نوع ها دارای نازل های قابل تنظیم هستند به گونه ای که می توانید بدون نیاز به پایین آمدن روی زانو ، به راحتی در زیر برگ ها و در مناطق سخت به راحتی اسپری کنید.قابلیت تنظیم یک ویژگی عالی برای کیفیت زندگی است که من به هر باغبان توصیه می کنم. این فقط کل فرآیند را ساده تر می کند.

سم پاش شارژی دو کاره

5.ظرفیت مخزن:اندازه مخزن سمپاش از 1 کوارت تا بیش از 3 گالن است. سمپاش های دستی معمولاً کمترین ظرفیت را دارند و سمپاش های کوله پشتی دارای بیشترین ظرفیت هستند ، اگرچه اندازه کوچکتر سمپاش های کوله پشتی نیز وجود دارد.انتخاب ظرفیت مخزن بستگی به اندازه باغ شما دارد. اگر یک باغ بزرگ دارید ، می خواهید سمپاش با ظرفیت زیادی را انتخاب کنید.
6.مواد:سه ماده متداول برای سمپاش باغ وجود دارد. فولاد ضد زنگ ، پلاستیک پلی اتیلن و فولاد گالوانیزه. مواد پلاستیکی سبکترین ، ارزان ترین ، اما از دوام کمتری نسبت به مواد فولادی برخوردار هستند. از طرف دیگر سمپاش های فلزی سنگین تر اما با دوام تر هستند.در بیشتر اوقات ، پلاستیک اغلب به اندازه کافی برای سمپاش بدون نیرو مناسب است. آنها می توانند سالها دوام بیاورند ، مگر اینکه از روش “عادی” استفاده نکنید.

پنج نمونه از بهترین سمپاش های باغ (پمپ برقی یا دستی)

من همیشه وقتی می خواهم محصولاتی را در باغ گل خود استفاده کنم ، با سختی زیادی برای دریافت سطح اشباع مواجح بوده ام. به تازگی ، اما یک سمپاش با کیفیت بالا می تواند هنگام ایجاد باغبانی و نگه داشتن آفت و علفهای هرز بدون باغ ، تفاوت هایی در جهان ایجاد کند. از آنجا که بسیاری از باغداران موارد مشابهی داشتند ، بیایید به برخی از بهترین سمپاش های باغ که گلهای شما را زیبا نگه می دارند ، نگاهی بیندازیم و میوه ها و صیفیجات شما را مضراب جلوه دهید.پس اگر قصد خرید سمپاش شارژی یا معمولی را دارید با ما همراه باشید.

بهترین سمپاش شارژی با باطری :

1.سمپاش کوله پشتی باتری (My 4 Sons Battery Powered Backpack Sprayer):
با وجود 14 پوند ، حمل وسیله ای نسبتاً آسان در یک باغ بزرگ (علاوه بر این ، نیازی به پمپاژ آن نیست). باتری صدها جلسه اسپری دارد ، بنابراین لازم نیست نگران شارژ مجدد باشید. اگر به دنبال خرید سمپاش هستید ، این بهترین گزینه است. این دستگاه یک اسپری کوله پشتی است ، اما در عین حال ، این دستگاه از سیستم فشرده سازی برای پمپاژ محلول استفاده نمی کند. این در واقع یک واحد کاملاً نیرو است ، اما راحتی دستگاه قابل انکار نیست.
یکی از ویژگی های خوب آن قابلیت گسترش آن است. دستگاه دارای یک لنس قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد نازل خود را از 16 اینچ به 32 افزایش دهید.همچنین با در نظر گرفتن قابلیت ارتقاء ، دستگاه از یک کابل فرعی 15 پا نیز بهره می برد. فقط در صورتی که می خواهید کوله پشتی را تنظیم کنید و گیاهان خود را از این راه اسپری کنید. این دستگاه همچنین دارای یک دسته در بالا است که می توانید آن را حمل کرده و در صورت میل آنرا تنظیم کنید.

قیمت سم پاش شارژی
علاوه بر این ، سمپاش My 4 Sons همچنین دارای چندین نازل است به طوری که در مورد نوع پاشش گزینه هایی خواهید داشت. این مسئله را با فشار در هر اینچ مربع (psi) سوئیچ کنید و مشکلی برای کنترل کامل خروجی این سمپاش نخواهید داشت.این سمپاش یک سمپاش شارژی و بهترین نوع سم پاش شارژی در نوع خود میباشد . اگر قصد خرید یک سم پاش شارژی را دارید حتما روی این دستگاه تمرکز کنید.
آنچه دوست داریم:
قابلیت تنظیم زیادی با این دستگاه وجود دارد
دارای سیستم فیلتر دوتایی است
چراغ LED در پایه آن به شما کمک می کند تا شارژ نشود
ظرفیت باتری بزرگ بنابراین نیازی به شارژ مجدد این سمپاش نیست
آنچه ما دوست نداریم:
کمی سنگین است؛ 14 پوند بدون راه حل است
گران قیمت برای باغبانان
2.سمپاش پیمانکار اسمیت پیمانکار (Smith Contractor 190216 Sprayer)
اسمیت 190216 با پلاستیک با کیفیت بالا ساخته شده است و تا زمانی که شما به آن نیاز داشته باشید دوام خواهد داشت. در 2 اندازه مختلف وجود دارد ، بنابراین می توانید بدون نیاز به حمل سمپاش خیلی سنگین یا خیلی کوچک ، هر کدام را که نیاز دارید انتخاب کنید. بهترین قسمت در مورد اسمیت 190216 دسته است. برخلاف اکثر سمپاش ها ، ضعیف نیست و پس از استفاده مکرر شکسته نمی شود.
این D.B. سم پاش اسمیت با مشاغل سطح حرفه ای در ذهن طراحی شده است اما هنوز هم کاملا در محل کار کار می کند. اول ، این یک نوع فشرده سازی است ، بنابراین برای ایجاد فشار باید مجبور به پمپاژ شوید. ثانیاً ، این یک واحد دستی است اما دارای ظرفیت دو گالن است ، که ممکن است آن را برای برخی از افراد سنگین تر کند.

بهترین سم پاش شارژی
D.B. اسمیت دارای پنج نازل با این محصول بود. هر یک برای مقابله با جنبه های مختلف باغبانی و کارهای حیاط طراحی شده است. اینها از یک نازل قابل تنظیم و چند منظوره تا اتصالات جریان کم و زیاد متغیر است. در کل ، این دستگاه بسیار متنوع است.
آنچه دوست داریم:دریچه فشار وجود دارد که از باز شدن مواد مخدر در همه جا جلوگیری می کند.این وسیله می تواند برای کارهای اضافی در حیاط مانند رنگ آمیزی نرده ها استفاده شود.بادوام؛ از پلاستیک سخت ساخته شده است که سالها نگه می دارد ساخته شده است.
آنچه ما دوست نداریم:ممکن است با راه حل های ضخیم تر مشکل داشته باشد.
3.اسپری شارژی Chapin 20000 Poly Lawn :
محصول سوم ما کار بزرگی را برای پر کردن شکاف بین مصارف خانگی انجام می دهد. اولا ، ظرفیت 1.3 گالن آن حمل و نقل نسبتاً آسانی را ایجاد می کند. حتی بندهایی دارد که می توانید بالای شانه تان بزنید.دوم اینکه سیستم اسپری بسیار قابل اعتماد است. کاربران به راحتی می توانند تعداد زیادی از مواد شیمیایی باغبانی و حیاط را که می تواند باعث آسیب دیدن شود و یا بیشتر از روی سمپاشها توسط سایر سمپاشها سمپاشی شوند ، پاشیده کنند. اگرچه این محصول نازل دیگری ندارد ، این کار به شما کمک می کند تا با استفاده از نمودار چاپ شده روی بدن آن ، سطح شیمیایی خود را ردیابی کنید.
آنچه دوست داریم:این می تواند در برابر پرخطرترین مواد مانند اسید موریاتیک باشدتسمه باعث می شود این سمپاش نسبتاً آسان شود،در ظرفیت های 1 و 3 گالن موجود است،مقرون به صرفه
آنچه ما دوست نداریم:فشار ناشی از پمپ به سرعت از بین می رود،پلاستیک احساس پوستی (اما به اندازه کافی برای قیمت آن مناسب است)
4- سولو 418 اسپری فشار یک دست(Solo 418 One-Hand Pressure Sprayer):
سم پاش شارژی باغ Solo یک سمپاش عالی و کم ظرفیت برای باغ های کوچک است. از این ویژگی در اسپری کاملاً قابل تنظیم خود که دارای یک حرکت محوری 90 درجه است دارای ویژگی فوق العاده ای است. این به شما امکان می دهد تا به راحتی در زیر برگ هایی که پنهان می شوند آفات شوید.این پاشش پمپ همچنین دارای یک جریان قابل تنظیم است که از یک پرتوی مایع متمرکز گرفته تا یک غبار نور متغیر است. به عنوان یک واحد یک لیتری ، حمل آن از گیاه به گیاه دیگر و مانور دادن به مکانی که برای پاشش نیاز دارید نیز بسیار آسان است.

خرید سم پاش شارژی

آنچه دوست داریم:،این یک عامل کوچک برای سهولت حمل و نقل است،سر محوری باغبانی آسان را ایجاد می کند،عالی برای باغ های کوچک،مقرون به صرفه
آنچه ما دوست نداریم:برای فشار خوب باید مرتباً این کار را پمپ کنید،درگیری قفل به راحتی درگیر می شود.
5. سمپاش Chapin 26021XP ProSeries:
این عمل پمپ Chapin محصول بسیار خوبی در ارائه سریع سمپاشی باغ از طریق پسوند سم پاش شارژی زاویه دار آن انجام می دهد. پسوند این امکان را برای شما فراهم می کند که مناطق بیشتری را بدون از بین بردن زاویه اسپری از بین ببرید.علاوه بر این ، سم پاش شارژی، گرز و نوک همه از جنس برنج ساخته شده اند به طوری که آنها سال های طولانی استفاده خواهند کرد. یکی از ویژگی های زیبای این محصول دستگیره های ارگونومیک است. این سهولت استفاده را برای این محصول دو گالن اضافه می کند.
آنچه دوست داریم:بسیار عالی برای رسیدن به مناطق بالاتر،این سمپاش شلنگ سنگین کار دارد که نشت نمی کند،مواد عالی ، با دوام به نظر می رسد،فیلتراسیون 3 مرحله تمیز کردن را آسانتر می کند،طراحی ارگونومی
آنچه ما دوست نداریم:این محصول برای مواد شیمیایی سوز آور کار نمی کند،نوک اسپری برنجی پس از چند بار استفاده می تواند سبز شود.

سم پاش شارژی انتخاب برتر ما

تمام سم پاش هایی که ما در اینجا در راهنمای خود داریم در هنگام استفاده در باغ یا حیاط به خوبی کار می کنند. برخی از آنها استفاده از وظایف سنگین تر را با مواد سوز آور و مواد شیمیایی تندتر مجاز می کنند ، اما از نظرما خرید سم پاش شارژی که نیاز به شارژ کم داشته باشد یکی از بهترین گزینه ها و انتخابات است .من واقعاً اولین انتخاب یعنی خرید سم پاش شارژی را دوست دارم ، بهترین سمپاش کوله پشتی باتری My 4 Sons 4-Gallon Powered Backpack از نظر ما در این مقایسه دارای برتری میباشد.به طور کلی خرید سم پاش شارژی دارای برتری بیشتری نسبت به خرید سایر سم پاش ها میباشد وراحتی به همراه دارد.

بهترین سم پاش شارژی
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *