کود کامل 10Xshock برای هندوانه

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

 

در این مقاله سعی داریم تا به معرفی بهترین کود برای درختان هندوانه بپردازیم و به کاربری و خصوصیات این محصول بی نظیر اشاره نماییم. بی شک  هر باغداری تمایل دارد تا از کود کامل بهره ببرد. کود کامل 10Xshock برای هندوانه از کودهای بسیار با کیفیت و مرغوب برای درختان هندوانه به شمار می رود. این کود سرشار از مواد غنی و ریز مغذی‌ها است.

 این کود فوق العاده محصول اصل آمریکا است که با بهره گیری از برترین تکنولوژی روز تولید شده است. این کود حاوی ده نوع ماده مفید و غنی در خود است. این مواد برای رشد و پرورش درختان بسیار موثر هستند. با استفاده از این کود دیگر از مصرف کودهای شیمیایی بی نیاز می شوید. این کود حاوی کلسیم، آهن، روی، بور، اسید هیومیک، اسید فولویک، عصاره جلبک دریایی و آمینواسید است. هریک از این مواد برای رشد درختان بسیار ضروری هستند. استفاده از کودهای شیمیایی برای درختان ضرر دارند. کودهای شیمیایی تقلبی در بازار فراوان است که در صورت استفاده از آن‌ها به درختان صدمه می زنید. چون این کودها حاوی سدیم و کلر بالایی هستند که به شوری خاک می انجامند.

بیشتر بخوانید: کود مرغی برای هندوانه

خصوصیات کود کامل  10Xshockبرای هندوانه

  • این کود به شکل مایع است و توانایی استفاده به صورت آبیاری و محلول پاشی را دارد. از خصوصیات مهم این کود می توان به عدم سوزاندن ریشه گیاه در خاک اشاره نمود.
  • کود کامل ده ایکس شوک دارای اسید هیومیک، اسید فولیک و عصاره جلبک دریایی است. کمتر کودی را می توانید بیابید که دارای این مزایا باشد.
  • اسید هیومیک موجود در این کود برای بهبود و اصلاح خاک مناسب است. اسید فولیک موجود در این کود برای منتقل ساختن بهتر عنصرهای غذایی به ریشه گیاه مفید است. آمینو اسید موجود در این کود نیز جهت ممانعت از وارد آمدن استرس به گیاه مهم است.
  • این کود را می توان در تمام فصل پرورش درخت هندوانه به آن داد. هر موقع دیدید که گیاه دچار کمبود مواد غذایی شده است لازم است تا این کود را به ریشه گیاه بدهید و اثرات شگفت انگیز آن را در مدت زمان کوتاه مشاهده نمایید. با استفاده از این کود می توانید محصولات بازار پسند را وارد بازار کنید و از این راه سود بسیار خوبی را برای خود حاصل نمایید.

کود کامل 10Xshock برای هندوانه

امتیازات استفاده از کود کامل  10Xshockبرای هندوانه

این محصول آمریکایی که با استفاده از تکنولوژی‌های مدرنی ساخته شده است دارای برترین کیفیت در میان همه کودهای موجود در بازار است. از مزایای این کود می توان موارد زیر را برشمرد:

  • با استفاده از کود ده ایکس شوک دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی مضر ندارید. لذا می توانید با صرف بودجه اندک بهترین نتیجه را بگیرید.
  • با استفاده از این کود باروری درختان زیاد می شود و همه محصولات بسیار با کیفیت می شوند.
  • انحلال پذیری کامل این کود سبب می شود که بتوانید با استفاده از سیستم‌های آبیاری و محلول پاشی به درختان کود بدهید.
  • پتاسیم موجود در این کود موجب می شود تا قدرت دفاعی درخت هندوانه زیاد شود و در مقابل همه عوامل محیطی با دوام شود. کلسیم موجود برای بالا بردن مقاومت سلولی گیاه مهم است.

آمینواسید

آمینو اسید موجود در کود کامل ده ایکس شوک برای پیشگیری از هر گونه تنش و استرس به درختان بسیار مفید فایده است. این ماده سبب می شود تا درختان هندوانه در مقابل استرس‌های بیرونی، یخ زدگی، حمله حشرات موذی و آفت‌ها و بالا بردن متابولیسم انتقال و جذب کردن مواد مغذی در گیاه مقاوم شوند و استحکام بالایی را از خود نشان دهند.

عصاره جلبک دریایی

عصاره جلبک دریایی در کود کامل ده ایکس شوک سبب می شود تا هورمون‌های تحریک کننده رشد در اختیار درخت هندوانه قرار بگیرد و باعث شود تا محصولات درشت شوند.

نیتروژن

 نیتروژن در ساخت کلروفیل نقش حیاتی دارد و باعث بهتر شدن پروسه فتوسنتز می شود. این ماده سبب افزایش رشد رویش در اول فصل و تولید پروتئین می شود.

پتاسیم

 پتاسیم موجود در ساختمان کود باعث می شود تا رنگ محصولات بسیار بهتر شود و میوه‌ها بزرگ تر و دارای مزه عالی گردند. همچنین باعث بالا بردن سیستم ایمنی درخت نیز می شود. زمانی که درختان با این کود بسیار کامل تغذیه می شوند می توانند در برابر هر گونه شرایط بد بیرونی به خوبی مقاومت کنند و دچار آسیب و صدمه نشوند.

بیشتر بخوانید: اسید هیومیک برای خربزه

 این کود با بالا بردن قدرت دفاعی در گیاهان سبب می شود تا دچار پوسیدگی ریشه نشوند و بتوانند بهترین باروری را داشته باشند و میوه‌های سالم و مرغوب به بار آورند. این میوه‌ها می تواند بسیار بازار پسند باشد و لذا سود بسیار خوبی نصیب باغداران می شود. اما کود‌های شمیایی به دلیل مضر بودن می توانند میوه‌های مضری نیز تولید کنند که این خود سلامت افراد مصرف کننده را نیز به خطر می اندازد. با ورود کود ده ایکس شوک به بازار دیگر کشاورزان تمایل به مصرف کودهای شیمیایی نشان نمی دهند. زیرا این کودها گران هستند و همچنین به علت داشتن برخی مواد باعث می شوند تا خاک شور شود. اما کود ده ایکس شوک نه تنها سلامت و کیفیت درخت هندوانه را به خوبی تضمین می کند و شما می توانید در کوتاه مدت اثرات شگرف آن را ببینید بلکه کمی تواند برای سلامت و تقویت خاک نیز بسیار مفید واقع شود. به این معنا که خاک بسیار حاصلخیز می شود و تمام مواد مفید در آن برای رشد درختان مهیا می شود. بنابراین گیاهان هیچ گونه کمبودی را حس نمی کنند و زرد و خشکیده نمی شوند. کود ده ایکس شوک با به روز ترین تکنولوژی‌های پیشرفته ساخته شده است.

 در این جا ذکر این نکته الزامی است که برای استفاده از کود ده ایکس شوک لازم است تا نحوه استفاده از این کود را بدانید تا بهترین نتیجه برای شما حاصل شود. کود ده ایکس شوک را از جاهای معتبر بخرید تا کود مرغوب و با کیفیت دریافت نمایید. چنانچه این کود را از جاهای غیر معتبر بخرید ممکن است که کود تقلبی را به شما بفروشند که این خود می تواند برای سلامت درختان شما مضر باشد. برای خرید کود کامل10Xshock  برای هندوانه  با ما تماس بگیرید.

با تشکر از توجه شما آل کود

کود کامل 10Xshock برای هندوانه
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *