کود کامل 10Xshock برای گردو

کود کامل 10Xshock برای گردو

در این مقاله قصد داریم تا کود کامل10Xshock  برای گردو را معرفی کنیم. این کود وارداتی، آمریکایی است و دارای خواص کاملی برای درختان گردو است. چنانچه از این کود برای درختان خود استفاده نمایید از تاثیرات شگفت آن در حیرت خواهید ماند. این کود حاوی حداقل ده نوع ماده مغذی و آلی در دل خود است که می تواند هر گونه کمبود در خاک و درختان را به خوبی برطرف سازد. با استفاده از این کود می توانید محصول دهی و باروری درختان گردو را به حداکثر برسانید و محصولاتی دریافت نمایید که بهترین طعم و مزه را داشته باشند و به لحاظ مرغوبیت بسیار عالی باشند. این گونه است که این محصولات بسیار بازار فروش عالی پیدا می کنند و از راه فروش آن‌‌ها می توانید سود بسیار خوبی را به دست آورید. پس لازم است تا حتما کود ده ایکس شوک مرغوب و با کیفیت انتخاب نمایید تا بتوانید از تاثیرات آن بر روی درختان گردو نهایت استفاده را ببرید. زیرا این روزها کودهای تقلبی زیادی به بازار آمده است. در صورت استفاده از این کودها نه تنها هیچ سودی را به درختان خود نمی رسانید بلکه سبب تخریب درختان گردو می شوید. بسیاری از باغداران و کشاورزان در صدد این هستند تا کود کاملی را پیدا کنند تا بتوانند آن را جایگزین کودهای شیمیایی کنند تا از شر قیمت های گزاف کودهای شیمیایی خلاص شوند و کودهای شیمیایی نه تنها قیمت‌‌های بسیار بالایی دارند بلکه از مواد مضر نیز سرشار هستند که می تواند برای درختان گردو بسیار زیان بار باشد. بنابراین تنها استفاده از کود کامل ده ایکس شوک توصیه می شود که تمام مواد تشکیل دهنده آن بسیار مفید است و سبب می شود تا درختان به بهترین باروری خود برسند.

کود کامل 10Xshock برای گردو حاوی مواد بسیار مغذی و مفید شامل کلسیم، آهن، روی، بور، اسید‌‌هیومیک، اسید فولویک، عصاره جلبک دریایی و آمینواسید  است. هر یک از این مواد می تواند نقش بسیار عمده ای در رشد درختان گردو ایفا نماید.

بیشتر بخوانید: کود کامل مخصوص درخت گردو

خصوصیات کود 10Xshock برای درختان گردو

  • کود کامل ده ایکس شوک به صورت مایع است و توانایی استفاده به دو روش محلول پاشی و آبیاری را دارد. زیرا این کود خاصیت انحلال پذیری صد در صد دارد. از خصوصیات مفیدی که می توان در این کود اشاره کرد عدم سوزانندگی درختان گردو است. استفاده از کودهای شیمیایی تقلبی سبب می شود تا خاک شور شود و ریشه درختان آسیب ببیند. اما این کود هرگز سبب شوری خاک نمی شود و ریشه گیاهان را نمی سوزاند بلکه برای ریشه گیاهان بسیار فایده هم دارد.
  • کود کامل ده ایکس شوک سبب می شود تا مواد اسید هیومیک، اسید فولیک و جلبک دریایی به درختان گردو فواید بسیار بالایی برسانند. این در حالی است که نمی توانید این مواد مفید را در کودهای دیگر پیدا کنید.
  • از آن جا که کود کامل ده ایکس شوک دارای مقادیر زیادی از اسید هیومیک در دل خود است باعث تقویت و اصلاح خاک می شود. اسید فولیک موجود در این کود نیز سبب می شود تا عنصرهای غذایی بهتر و با سرعت بیشتری جذب ریشه شوند و درختان را با سرعت بهتری رشد دهند. آمینو اسید موجود در کود سبب می شود تا هر گونه تنش و استرس از درختان گردو دور شود.
  • کود کامل ده ایکس شوک را می توانید در همه طول فصل رشد و نمو درختان گردو به آن‌‌ها بدهید . هر زمان احساس کردید که درختان دچار کمبود مواد غذایی شده اند لازم است تا این کود را بر اساس اصول صحیح به آن‌‌ها از دو روش ذکر شده بدهید تا مشکلات تغذیه ای آن برطرف شود. برای مثال کود دهی در اول فصل باعث رشد عالی درختان گردو با کیفیت عالی محصولات می شود.
  • این کود توانایی اختلاط با سایر کودها نطیر اسید هیومیک را دارد.

کود کامل 10Xshock برای گردو

امتیازات استفاده از کود کامل و مغذی10Xshock  برای گردو

 این کود آمریکایی کیفیت بسیار بالایی دارد و با پیشرفته ترین تکنولوژی‌‌ها ساخته می شود. این کود امتیازات بسیاری در کشاورزی و باغداری دارد. در زیر به برخی از این مزایا اشاره می کنیم:

 با استفاده از این کود نیاز به استفاده از کودهای شیمیایی به کمترین میزان خود می رسد و یا قطع می شود. بنابراین دیگر نیاز به صرف هزینه‌‌های هنگفت ندارید.

 این کود کامل باعث می شود تا رشد و باردهی درختان گردو به حداکثر میزان خود افزایش یابد.

 انحلال پذیری و مایع بودن کامل کود ده ایکس شوک باعث می شود تا در سیستم‌‌های آبیاری به خوبی قابل استفاده شود و از راه محلول پاشی نیز با درصد جذب بالا مواجه شود.

 این کود غنی و کامل دارای اسید هیومیک بالایی است که سبب بهبود اصلاح خاک می شود. اسید فولیک موجود در این کود سبب می شود تا مواد غذایی بهتر به ریشه درختان منتقل شود. آمینو اسید برای ممانعت از وارد آمدن تنش و استرس به درختان مثمر ثمر است. نیتروژن موجود در این کود نیز برای ساختن پروتئین در درختان مفید است.

 پتاسیم موجود در کود کامل و مغذی ده ایکس شوک جهت بالا بردن قدرت ایمنی درختان گردو بسیار پر فایده است. فسفر سبب می شود تا ریشه گیاه به خوبی رشد کند و سبب سبز شدن برگ‌‌های درختان می شود. کلسیم نیز برای بالا بردن مقاومت سلولی درختان گردو بسیار مفید فایده است. عصاره جلبک دریایی موجود در کود ده ایکس شوک سبب می شود تا هورمون‌‌های رشد در اختیار درختان گردو قرار بگیرد و محصولات درختان با درشتی و رشد بسیار بالایی مواجه شوند. کلسیم نیز سبب می شود تا مقاومت ساقه گیاه افزایش پیدا کند و میوه‌های خوشمزه تر شوند. همچنین به پر مغز شدن گردوها کمک شایانی می کند. آهن نیز در ساختن کلروفیل و سبز شدن درختان گردو بسیار کمک کننده است و همچنین می تواند بهبود دهنده طعم میوه‌ها باشد. بور موجود در این کود باعث گرده افشانی بهتر در درختان می شود و باعث افزایش گل دهی و ساختن دیواره سلولی درختان می شود.

بیشتر بخوانید: خاکستر برای درخت گردو

سخن آخر

 کود کامل10Xshock  از کامل ترین کودها برای درختان گردو به شمار می آید. لازم است تا باغداران و کشاورزان محترم برای خرید این کود کامل با ما تماس بگیرند.

با تشکر از توجه شما آل کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366