کود کامل 10xshock برای صیفی جات

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

صیفی جات برای رشد و باروری بهتر نیاز دارند تا از کود کامل ده ایکس شوک استفاده کنند. این کود می تواند بهترین جایگزین برای کودهای شیمیایی موجود در بازار باشد که هم برای سلامت گیاهان مضر است و هم بسیار گران قیمت هستند. چنانچه کودهای شیمیایی تقلبی باشند می توانند باعث شوری خاک شوند و به سلامت صیفی جات آسیب بزنند. بنابراین نیاز است تا کود ده ایکس شوک را برای بوته‌ها استفاده نمایید تا اثرات شگفت انگیز آن را در مدت زمان کوتاه مشاهده نمایید. کود کامل 10xshock برای صیفی جات یک محصول آمریکایی وارداتی است که با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی‌ها روز تولید شده است و فناوری نانو در تولید این کود کامل به کار رفته است. این فناوری سبب می شود تا گیاهان بتوانند بهتر به جذب مواد مغذی بپردازند. لازم است تا این کود را تنها از مراکز معتبر تهیه نمایید تا به نتیجه دلخواه برسید. این کود حاوی حداقل ده عنصر مغذی و مفید است که برای رشد گیاهان بسیار مفید فایده است. استفاده از این کود سبب می شود تا طعم محصولات بسیار عالی شود و بتوانید به فروش بسیار خوبی برسید.

 این کود نه تنها به سلامت گیاهان بسیار کمک می کند و تمام مواد غذایی را به آن‌ها می رساند بلکه برای سلامت خاک نیز مفید است و سبب می شود تا خاک بهبود پیدا کند. به بهترین نحو ممکن اصلاح شود.

بیشتر بخوانید: کود کامل 10Xshock برای آلوورا

نقش کود کامل 10xshock برای صیفی جات

 زمانی که گیاهان دچار کمبود مواد غذایی می شوند و ضعیف می گردند، رشد آن‌ها با کندی صورت می گیرد. لذا این زمان لازم است تا آن‌ها را با کود کامل ده ایکس شوک سیراب نمایید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. با استفاده از این کود خواهید دید که صیفی جات با سرعت زیادی رو به رشد می گذارند. دلیل این امر به علت نیتروژن موجود در کود ده ایکس شوک است که سبب می شود تا رشد رویشی گیاه با سرعت بیشتری رو به جلو برود. فسفر موجود در این کود نیز باعث حجیم شدن و بزرگ شدن ریشه گیاه می شود و از این جهت بسیار برای صیفی جات مفید است. آهن نیز برای سبزینگی و بهبود طعم محصولات بسیار بی نظیر است. همچنین در ادامه این مقاله به نقش سایر مواد موجود در این کود برای رشد صیفی جات می پردازیم و نتایج عالی که این کود مغذی برای گیاهان دارد را شرح می دهیم.

بالا بردن مقاومت صیفی جات در مقابل تنش‌ها و استرس‌های بیرونی

در کود کامل 10xshock برای صیفی جات  آمینواسید کامل وجود دارد که از کاربردی ترین و موثرترین مواد برای رشد و پرورش صیفی جات به شمار می رود. موارد بسیاری پیش می آید که گیاهان در برابر سرمای ناگهانی بیرونی یا تغیررات دمایی دچار تنش و استرس می شوند. برای مثال درختان در اثر حمله آفت‌ها و حشرات موذی نیز می توانند حساس باشند. اگر کوددهی به این گیاهان بر اساس غیر استاندارد نیز صورت بگیرد می تواند زمینه ساز آسیب به این گیاهان شود.

 بنابراین همه این عوامل می توانند دست به دست هم بدهند تا صیفی جات را در معرض آسیب‌های شدید قرار دهند. لذا استفاده از کود کامل که دارای همه مواد و مفید باشد بسیار توصیه می شود.

جذب کود کامل 10xshock برای صیفی جات

ساختمان کود کامل 10xshock برای صیفی جات به گونه ای است که می توان آن را برای سیستم‌های آبیاری که دارای جذب بالایی هستند به کار برد که خود نتیجه قطعی را در پی دارد. بنابراین کود ده ایکس شوک از این منظر نیز بسیار مفید است.

کود کامل 10xshock برای صیفی جات

مزایای استفاده از کود کامل10xshock  برای صیفی جات

همان طور که اشاره کردیم این کود کامل دارای اثرات بسیار مفید بر روی صیفی جات است. زیرا این کود با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی‌ها تولید شده است.

  • با بهره گیری از این کود دیگر نیاز به استفاده از کودهای شیمیایی را ندارید و استفاده از آن‌ها را می توانید برای همیشه کنار بگذارید. بنابراین با صرف هزینه‌های بسیار کمتر می توانید نتایج بسیار عالی را دریافت نمایید.
  • استفاده از این کود سبب می شود تا باروری صیفی جات با رشد و کیفیت خوبی مواجه شود و محصولات مزرعه بسیار مورد پسند بازار قرار بگیرد.
  • انحلال پذیری و مایع بودن این کود سبب می شود تا این کود قابلیت انحلال صد در صدی داشته باشد. بنابراین با استفاده از روش‌های آبیاری و محلول پاشی می توانید از این کود برای صیفی جات بهره ببرید.
  • پتاسیم موجود در این کود باعث می شود تا سیستم دفاعی صیفی جات بالا رود و در مقابل عوامل صدمه زننده به خوبی مقاومت نماید. آهن موجود در این کود نیز برای بهتر ساختن مزه صیفی جات و سبزینگی آن‌ها بسیار مفید است. کلسیم موجود در این کود نیز برای مقاومت سلولی گیاهان فایده دارد.

بیشتر بخوانید: کود کلسیم مایع شوک برای گوجه فرنگی

نقش مواد موجود در کود کامل 10xshock برای صیفی جات

اسیدهیومیک موجود در این کود سبب می شود تا ساختار خاک به خوبی اصلاح و تقویت شود. همچنین این ماده سبب می شود تا مواد درشت موجود در خاک به مولکول‌های قابل جذب در خاک بدل شوند. این کود سبب می شود تا صیفی جات بتوانند آب را برای مدت زمان طولانی تری در خود نگه دارند. بنابراین سبب صرفه جویی در میزان آب نیز می شود. اسید هیومیک افزایش ریشه زایی را نیز در پی دارد که این خود می تواند در نمو صیفی جات بسیار تاثیر گذار باشد.

اسید فولیک

 از ماده مهم و حیاتی دیگری که می توان در این کود مغذی نام برد اسید فولیک است. این  ماده نقش هدایت و جذب عنصرهای مغذی درشت را به داخل ریشه بر عهده دارد تا با راحتی هر چه تمام تر در اختیار گیاه قرار بگیرد. همچنین اسیدفولیک سبب می شود تا تقسیمات سلولی در گیاه بهتر انجام بگیرد و رشد موثر صیفی جات فراهم شود.

عصاره جلبک دریایی

 عصاره جلبک دریایی در کود کامل ده ایکس شوک برای صیفی جات سبب می شود تا هرمون‌های تحریک کننده رشد در اختیار گیاهان قرار بگیرد و سبب رشد انفجاری آن‌ها شود.

در پایان لازم است تا یاداوری کنیم تا کود کامل 10xshock برای صیفی جات را تنها از مراکز معتبر تهیه نمایید تا بتوانید در مدت زمانی کوتاه به نتایج شگفت انگیزی برسید. برای خرید این کود کافیست تا با ما در تماس باشید.

کود کامل 10xshock برای صیفی جات
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *