کود کامل 10Xshock برای نخل

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

کود کامل 10Xshock برای نخل، از بهترین و مقوی ترین کودها به شمار می رود. واکنش درختان خرما به کودهای شیمیایی به علت عناصر غذایی بسیار آهسته است. به علت این خصوصیت بسیاری از نخل کاران، نسبت به تغذیه درختان خرما بی توجه شده اند. در حالی که بهره گیری از عنصرهای غذایی موجب بهبود کود برای درختان خرما می شود. در واقع کود ده ایکس شوک دارای تمام مواد مغذی در دل خود است و می تواند کیفیت محصولات را تا حد بسیار زیادی افزایش بدهد.

این کود مغذی سرشار از پتاسیم، فسفر، آمینو اسید، روی، نیتروژن، عصاره جلبک دریایی، اسید هیومیک، آهن و …. است که هر یک از این مواد می تواند نقش فوق العاده ای در رشد درختان نخل از خود بر جای گذارد. به طوری که دیگر این درختان احساس کمبود و ضعف نکنند. همچنین این کود می تواند سبب حاصلخیزی و تقویت خاک شود و خاک را غنی از تمام مواد مغذی نماید و شادابی و طراوت را برای درختان به ارمغان بیاورد. این کود مغذی سبب می شود تا جلوی رشد علف‌های هرز گرفته شود و در نتیجه درختان بتوانند از مواد مغذی در خاک به خوبی بهره بگیرند و رشد کافی در زمان کمی را تجربه کنند.

کود ده ایکس شوک یک کود آمریکایی است و وارداتی است که با بهره گیری از تکنولوژی روز ساخته شده است. فن آوری نانو در تولید این کود به کار گرفته شده است. با استفاده از این کود می توانید باردهی را در درختان خرما تا چندین برابر افزایش دهید و نتایج حیرت انگیزی بگیرید. در حقیقت افرادی از این کود استفاده صحیح و اصولی انجام دهند می توانند بهترین ثمره را از درختان خود دریافت کنند و محصولاتی خوشمزه و با کیفیت به بار آورند. این کود اجازه نمی دهد تا درختان دچار خشکی و سایر صدمات شوند و آن‌ها را در برابر همه عوامل بد بیرونی محافظت می کند. لازم است تا این کود را تنها از مراکز معتبر تهیه نمایید تا از با کیفیت بودن آن خاطر جمع باشید.
استفاده از این کود هیچ ضرری را متوجه گیاهان نخواهد کرد. لازم است تا این کود را در زمان‌های رشد گیاهان به آن‌ها بدهید تا بهترین نتیجه را بگیرید. کودهای شیمیایی گران هستند و در صورتی که کلر و سدیم در آن‌ها زیاد باشند سبب می شوند تا ریشه درختان دچار سوختگی شود و از بین بروند. اما این کود دارای کلر و سدیم نیست؛ بنابراین استفاده از آن نمی تواند زیان بار باشد. همچنین این کود سبب می شود تا شوری خاک از بین برود. اما برای استفاده از این کود لازم است تا آن را با مقداری آب مخلوط کنید. زیرا این کود بسیار غلیظ است و می تواند سبب شود تا درختان نخل آسیب ببینند.

بیشتر بخوانید: افزایش باردهی درخت پرتقال

مزیت‌های استفاده از کود کامل 10Xshock برای نخل

استفاده از این کود می تواند تمام کمبودهای غذایی درختان را برطرف نماید و از کاهش کیفیت محصولات تا حد بسیار زیادی جلوگیری کند. این کود برای درختان نخل مانند یک حفاظ عمل می کند و فرصت نمی دهد تا در مقابل شرایط بد محیطی پر از استری صدمه ببینند و ضعیف شوند.

 با مصرف کود کامل 10Xshock برای نخل، درختان در مقابل کم آبی، آفت‌ها، مریضی‌ها، قارچ‌ها، خشکسالی و ویروس‌ها در امان بمانند و صدمه نبینند. این کود مقوی سبب می شود تا شوری خاک بهبود یابد و شما می توانید با استفاده از این کود خاک با نشاط و غنی داشته باشید.

کود کامل 10Xshock برای نخل سبب می شود تا پروسه فتوسنتز بهتر ایجاد شود و این خود سبب می شود تا سلامت و شادبی درختان تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند.

این کود بسیار سالم و معجزه گر هیچ گونه عوارض و ضرر و زیانی را متوجه درختان نخواهد کرد و چنانچه از آن به صورت منظم و بر طبق اصول استفاده نمایید می توانید وزن محصولات خود را بالا ببرید. همچنین این کود می تواند ظرفیت خاک را برای نگهداری طولانی مدت آب افزایش دهدو در نتیجه اجازه ندهد تا حجم و رشد ریشه درختان کاهش پیدا کند.

 با استفاده از این کود مقوی می توانید فعالیت باکتری‌های مفید و خوب را در خاک بالا ببرید و از ریختن برگ‌های درختان تا حد بسیار زیادی ممانعت به عمل آورید. این کود بسیار غنی را می توانید با سایر کودها نیز ترکیب نمایید بدون این که تداخل یا مشکلی برای درختان نخل به وجود آید.

کود کامل 10Xshock برای نخل

 چگونگی  استفاده از کود کامل 10Xshock برای نخل

چنانچه می خواهید نتایج بسیار عالی و فوق العاده را از کود کامل 10Xshock برای نخل بگیرید، بهتر است تا پیش از استفاده ابتدا آزمایش خاک یا برگ را انجام دهید تا بتوانید به طور دقیق کمبودهایی که درخاک وجود دارد را بسنجید. سپس با توجه به جواب آزمایش، کار کود دادن به درختان را به انجام رسانید و به طرز اصولی تر کار تغذیه دادن به درختان نخل را شروع نمایید.

بیشتر بخوانید: رشد سریع نخل

 اما لازم است تا پس از به دست آمدن نتیجه آزمون به دستورالعمل‌هایی که بر روی جلد کود نوشته شده است استفاده نمایید. از مقدار مناسبی کود استفاده کنید و آن را با آب ترکیب نمایید و محلول یکنواختی تهیه کنید. توجه داشته باشید تا محلول به دست آمده را حتما بایستی تا در مدت مشخصی استفاده نمایید؛ در غیر این صورت امکان دارد تا بیشتر خواص خوب کود ده ایکس شوک از دست برود و نتیجه دلخواه حاصل نشود. سپس با بهره گیری از دو روش محلول پاشی یا آبیاری عمل کود دادن را به درختان انجام دهید. کود کامل 10Xshock برای نخل را می توان از کامل ترین کودها برشمرد.

کود کامل 10Xshock برای نخل
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *