کود کامل 10Xshock برای زیتون

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

 کود کامل10Xshock یک کود آمریکایی است که با عبور از برترین تکنولوژی‌های روز دنیا ساخته شده است. این کود کامل بی نظیر دارای تمام مواد مغذی و مفید است که برای باردهی موثر درختان زیتون بسیار مفید است. این کود می تواند جایگزین عالی کودهای شیمیایی باشد. کودهای شیمیایی بسیار مضر هستند و برای سلامت درختان زیتون مضر هستند. این روزها قیمت کودهای شیمیایی بسیار بالا رفته است. بنابراین باغداران و کشاورزان به دنبال کود کاملی هستند که بتواند آن‌ها را از مصرف کودهای شیمیایی بی نیاز کند. بهترین کود پیشنهادی کود ده ایکس شوک است. زیرا کود کامل 10Xshock برای زیتون تمام مواد مغذی که درختان زیتون به آن نیاز دارند را دارد. این کود حاوی کلسیم، آهن، روی، بور، اسید هیومیک، اسید فولویک، عصاره جلبک دریایی و آمینواسید است. این مواد همگی برای رشد و پرورش درختان زیتون بسیار ضروری هستند. در زیر به بررسی خصوصیات و مزایای استفاده از این کود می پردازیم.

 

خرید کود کامل X10

 

خصوصیات کود کامل 10Xshock برای زیتون

  • کود کامل ده ایکس شوک به شکل مایع است و توانایی مصرف آن به دو صورت محلول پاشی و آبیاری مهیا است. از خصوصیت مهمی که می توان برای این کود کامل برشمرد می توان به عدم سوزاندن ریشه درختان زیتون و شور ساختن خاک اشاره نمود. در حالی که کودهای شیمیایی تقلبی که مقادیر بالایی از کلر و سدیم را دارند می تواند بسیار مضر باشد و منجر به شوری خاک شوند. شور شدن خاک می تواند به درختان زیتون صدمه وارد کند.
  • کود کامل ده ایکس شوک حاوی اسیدهیومیک، اسید فولیک و عصاره جلبک دریایی است. بنابراین کمتر کودی را می توان پیدا کرد که چنین مواد موثری برای رشد و پرورش درختان در خود داشته باشند.
  • این کود شامل درصدی از اسید هیومیک برای بهبود خاک است که موجبات تقویت خاک را فراهم می کند. اسید فولیک موجود در این کود سبب می شود تا عنصرهای غذایی به ریشه بهتر منتقل شوند و رشد درختان با سرعت بهتری انجام شود. آمینو اسید موجود در این کود باعث می شود که تنش به درختان وارد نشود.
  • کود کامل 10Xshock برای زیتون را می توان در تمام دوره رشد درختان زیتون به آن‌ها خورانید. هر موقع احساس کردید که درختان شما با کمبود مواد مفید روبرو شده اند لازم است تا با این کود کامل آن‌ها را تغذیه نمایید. برای مثال در اول فصل می توانید این کود را به درختان بدهید و میوه‌های با طعم عالی را به بار بنشانید. همچنین رنگ دهی محصول نیز بسیار خوب می شود و میوه‌های بسیار مرغوب را می توانید وارد بازار نمایید و سود خوبی را به جیب بزنید. کود سالم سبب می شود تا میوه‌های شما خوش طعم و سالم به بار بیاید و در نتیجه مشتریان شما بیشتر شود.
  • از خصوصیت مهم دیگری که کود ده ایکس شوک دارد این است که توانایی مخلوط شدن با سایر کودها را دارد. بنابراین در صورت مخلوط شدن با اسید هیومیک هیچ تداخلی به وجود نمی آید.

Complete 10Xshock fertilizer for olives

مزایای استفاده از کود کامل  10Xshock برای زیتون

این کود که با پیشرفته ترین متدها تولید شده است بسیار کامل است و استفاده از آن برای درختان زیتون مزیت‌های فراوانی را به همراه دارد. از جمله این مزیت‌ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

با استفاده از کود کامل 10Xshock برای زیتون این درختان دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی را ندارند. بنابراین با صرف هزینه مناسب می توانید به کسب نتیجه عالی برسید.

 این کود باعث می شود تا رشد درختان با افزایش چشمگیری مواجه شود و محصول دهی و باروری آن‌ها زیاد شود. همچنین کیفیت و مرغوبی محصولات بالاتر می رود و بازار پسند تر می شود.

به دلیل اینکه این کود مایع است بنابراین با دو روش آبیاری و محلول پاشی قابل استفاده است.

 پتاسیم موجود در این کود سبب می شود تا قدرت دفاعی درختان زیتون افزایش پیدا کند. فسفر موجود در این کود باعث می شود تا ریشه درختان به خوبی رشد کند و درشت گردند. کلسیم موجود در این کود سبب می شود تا مقاومت سلولی در این درختان زیاد شود.

اسید هیومیک

 اسید هیومیک موجود در این کود باعث می شود تا ساختار خاک تا حد بسیار زیادی اصلاح شود. همچنین بهره گیری از اسید هیومیک سبب می شود تا عنصرهای درشت در خاک به شکل مولکول‌های قابل جذب در بیاید. صرفه جویی در میزان مصرف آب نیز با استفاده از اسید هیومیک امکان پذیر می شود. زیرا مصرف این ماده کمک می کند تا درختان قادر شوند تا برای مدت زمان طولانی تر آب را در دل خود نگه دارند.

اسید فولیک

 از دیگر ماده آلی موجود در کود کامل ده ایکس شوک می توان به اسید فولیک موجود در این کود اشاره کرد. این ماده سبب می شود تا کار منتقل شدن و جذب مواد غذایی به داخل ریشه میسر شود و گیا ه بتواند با سهولت هر چه بیشتر مواد غذایی را جذب نماید. همچنین این ماده باعث می شود تا تقسیمات سلولی و پرورش درختان بیشتر شود.

کلسیم

 کلسیم موجود در این کود کامل باعث می شود تا مقاومت و استحکام برگ ها، ریشه‌ها و ساقه‌های درختان زیتون بالا رود و باعث شود تا میوه‌ها بسیار خوشمزه تر شوند.

آهن

 این ماده مغذی موجود در درختان زیتون سبب می شود تا ساخت کلروفیل در درختان بهتر صورت بگیرد و سبزینگی درختان بهتر شود و میوه‌های آبدارتر و شیرین تر به بار آیند.

سخن آخر

 استفاده از کود ده ایکس شوک دارای مزایای بسیار زیادی برای درختان است که در این مقاله به برخی از آن‌ها اشاره کردیم. در صورت استفاده از این کود می توانید درختان بسیار مقاوم بار آورید که در برایر شرایط بیرونی بادوام شوند. لازم است در نظر داشته باشید که این امر زمانی محقق می شود که از کود ده ایکس شوک کامل و مرغوب و اصل استفاده نمایید. امروزه در بازار کودهای تقلبی فراوانی وجود دارند که به اسم کود ده ایکس شوک به فروش می رسند. این کودها می توانند به سلامت درختان زیتون بسیار صدمه بزنند و هیچ منفعتی برای بالا بردن کیفیت و مرغوبیت آن‌ها نداشته باشند. بنابراین لازم تا این کود را از مراکز معتبر تهیه نمایید تا بهترین سود عاید شما شود. برای خرید کود کامل ده ایکس شوک با ما تماس بگیرید.

با تشکر از توجه شما آل کود

کود کامل 10Xshock برای زیتون
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *