کود کامل 10xshock برای کیوی

کود کامل 10xshock برای کیوی

همه باغداران به دنبال تهیه کود کاملی هستند تا بتوانند محصولات خود را پر بار کنند. بهترین کودی که می توان معرفی کرد که از همه مواد و املاح معدنی مورد نیاز گیاهان غنی باشد، کود کامل ده ایکس شوک است. این کود حاوی جلبک دریایی، آمینو اسیدها، اسید فولیک، آهن، کلسیم، پتاسیم، بور، اسید هیومیک و بسیاری مواد مغذی دیگر است که همه این مواد نقش اساسی در پرورش گیاهان دارند. درختان کیوی نیز از جمله درختانی هستند که برای رشد و نمو و باروری عالی نیاز به کود کامل ده ایکس شوک دارند. این کود وارداتی است و سازنده آن کشور آمریکا است. کمتر کودی دارای چنین خواص کاملی برای گیاهان است.  کلسیم موجود در این کود کمک می کند تا ریشه درخت بسیار مقاوم شود. آهن موجود در کود باعث بهبود بخشیدن به طعم میوه‌‌‌‌ها می شود.

کود کامل 10xshock برای کیوی دارای انحلال پذیری بالایی است و از دو طریق آبیاری و محلول پاشی می توان، این کود را به درختان تغذیه کرد. حتما در نظر داشته باشید تا این کود را از مراکز معتبر خریداری نمایید. زیرا بسیاری از جاها هستند که کود تقلبی را جای این کود می فروشند. بنابراین با خرید کودهای تقلبی نه تنها نمی توانید از اثرات شگرف این کود کامل بهره مند شوید بلکه امکان دارد تا خسارات زیان باری نیز متحمل شوید.

همه کشاورزان به دنبال کودهای ارگانیک و طبیعی هستند تا بتواند از شر استفاده از کودهای شیمیایی خلاص شوند. زیرا کودهای شیمیایی نه تنها بسیار مضر هستند بلکه قیمت‌‌های گزافی نیز دارند. اگر کودهای شیمیایی تقلبی باشند میزان کلر و سدیم موجود در آن‌‌ها بسیار بالا است که این خود می تواند بسیار صدمه زننده به درختان باشد. مواد مفید موجود در کود ده ایکس شوک می تواند سیستم ایمنی گیاه را تقویت نماید و بنابراین گیاه می تواند در برابر همه عوامل بیرونی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان دهد. برای مثال از گزند آفات و حشرات موذی و همچنین طوفان‌‌های سهمگین دوام داشته باشد. در صورتی که از این کود برای گیاه خود استفاده نمایید در طول مدت زمان بسیار کوتاهی از اثرات شگرف آن متعجب خواهید شد. یعنی اثرات بی نظیر آن را به زودی بر روی درختان خود مشاهده می نمایید. استفاده از این کود سبب می شود تا درختان کیوی میوه‌‌های پربار تر و خوشمزه تری را تولید نمایند. طعم چنین میوه‌‌هایی می تواند بسیار بازار پسند باشد. در نتیجه فروش محصولات شما بسیار بالا می رود و سود بسیار خوبی را از طریق فروش میوه‌‌ها به دست می آورید. حتما به این نکته توجه داشته باشید تا این  کود کامل را از مراکز معتبر تهیه کنید تا از خواص کامل آن بهره مند شوید. چون تمام موادی که در این کود وجود دارد می تواند جوابگوی نیاز گیاهان شما از جمله درختان کیوی باشد. این نکته را نیز به خاطر داشته باشید تا زمان کوددهی را مناسب انتخاب کنید. چنان چه زمان کود دهی نامناسب باشد  می تواند آثار مخربی بر روی درختان کیوی بگذارد. برای اینکه از کود دادن اصولی آگاه شوید و اطلاعات جامعی در این زمینه کسب نمایید لازم است تا با کارشنان خبره در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید  بهترین روش کود دادن را انتخاب نمایید. همیشه در نظر داشته باشید که کود دادن به درختان کیوی بر اساس اصول علمی دقیق می تواند محصولات بسیار با کیفیت و مرغوبی را به بار آورد.در زیر به میزان مواد موجود در کود کامل ده ایکس شوک می پردازیم.

بیشتر بخوانید: علت گل ندادن درخت کیوی

آنالیز مواد غذایی موجود در کود کامل 10xshock

  • آهن به مقدار 10 درصد
  • نیتروژن به مقدار 5 درصد
  • فسفر به مقدار 20 درصد
  • پتاسیم به مقدار 20 درصد
  • کلسیم به مقدار5 درصد
  • بور به مقدار 5 درصد

کود کامل 10xshock برای کیوی

ویژگی‌‌های کود کامل 10xshock

کود کامل ده ایکس شوک باعث سوزانده شدن گیاه نمی شود. این کود به شکل مایع است و با دو روش آبیاری و محلول پاشی می توانید کود را به درختان کیوی بدهید. اما لازم تا قبل از اقدام به کود دادن آزمایش خاک را انجام دهید تا از همه نوع کمبود مواد غذایی در خاک اطلاع به دست آورید. سپس عمل کوددهی را با توجه به تست خاک شروع نمایید.

کود کامل 10xshock برای کیوی دارای مواد کمیابی مانند عصاره جلبک دریایی، اسید هیومیک و اسید فولیک است. کمتر کودی را می توان پیدا کرد که دارای چنین مواد مغذی باشد.

کود ده ایکس شوک مقداری اسید هیومیک دارد که برای غنی ساختن و اصلاح و بهبود خاک بسیار مهم است. همچنین اسید فولیک موجود در این کود سبب انتقال و جذب بهتر مواد غذایی به ریشه گیاه می شود. آمینو اسید موجود در کود کامل ده ایکس شوک برای جلوگیری از استرس و تنش در خاک مفید است. عناصر نیتروژن، کلسیم، بور، فسفر، پتاسیم و جلبک دریایی برای باروری و پرورش درختان کیوی بسیار مفید فایده است.

کود کامل ده ایکس شوک را می توان در همه فصل‌‌های سال برای رشد گیاه به کار برد. زمانی که گیاه دچار کمبود تغذیه شود لازم است تا این کود را به درخت بدهید و تاثیرات بی نظیر این کود را دریابید. با بهره گیری از کود کامل ده ایکس شوک می توانید طعم میوه‌‌ها را بسیار لذیذتر نمایید. همچنین رنگ و مرغوبیت گیاه را افزایش دهید.

کود کامل ده ایکس شوک قابلیت میکس شدن با سایر کودها را دارا است.  برای مثال می توانید این کود را با اسید هیومیک مخلوط نمایید و هیچ گونه تداخلی را احساس نکنید.

بیشتر بخوانید: کود 10Xshock برای زعفران

 در پایان لازم است تا یاداوری کنیم که حتما درختان کیوی نیاز به کود کامل 10xshock دارند که بسیار با کیفیت و مرغوب باشد و اثری از مواد تقلبی در آن نباشد. زیرا امروزه بسیاری از افراد کودهای مضر را به اسم کود کامل ده ایکس شوک به فروش می رسانند. این کودها نه تنها برای پرورش درختان مناسب نیستند بلکه صدمات جدی  و جبران ناپذیر را به درختان وارد می کنند. کود اصل کامل آمریکایی ده ایکس شوک می تواند مثل معجزه برای گیاهان شما وارد عمل شود و در مدت کوتاهی اثرات خود را بر روی باروری گیاه به ظهور رساند. بنابراین لازم است تا برای تهیه کود کامل با ما در تماس باشید تا مشاورین ما شما را راهنمایی نمایند.

با تشکر از توجه شما آل کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366