کود کامل 10Xshock برای فندق

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

هر کشاورز یا باغداری سعی دارد تا با بهره گیری از کامل ترین کود بهترین نتیجه را در راستای تلاش خود برای کود دادن به درختان بگیرد. این روزها کودهای شیمیایی بسیار گران شده اند. همچنین کودهای شیمیایی دارای مواد مضر هستند که سلامت درختان فندق را تهدید می کند. در بازار نیز کودهای شیمیایی تقلبی فراوان است که میزان سدیم و کلر در آن‌ها بالا است که این خود سبب می شود تا خاک شور شود و درختان صدمه ببینند. کود کامل ده ایکس شوک حاوی عناصر مغذی فراوانی است که می تواند به سلامت درختان فندق کمک شایانی کند و آن‌ها را بسیار پر بار کند. زمانی که کیفیت محصولات بالاتر می رود این محصولات بازار بسیار بهتری پیدا می کنند. بنابراین سود خوبی از بابت فروش محصولات پیدا می کنید. کود کامل ده ایکس شوک از محصولات فوق العاده به شمار می آید. این محصول تولید کشور آمریکا است که با بهره گیری از تکنولوژی‌های روز آمریکا ساخته شده است. کود کامل 10Xshock برای فندق حاوی ده نوع ماده ریز مغذی و آلی لازم برای رشد و نمو درختان فندق است. این محصول شامل کلسیم، آهن، روی، بور، اسید هیومیک، اسید فولویک، عصاره جلبک دریایی و آمینواسید است. این مواد هر یک به نوبه خود نقش مهمی در سلامت گیاهان ایفا می کنند. مزایای کود ده ایکس شوک آن چنان زیاد است که با استفاده کمی از آن برای درختان فندق به نتایج فوق العاده مفید می رسید. در زیر به برخی از خصوصیات این کود شگفت انگیز اشاره می کنیم.

 کود کامل10Xshock  به شکل مایع است و توانایی استفاده با دو روش آبیاری و محلول پاشی را دارد. از خصیصه مهم این کود می توان به عدم سوزاندن ریشه گیاهان اشاره نمود. این کود سبب شوری خاک نمی شود. در حالی که کودهای شیمیایی تقلبی به دلیل بالا بودن مقدار کلر و سدیم می توانند به درختان فندق بسیار آسیب بزنند.

 کود کامل ده ایکس درای مواد آلی مفید مانند فولیک اسید، اسید هیومیک و جلبک دریایی است. بنابراین این کود کامل ترین کود موجود در بازار به شمار می رود. زیرا نمی توان کودی را پیدا کرد که حاوی این مواد مفید و اصلی باشد.

 اسید هیومیک موجود در این کود برای بهبود و تقویت خاک بسیار ضروری است. اسید فولیک موجود در این کود کامل برا منتقل ساختن بهتر مواد مغذی به ریشه گیاه بسیار مفید است. آمینو اسید در این کود از واردشدن تنش به درختان جلوگیری می کند.

 این کود کامل را می توان در همه فصل رشد درختان به آن‌ها داد. هر زمان حس کردید که گیاه نیاز به عناصر ریز مغذی دارد لازم است تا این کود را به طور اصولی به گیاه فندق بدهید و اثرات شگرف آن را مشاهده نمایید.

 این کود توانایی اختلاط با دیگر کودها را داراست. مثلا می توانید کود ده ایکس شوک را با کودهای دیگری نظیر اسید هیومیک مخلوط نمایید و هیچ تداخلی را در عملکرد مواد نبینید.

بیشتر بخوانید: کود درخت فندق

روش مصرف کود 10Xshock  برای فندق

 این کود برای فندق از کودهای بسیار مغذی به شمار می آید. استفاده از این کود سبب می شود تا درختان فندق باروری بسیار خوبی پیدا کنند و کیفیت آن‌ها بالا رود. همچنین طعم این دانه‌ها بسیار بهتر می شود. زیرا این کود حاوی تمام مواد مغذی در خود است که می تواند نتایج شگرفی را در رابطه با درختان رقم بزند. لازم است تا قبل از استفاده از این کود آزمون خاک انجام دهید تا همه کمبودهای غذایی در خاک را با دقت تمام رصد کنید و سپس عمل کوددهی را آغاز نمایید. با بهره گیری از این کود کامل در مدت زمان کوتاه می توانید شاهد نتایج عالی در درختان فندق باشید.

 از آن جا که کود ده ایکس شوک به شکل مایع تولید می شود بنابراین نیاز است تا این کود را با آب مخلوط کنید تا بتوانید یک مایع یک دست ایجاد نمایید. بعد از تهیه مخلوط یکنواخت می توانید کار کود دادن را به درختان فندق انجام دهید. استفاده از روش آبیاری جهت کود دادن درختان فندق مزیت‌های زیادی دارد و سبب اصلاح ساختمان خاک و از بین بردن همه علف‌های هرز موجود در پای درختان فندق می‌شود. برای کود دادن به درخت فندق با استفاده از روش محلول پاشی نیز اول بایستی کود کامل ده ایکس شوک را با مقداری آب میکس نمایید و سپس آن را با کمک آبپاش به قسمت‌های مختلف درخت اسپری نمایید تا همه مواد مغذی و مواد معدنی موجود در کود از راه برگ و شاخه‌های درخت جذب شود. شما با بهره گیری از این کود به ‌صورت درست بر طبق روش‌های گفته شده می‌توانید نتایج عالی استفاده از این کود را در سریع ترین زمان ممکن به‌خوبی ببینید.

کود کامل 10Xshock برای فندق

مزیت‌های استفاده از کود کامل 10Xshock برای فندق

کود کامل ده ایکس شوک برای فندق از بهترین و کامل ترین کودها به حساب می آید. در زیر به برخی مزایای استفاده از این کود مغذی و مفید اشاره می کنیم.

 با بهره گیری از این کود قوی می توانید همه کمبودهای تغذیه ای برای درخت فندق را برطرف سازید و سبب بالا بردن رشد و کیفیت درختان فندق شوید.

 کود ده ایکس شوک به علت دارا بودن مواد مغذی باعث بالا بردن سیستم دفاعی درخت فندق می شود و درختان را در مقابل صدمات بیرونی حفاظت می کند و استحکام ریشه را در مقابل کمبود آب و خشکی و شوری خاک مرتفع می سازد.

 با بهره گیری از کود کامل ده ایکس شوک علاوه برای قوی ساختن سیستم ایمنی درختان فندق می توانید اثرات بی نظیر این کود را بر روی اصلاح ساختمان کود ببینید. این کود حاصلخیزی خاک را افزایش می دهد و سبب نشاط و طراوت درختان فندق می شود. در نتیجه به بالا بردن کیفی محصولات کمک شایانی می نماید.

بیشتر بخوانید: علت خشک شدن برگ درخت فندق

 با بهره گیری از این کود پروسه فتوسنتز در گیاهان بهتر می شود و شادابی برگ‌های درختان بالاتر می رود. لذا محصولات نیز با کیفیت تر می شوند. مزه محصولات بسیار بهبود می یابد و بازار پسند تر می شود.

 با استفاده اصولی و صحیح از این کود بسیار مفید می توانید همه ناخالصی‌ها ی موجود در خاک را رفع نمایید و شوری خاک را از بین ببرید.

 بهره گیری از این کود مفید سبب می شود تا از پوسیده شدن ریشه درخت فندق ممانعت به عمل آید و ریشه‌های گیاه رشد بسیار خوبی را تجربه کنند.

 لازم است تا این کود را از مراکز معتبر خرید نمایید. برای خرید کود کامل 10Xshock با ما در تماس باشید.

با تشکر از توجه شما آل کود

کود کامل 10Xshock برای فندق
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *