کود کامل 10Xshock برای نهال میوه

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

 هر باغدار یا کشاورزی آرزوی داشتن یک کود کامل و طبیعی که پر از مواد ریز مغذی و مفید باشد را برای رشد درختان خود در سر می پروراند. کود کامل ده ایکس شوک یک کود آمریکایی اصل است که با بهره گیری از به روز ترین و پیشزفته ترین روش‌های تولید به دست آمده است. در تهیه این کود از تکنولوژی نانو بهره برده اند. بنابراین با استفاده از این کود می توانید مواد مغذی و کامل را جذب نهال میوه نمایید و به سرعت شاهد رشد حیرت انگیز آن باشید. کود کامل 10Xshock برای نهال میوه حاوی ده نوع ماده ریز مغذی و آلی در خود است که هر یک از این مواد می تواند به رشد و پرورش نهال میوه کمک شایانی نماید. با بهره گیری از این کود کامل دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی ندارید. کودهای شیمیایی بسیار گران هستند و برای سلامت درختان نیز مضر و زیان بار هستند. بسیاری از کودهای شیمیایی در بازار وجود دارند که تقلبی هستند و حاوی میزان بالایی از کلز و سدیم هستند. این مواد می توانند به شوری خاک منجر شوند و در نتیجه به درختان آسیب وارد کنند. با بهره گیری از کود ده ایکس شوک می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی شاهد نتایج شگفت انگیز آن باشید. این کود سبب می شود تا نهال میوه دارای قدرت ایمنی و دفاعی بالا گردد و در برابر عوامل بیرونی بسیار مقاومت نشان دهد. بنابراین حشرات موذی و آفت‌ها نمی توانند این درختان را از پای دربیاورند و به آن‌ها صدمه ای وارد کنند. لازم است تا روش‌های اصولی و صحیح کود دادن به درختان را با کود کامل ده ایکس شوک بیاموزید تا بتوانید به بالاترین نتیجه درست دست یابید. در زیر به برخی خصوصیات این کود کامل اشاره می کنیم.

بیشتر بخوانید: فاصله مناسب برای کاشت نهال میوه

ویژگی‌های کود کامل 10Xshock برای نهال میوه

کود کامل ده ایکس شوک به شکل مایع است و توانایی استفاده به شکل آبیاری و محلول پاشی را دارد. لازم است تا قبل از استفاده از این کود آزمایش خاک انجام دهید و خاک را تست نمایید تا بتواند میزان دقیق کمبود تغذیه ای خاک را بسنجید. این کود بر خلاف دیگر کودهای شیمیایی خواص سوزاندن درختان را ندارد. کودهای شیمیایی تقلبی به علت داشتن برخی از مواد مضر منجر به شوری خاک می گردند و به درختان صدمه می زنند.

 کود کامل ده ایکس شوک دارای مواد آلی بی نظیری همچون اسید فولیک، اسید هیومیک و عصاره جلبک دریایی است. کمتر کودی را می توانید پیدا کنید که دارای این مواد مفید برای نهال میوه باشد.

 اسید هیومیک موجود در این خاک می تواند به بهبود و اصلاح خاک بینجامد. این کود مفید نه تنها برای مقوی کردن گیاهان بسیار مثمر ثمر است بلکه برای تقویت خاک نیز بسیار لازم و ضروری است. اسید فولیک موجود در این کود می تواند جذب و منتقل ساختن بهتر عنصرهای غذایی به ریشه گیاه بسیار مفید باشد. آمینواسید موجود در این کود مغذی نیز می تواند برای ممانعت ار وارد آمدن تنش و استرس به نهال میوه نقشی حیاتی ایفا نماید.

 کود کامل ده ایکس شوک را می توانید در همه دوره‌های رشد گیاهان به آن‌ها بدهید. هر زمان که احساس کردید درختان با کمبود مواد غذایی مواجه شده اند لازم است تا آن‌ها با این کود کامل سیراب نمایید تا هیچ گونه کمبود تغذیه ای نداشته باشند. در این صورت است که می توانند بسیار پربار و پر ثمر باشند و محصولات بسیار خوش طعم را به شما تحویل دهند. محصولات که مورد پسند بازار هستند. بنابراین از فروش این محصولات می توانید به سود بسیار بالایی برسید.

 از دیگر خواص مهمی که می توان برای این کود بسیار مقوی و مغذی برشمرد این است که این کود توانایی ترکیب شدن با سایر کودها از جمله اسید هیومیک را دارد. بنابراین هیچ گونه تداخلی ایجاد نمی کند.

در زیر به برخی دیگر از خصوصیات این محصول عالی برای درختان اشاره می نماییم.

کود کامل 10Xshock برای نهال میوه

مزایای استفاده از کود کامل  10Xshock برای نهال میوه

این محصول معجزه گر آمریکایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی‌ها تولید شده است. استفاده از این کود مزایای بی شماری را عاید شما خواهد کرد.

 با استفاده از این کود کامل دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی مضر و گرا ن قیمت نخواهید داشت. بنابراین تا حد قابل توجهی در هزینه‌های شما صرفه جویی می شود.

 استفاده از کود کامل ده ایکس شوک سبب می شود تا باردهی و محصولات درختان بسیار زیاد شود و همه محصولات مزرعه  رشد بسیار عالی را از سر بگذرانند.

 این کود به شکل مایع است و از غلظت بالایی نیز برخوردار است. این کود دارای انحلال پذیری بالایی است. بنابراین به علت داشتن خاصیت حل شدن قادر است تا در هر گونه سیستم آبیاری و یا محلول پاشی قابل استفاده گردد.

 عنصر نیتروژن موجود در این کود سبب می شود تا گیاه بتواند به خوبی پروتئین بسازد و رشد و رویشی خوبی را تجربه نماید.

 پتاسیم موجود در این کود نیز سبب می شود تا سیستم دفاعی نهال میوه به خوبی تقویت شود و در مقابل عوامل صدمه زننده به خوبی مقاومت از خود نشان بدهد. فسفر موجود در این کود نیز برای حجیم شدن ریشه‌ها بسیار مفید فایده است. این ماده حیاتی سبب می شود تا ریشه‌های گیاه به خوبی تقویت شود. آهن موجود در این کود کامل و مغذی نیز سبب بهتر شدن مزه و طعم گیاه می شود. کلسیم موجود در کود نیز برای بالا بردن استحکام و مقاومت سلولی گیاهان می تواند بسیار مثمر ثمر باشد و نقشی حیاتی را ایفا نماید. جلبک دریایی موجود در این کود نیز می تواند به درشت شدن محصولات بسیار کمک کند و سبب رشد انفجاری میوه‌ها شود.

بیشتر بخوانید: کود کامل 10Xshock برای زرشک

 سخن آخر

 در پایان لازم است تا این نکته را یاداوری کنیم که کود کامل 10Xshock برای نهال میوه  را حتما از مراکز معتبر تهیه نمایید تا بتوانید به بهترین نتایج حیرت انگیز دست یابید. بسیاری از مراکز هستند که کود تقلبی را به جای کود کامل ده ایکس شوک به شما می فروشند که این خود سبب می شود که نه تنها به نتایج عالی در نهال میوه نرسید بلکه متضرر نیز شوید. برای تهیه کود ده ایکس شوک کامل با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما  شما را راهنمایی نمایند.

کود کامل 10Xshock برای نهال میوه
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *