کود کامل 10Xshock برای خیار و گوجه

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

 در این مقاله سعی داریم تا درباره کود کامل ده ایکس شوک سخن بگوییم. این کود کامل آمریکایی با بهره گیری لز به روز ترین متدهای روز پیشرفته به تولید رسیده است. در این کود کامل انواع مواد مغذی و عناصر آلی برای رشد و پرورش درختان گوجه و خیار وجود دارد. بنابراین دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی ندارید. کودهای شیمیایی برای سلامت درختان ضرر دارند و می توانند آسیب‌هایی نیز به درختان بزنند. بنابراین نیاز است تا به تهیه کود کامل ده ایکس شوک بپردازید. با مصرف کود کامل 10Xshock برای خیار و گوجه درختان گوجه و خیار دیگر نیازی به مصرف سایر کودها ندارند. زیرا این کود بسیاری قوی است و از موادی تشکیل شده است که هریک می تواند باروری درختان را به چندین برابر افزایش دهد. همچنین طعم میوه‌ها را بهبود بخشد که این خود می تواند در سوددهی حاصل از فروش آن‌ها بسیار خوب باشد. توجه داشته باشید که کود خوب باعث سلامتی درختان می شود. بنابراین درختان در برابر هر گونه صدمات بیرونی قوی می شوند. این کود کامل و مقوی شامل عناصر حیاتی همچون کلسیم، آهن، روی، بور، اسید هیومیک، اسید فولیک، عصاره جلبک دریایی و آمینواسید است. دقت داشته باشید که این کود را تنها از جاهای معتبر تهیه نمایید. زیرا بسیاری از مراکز هستند که کود تقلبی را به جای کود ده ایکس شوک به شما می فروشند. این خود می تواند صدمات جدی را به درختان وارد آورد.

در صورتی که کود ده ایکس شوک را به طور کامل تهیه کنید در مدت زمان کوتاهی شاهد رشد درختان میوه خود خواهید و اثرات شگرف و حیرت انگیز این کود را بر روی درختان به نظاره می نشینید. با مصرف این کود دیگر نیازی ندارید تا کودهای شیمیایی گران قیمت تهیه کنید. کودهای شیمیایی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیستند. به علاوه به علت داشتن برخی مواد  مضر می توانند موجبات صدمات به درختان را نیز فراهم کنند. بسیاری از کودهای شیمیایی موجود در بازار هستند که به علت تقلبی بودن دارای کلر و سدیم بالایی هستند. مصرف این کودها باعث سوزاندن ریشه درختان می شود. همچنین این کودها منجر به شوری خاک نیز می گردند که این مورد نیز از عوامل آسیب زننده به درختان به شمار می آید. در ادامه در مورد خصوصیات و مزایای استفاده از این کودها بیشتر سخن می گوییم.

بیشتر بخوانید: کود سولوپتاس برای خیار 

خصوصیات کود کامل 10Xshock  برای خیار و گوجه

 از آن جا که کود کامل ده ایکس شوک به شکل مایع است لذا با دو روش آبیاری و محلول پاشی می توانید کود را به همه بخش‌های گیاه اسپری نمایید. این کود به تنهایی دارای غلظت زیاد است. بنابراین لازم دارید تا این کود را با میزان مناسبی آب مخلوط نمایید و سپس آن را به قسمت‌های مختلف درخت با روش اصولی و درست بدهید. توجه داشته باشید تا روش صحیح و استاندارد کوددهی به درختان گوجه و خیار را بیاموزید تا بتوانید بهترین نتیجه را عاید خود سازید.

 کود کامل ده ایکس شوک دارای مواد مفیدی چون اسید هیومیک، اسید فولیک و عصاره جلبک دریایی است. بنابراین کمتر کودی را می توان یافت که دارای چنین مواد مغذی موثر در رشد و پرورش درختان باشد.

 اسید هیومیک موجود در این کود سبب می شود که خاک اصلاح شود. اسید فولیک موجود در در کود ده ایکس شوک برای منتقل ساختن و جذب مواد ریز مغذی به ریشه گیاه بسیار مثمر ثمر است. آمینو اسید در این کود نیز از ورود استرس و هر گونه تنش محیطی به درختان گوجه و خیار ممانعت به عمل می آورد.

 کود کامل ده ایکس شوک را می توان در همه فصول رشد و پرورش درختان به آن‌ها دارد و در مقابل نتایج حیرت انگیز این کود بر روی درختان گوجه و خیار را نظاره نمود. میوه‌های بسیار خوشمزه با کیفیت و مرغوبیت بالا حاصل استفاده از کود ده ایکس شوک است.

 از خصوصیت دیگر این کود می توان به توانایی مخلوط شدن این کود با کودهایی نظیر اسید هیومیک اشاره نمود که هیچ گونه تداخلی در این ترکیبات مشاهده نخواهید کرد.

کود کامل 10Xshock برای خیار و گوجه

مزایای استفاده از کود کامل10Xshock  برای خیار و گوجه

  • این کود بسیار شگفت انگیز آمریکایی با بهره گیری از تکنولوژی‌های روز ساخته شده است که می تواند نتایج بسیار عالی بر روی درختان ایجاد نماید. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • با بهره گیری از کود کامل ده ایکس شوک دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی نخواهید داشت و می توانید تمام مواد مغذی لازم را به درختان گوجه و خیار بدهید.
  • این کود علاوه بر اثرات شگرفی که بر روی درختان میوه می گذارد بر روی خاک نیز بسیار تاثیرات مثبتی از خود بر جای می گذارد.
  • انحلال پذیری کامل این کود سبب می شود تا در همه سیستم‌های آبیاری با بازدهی بالایی قابل جذب باشد.
  • پتاسیم موجود در این کود باعث می شود تا قدرت دفاعی این کود در برابر عوامل صدمه زننده، فسفر برای حجیم کردن ریشه درختان، آهن برای خوشمزه ساختن میوه‌ها، کلسیم برای مقاومت سلولی بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: کود کامل 10Xshock برای زیتون

اسید هیومیک

 اسید هیومیک موجود در کود کامل ده ایکس شوک باعث می شود تا ساختار خاک بهبود یابد. عناصر درشت خام تبدیل به مولکول‌های ریز قابل جدب توسط گیاهان شوند. ریشه‌ها بزرگ شوند و بتوانند مقدار بیشتری آب را برای مدت زمان طولانی تر در خود نگاه داری کنند. بنابراین این خود سبب می شود تا صرفه جویی در مصرف آب صورت بگیرد. این کود کامل دارای ده‌ها عملکرد عالی دیگر نیز است.

فولیک اسید

 ماده مقوی دیگر اسید فولیک است که نقش هدایت و منتقل ساختن عنصرهای غذایی را به داخل ریشه بر عهده دارد. بنابراین این ماده موجود در کود کامل ده ایکس شوک سبب می شود تا مواد غذایی با سهولت بیشتری در اختیار درختان قرار بگیرد. همچنین این ماده سبب می شود تا تقسیمات سلولی بهتر انجام شود.

آمینواسید

آمینو اسید‌ها از بهترین ترکیبات برای جلوگیری از وارد آمدن تنش به درختان به شمار می آیند. این مواد سبب می شوند تا درختان گوجه و خیار در مقابل استرس‌های بیرونی و یخ زدگی بسیار مقاوم شوند. همچنین باعث می شوند تا متابولیسم و سرعت انتقال مواد مغذی در درختان بالاتر رود.

 در پایان لازم است تا یاداوری کنیم که برای خرید کود کامل10Xshock  برای خیار و گوجه به مراکز معتبر مراجعه نمایید. برای مشورت و خرید این کود با ما در تماس باشید.

با تشکر از توجه شما آل کود

کود کامل 10Xshock برای خیار و گوجه
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *