کود کامل 10Xshock برای ذرت

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

بی شک کود 10Xshock از کامل ترین کودها به شمار می آید. این کود تمام مواد مغذی را در دل خود دارد. همه کشاورزان و باغدارن آرزوی چنین کود کاملی را دارند. زیرا مصرف کود کامل سبب می شود تا درختان و گیاهان بسیار پربار شوند.

 مصرف کودهای شیمیایی سبب می شود تا هزینه‌‌های شما بالا برود و همچنین مواد مضر شیمیایی به گیاهان داده شود. ذرت از جمله گیاهانی است که به کود کامل نیاز دارد.

کود کامل 10Xshock برای ذرت علاوه بر داشتن عنصرهای پر مصرف شامل مواد آلی مورد نیاز و انواع ریز مغذی‌‌ها است. این مواد در سایر کودها یافت نمی شوند.ولی خبر خوب این است که کود کامل ده ایکس شوک یک محصول وارداتی از کشور آمریکا است. کود کامل 10Xshock حاوی ده نوع ماده آلی و مغذی  برای پرورش درختان است. این عناصر شامل کلسیم، آهن، بور، روی، هیومیک اسید، فولیک اسید، آمینو اسید و جلبک دریایی است.

 مزیت‌‌های کود کامل 10Xshock برای ذرت، بسیار زیاد است. به طوری که با کمترین استفاده از این کود می توانیم شاهد نتایج معجزه آسای این کود باشیم. از آن جا که کاربرد این کود بسیار زیاد است لازم است تا به بررسی کامل تر این کود بپردازیم.

بیشتر بخوانید: خرید آرد ذرت

خصوصیات محصول

کود کامل ده ایکس شوک به شکل مایع است و توانایی استفاده به روش‌‌های آبیاری و محلول پاشی را دارد. از خصیصه مهم این کود می توان به عدم سوزاندن گیاه ذرت و شوری خاک اشاره کرد. این در حالیست که کودهای شیمیایی تقلبی حاوی کلر و سدیم بالایی هستند که برای رشد گیاه بسیار زیان بار است.

 کود کامل ده ایکس شوک از مواد اسید هیومیک، اسید فولیک و عصاره جلبک دریایی تشکیل شده است. باید بدانید که کمتر کودی دارای این مواد غنی و مفید است.

 کود 10xshock  از اسید هیومیک برای بهبود و تقویت خاک، اسید فولیک برای منتقل ساختن بهتر مواد غذایی به ریشه، آمینو اسید برای جلوگیری از وارد آمدن استرس و تنش، بور و عصاره جلبک دریایی که برای رشد ذرت مفید است به کار می رود.

کود کامل 10X shock را می توانید درهمه طول فصل رشد درت به کار ببرید. هر زمان که گیاه دچار کمبود تغذیه شود لازم است تا از این کود استفاده نمایید. برای مثال می توانید از این کوددر اوایل فصل پرورش درختان میوه و سایر محصولات مزرعه استفاده کنید. بهره گیری از این کود سبب بهبود طعم گیاهان می شود و محصول دهی را با رشد بالا مواجه می کند. با استفاده از این کود دیگر محصولات شما کمبود تغذیه ندارند و می توانند بهترین ثمردهی را داشته باشند. هر یک از عناصر این کود می تواند مانند معجزه عمل کند و هر گونه مشکل گیاه را از بین ببرد. لازم است تا کودی که تهیه می کنید کامل و با کیفیت و اصل باشد. این روزها کودهای تقلبی زیادی در بازار وجود دارد که نه تنها باعث رشد و پرورش گیاه و افزایش باروری آن نمی شود بلکه صدمات زیادی را به گیاه وارد می آورد. پس لازم است تا حتما کود ده ایکس شوک کامل را خریداری کنید و از مزایای شگفت انگیز آن بهره کامل را ببرید.  خصوصیت بسیار عالی کود ده ایکس شوک این است که توانایی مخلوط شدن با کودهای دیگر مانند اسید هیومیک دارد و هیچ تداخلی نیز ایجاد نمی کند.

کود کامل 10Xshock برای ذرت

 مزایای استفاده از کود کامل 10Xshock

این کود کامل آمریکایی با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است. بنابراین نظیر این کود را نمی توانید پیدا کنید. بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته در ساخت این کود باعث شده است تا این کود از سایر کودها متمایز شود. برخی از مزیت‌‌های استفاده از این کود را در زیر شرح می دهیم. حتما نیاز است برای آن که محصولات پرباری داشته باشید از این کود بی نظیر با شگفتی‌‌های بسیار بهره ببرید.

 با استفاده از این کود پر خاصیت می توانید مصرف کودهای شیمیایی را به حداقل کاهش دهید و از شر هزینه‌‌های گزافی که کودهایی شیمیایی برای شما دارند خلاصی پیدا کنید. همچنین مواد مضر و زیان باری که این کودها به گیاه ذرت می رساندند را حذف نمایید و به جای آن از کود کامل ده ایکس شوک استفاده کنید تا بهترین نتیجه عاید شما شود و محصولات شما بسیار خوشمزه و بازار پسند شوند.

 کود ده ایکس شوک سبب می شود تا محصولات شما با باروری فراوان مواجه شوند و درختان میوه و همه محصولات زراعی به خوبی رشد کنند.

 ماهیت مایع بودن کود کامل ده ایکس شوک سبب می شود در سیستم‌‌های آبیاری و محلول پاشی قابل استفاده باشند و با بازدهی بالا جذب شوند. بنابراین گیاه ذرت بهتر می توانند مواد مغذی را از خاک دریافت نماید و در نتیجه می تواند ثمر دهی عالی داشته باشد.

این کود مغذی دارای درصدی از اسید هیومیک برای بهبود خاک است. اسید فولیک آن همان طور که در قبل توضیح دادیم برای منتقل شدن بهتر مواد مغذی به ریشه صورت می گیرد و در نتیجه گیاه را با ثمر دهی بیشتری مواجه می کند.

 پتاسیم موجود در کود کامل 10Xshock برای ذرت باعث می شود تا سیستم ایمنی ذرت در برابر فاکتورهای صدمه زننده مقاومت و دوام بیشتری پیدا کند. همچنین فسفر این کود سبب می شود تا ریشه گیاه به خوبی رشد کند. آهن نیز برای بهتر کردن طعم و سبز شدن گیاه بسیار مفید فایده هستند.

بیشتر بخوانید: چرا گیاهان نیاز به کود دارند ؟

اسید هیومیک

 اسید هیومیک موجود در این کود مغذی منجر به اصلاح و بهبود خاک می شود. بدین معنی که با بهره گیریاز این کود خاک قوی می شود. عناصر بزرگ موجود در خاک تبدیل به مولکول‌‌های قابل استفاده گیاه ذرت می شوند و این خود در رشد نهایی درت بسیار تاثیر گذار است.

اسید فولیک

 ماده دیگری که در رشد گیاهان بسیار موثر است اسید فولیک است که به اندازه کافی در کود کامل ده ایکس شوک وجود دارد. این ماده کار هدایت عنصرهای مفید غذایی و غنی را به ریشه گیاه ذرت انجام می دهد.

در پایان لازم است تا یاداوری کنیم که حتما خرید این کود کامل را از مراکز معتبر انجام دهید. زیرا  زمانی این کود شامل مزایای فراوان است که حتما اصل باشد. برای خرید می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای خرید و مشاوره شما را راهنمایی نمایند.

کود کامل 10Xshock برای ذرت
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *