کود کامل 10Xshock برای آلوورا

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

امروزه برای اینکه گیاهان به نهایت رشد و باروری برسند استفاده از کودهای کامل و مغذی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کشاورزان و باغداران سعی دارند تا کود کاملی را جایگزین کود‌های شیمیایی کنند. کودهای شیمیایی مضر هستند و قیمت بسیار بالایی دارند. همچنین اگر این کودها تقلبی باشند می توانند برای درختان مضر باشند. زیرا در کودهای تقلبی به مقدار زیادی سدیم و کلر وجود دارد که می تواند به شوری خاک بینجامد. کود کامل 10Xshock برای آلوورا از دسته کوهای کاملی است که نمی توان نظیری برای آن یافت. این کود دارای ده نوع ماده مغذی و آلی است که هریک برای رشد گیاهان بسیار مفید هستند. لازم است تا با روشی اصولی و درست این کود را به گیاهان بدهید تا بتوانید در مدت زمان کوتاه اثرات شگفت آن را ببینید. لازم است تا این کود را تنها از مراکز معتبر تهیه کنید. زیرا این روزها بسیاری از فروشندگان کودهای تقلبی را به اسم کود کامل ده ایکس شوک به شما می فروشند. در صورت استفاده از این کودها نه تنها محصولات شما دچار نتایج ایده آل نخواهند شد بلکه می توانند آسیب‌های جدی نیز ببینند.

بیشتر بخوانید: کود آلوئه ورا

خواص کود کامل10Xshock  برای آلوورا

کود کامل ده ایکس شوک به شکل مایع است و دارای غلظت بالایی است. بنابراین نیاز است تا این کود را با آب مخلوط نمود و سپس برای گیاهان مورد مصرف قرار داد. از این کود کامل می توان به دو روش آبیاری و محلول پاشی بهره برد. این کود خواص سوزانندگی برای گیاهان را ندارد. زیرا دارای عناصر سدیم و کلر نیست.

کود کامل ده ایکس شوک دارای سه ماده آلی بی نظیر برای رشد گیاهان است. اسید هیومیک، اسید فولیک و عصاره جلبک دریایی در این کود وجود دارد. کمتر کودی را می توانید بیابید که دارای این خواص بی نظیر برای گیاهان باشد.

این کود کامل دارای مقداری اسید هیومیک برای بهبود و اصلاح خاک است. اسید فولیک موجود در این کود برای منتقل ساختن بهتر مواد غذایی به گیاه بسیار مفید است. آمینو اسید موجود در این کود جهت ممانعت از وارد آمدن استرس و تنش به گیاه آلوررا بسیار حیاتی است.

کود کامل 10Xshock برای آلوورا را می توان در همه  دوره‌های رشد گیاهان به آن‌ها داد. هر موقع دیدید که گیاهان دچار ضعف شده اند و نیاز به تقویت دارند لازم است تا این کود مقوی را به آن‌ها بدهید و اثرات شگفت انگیز آن را مشاهده نمایید. استفاده از این کود سبب می شود تا گیاهان با کیفیت عالی رشد کنند و محصولات بسیار مرغوب و بازار پسند شوند. لذا می توانید سود بسیار خوبی را از فروش محصولات به دست آورید.

 از دیگر خصوصیت مهمی که می توان در این کود اشاره نمود این است که اسید هیومیک می تواند با این کود مخلوط نشود و هیچ گونه تداخلی را از بابت این اختلاط ایجاد نکند.

کود کامل 10Xshock برای آلوورا

مزایای استفاده از کود کامل 10Xshock برای آلوورا

 این کود بسیار مفید محصول کشور آمریکا است که با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی‌های روز تولید شده است و به کشور وارد شده است. این کود با تکنولوژی نانو ساخته شده است. استفاده از این کود می تواند برای رشد و پرورش گیاهان بسیار مفید باشد. در زیر به برخی از مزیت‌ها اشاره می کنیم.

با بهره گیری از کود کامل ده ایکس شوک دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی ندارید. بنابراین استفاده از این کود کامل می تواند برای شما اقتصادی تر باشد.

 کود کامل ده ایکس شوک سبب می شود تا باروری گیاهان رو به فزونی گذارد و ایده آل ترین نتیجه عاید شما شود.

 از آن جا که این کود به شکل مایع است و انحلال پذیری بسیار بالایی دارد بنابراین در هر سیستم آبیاری قابل مصرف است و از راه محلول پاشی نیز می تواند جذب شود.

کود کامل 10Xshock برای آلوورا دارای مقداری از اسید هیومیک است که سبب اصلاح و بهبود خاک می شود و تمام کمبودهای تغذیه ای خاک را جبران می کند. اسید فولیک برای جذب بهتر مواد غذایی به کود بسیار مفید است. نیتروژن برای رشد رویش گیاه مفید است.

پتاسیم موجود در این کود برای بالا بردن قدرت ایمنی گیاه بسیار مفید است. این ماده سبب می شود تا گیاه در برابر همه عامل‌های صدمه زننده به خوبی مقاومت کند. آهن برای سبزینگی گیاه بسیار مفید است. کلسیم برای مقاومت سلولی گیاه مهم است.

بیشتر بخوانید: کود کامل 10Xshock برای لیموشیرین و لیموترش

نقش مواد موجود در کود کامل 10Xshock برای آلوورا

اسید هیومیک

 اسید هیومیک در این کود مغذی سبب می شود تا ساختار خاک به خوبی اصلاح شود و بهبود یابد. عنصرهای درشت در خاک به مولکول‌های قابل جذب برای گیاهان تبدیل می شوند. ریشه گیاه افزایش می یابد و حجیم می شود. استفاده از این کود سبب می شود تا گیاه بتواند در مدت زمان طولانی تری آب را در خاک نگه دارد که این خود سبب صرفه جویی در مصرف آب می گردد. همچنین سبب می شود تا مواد غذایی بهتر جدب گیاه شود و بسیاری از عملکردها را بر روی این گیاه توسط اسید هیومیک می توان انتظار داشت.

اسید فولیک

ماده آلی دیگری که در این کود وجود دارد اسیدفولیک است. این ماده نقش هدایت و منتقل ساختن عنصرهای غذایی را به داخل ریشه انجام می دهد تا به راحتی هر چه تمام تر مواد در دسترس گیاهان قرار بگیرد. همچنین این ماده باعث می شود تا تقسیمات سلولی در گیاهان بسیار عالی صورت بگیرد و مقدمات رشد و پرورش گیاه آلوورا فراهم شود.

آمینواسید

 آمینو اسیدها از بهترین ترکیبات برای ممانعت از وارد آمئن استرس به گیاه آلوورا هستند. این مواد سبب می شوند تا گیاه در مقابل تنش‌های بیرونی مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان بدهد. همچنین باعث می شوند تا متابولیسم و سوخت و ساز گیاهان بالاتر رود و سرعت جذب مواد مغذی به گیاه بیشتر شود.

سخن آخر

 در پایان لازم است تا کشاورزان با توجه به تاثیرات مثبتی که برای کود کود کامل10Xshock  برای آلوورا برشمردیم اقدام به تهیه این کود از مراکز معتبر نمایند. دقت داشته باشید که چنانچه این کود را از  جاهای غیر معتبر بخرید می تواند به سلامت گیاهان بسیار آسیب بزند و آن‌ها را با خطرات جدی مواجه کند. زیرا بسیاری از جاها کودهای تقلبی را به نام کود ده ایکس شوک به فروش می رسانند که هیچ نتیجه ای در استفاده از آن نخواهید دید. برای خرید کود ده ایکس شوک با ما تماس بگیرید.

کود کامل 10Xshock برای آلوورا
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *