کود کامل شوک 10x برای گیاهان آپارتمانی

کود کامل شوک 10x برای گیاهان آپارتمانی

امروزه بسیاری از افراد که ساکن منازل آپارتمانی هستند و امکان دسترسی آن‌ها به باغچه و حیاط وجود ندارد، می‌توانند از گیاهان آپارتمانی در منازل خود استفاده کنند و موجب افزایش شادابی و نشاط موجود در منازل خود شوند. گیاهان زیبایی و گرمایی ویژه‌ای را به فضای منازل می‌بخشند و شما با استفاده از کودهای مناسب می‌توانید به‌خوبی از آن‌ها نگهداری کنید. کود کامل شوک 10x برای گیاهان آپارتمانی بهترین کود موجود در بازار است که می‌تواند تمامی مواد آلی و ریز مغذی‌ها را برای رشد و تکامل گیاهان آپارتمانی به‌طور کامل تأمین نماید.

کود کامل شوک یک کود اصل آمریکایی است که با دارا بودن ۱۰ نوع عنصر مغذی همچون نیتروژن، فسفر، پتاسیم، آهن، کلسیم ، روی، بور، منگنز و برخی از عناصر دیگر و همچنین مواد آلی ارزشمندی همچون اسید هیومیک ، اسید فولیک، آمینو اسید و عصاره جلبک دریایی می‌تواند تمامی نیازهای گیاهان آپارتمانی در طول دوران رشد را به‌خوبی تامین نماید. کود کامل شوک توسط برترین متخصصین گیاه‌شناسی و با بهره‌گیری از برترین و پیشرفته‌ترین روش‌های روز دنیا ساخته‌ شده است که استفاده از آن هیچ‌ گونه ضرری را برای گیاهان آپارتمانی ندارد و شما با خیال راحت می‌توانید با استفاده از این کود موجب افزایش رشد و شادابی گیاهان خود شوید. در ساختار کود کامل شوک  هیچ‌ یک از عناصر مضری همچون سدیم و کلر به کار نرفته است، چون این عناصر موجب افزایش سوختگی و آسیب‌ دیدگی گیاهان می‌شوند. افرادی که مایل به استفاده از کود کامل شوک برای گیاهان آپارتمانی خود هستند، برای تهیه این کود می‌توانند با همکاران و مشاوران بخش فروش ما به‌صورت مستقیم در ارتباط باشند و این کود را با کیفیتی بسیار بالا و قیمتی کمتر از دیگر کودهای موجود در بازار تهیه نمایند و باعث افزایش جلوه و زیبایی منازل خود شوند.

بیشتر بخوانید: کود گیاهان زینتی

آیا کود کامل شوک بهترین کود برای گیاهان آپارتمانی است؟

معمولاً گل‌ها و گیاهان آپارتمانی از نور خورشید و آب باران که خواص و فواید زیادی را برای گیاهان دارند، محروم هستند و شما باید از کودی استفاده کنید که با داشتن تمامی عناصر لازم و ریز مغذی‌ها بتواند تمامی نیازها و کمبودهای گیاهان آپارتمانی را به‌خوبی تامین کند. کود کامل شوک 10x برای گیاهان آپارتمانی تنها کودی است که تمامی مواد معدنی و مغذی لازم را برای افزایش رشد و شادابی گیاهان آپارتمانی به‌طور کامل دارد و شما با استفاده از کود کامل شوک تاثیر فوق‌العاده آن را برای افزایش رشد قسمت‌های مختلف گیاه خواهید دید. ‌نیتروژن موجود در کود کامل شوک موجب افزایش رشد و سبزینگی گیاهان آپارتمانی می‌شود و می‌تواند تقویت و شادابی این گیاهان را نیز سبب شود. ‌همچنین کود کامل شوک دارای عناصری همچون پتاسیم و فسفر است که موجب افزایش گل‌دهی گیاه و تقویت ریشه‌ی گیاه می‌شوند و می‌توانند از پوسیدگی ریشه گیاه نیز به مقدار زیادی جلوگیری کنند.

کود کامل شوک از مواد آلی و ارگانیک تشکیل‌ شده است که با افزودن مواد آلی و عناصر ضروری به خاک تمامی نیازهای غذایی گیاهان آپارتمانی را می‌تواند تامین کند و از ایجاد علائمی همچون ریزش برگ، زرد شدن برگ گیاهان، عدم رشد و کوچک ماندن برگ گیاهان آپارتمانی جلوگیری می‌کند. گیاهان آپارتمانی شرایط متفاوتی را نسبت‌ به گیاهان کاشته‌ شده در باغچه و همین‌طور گیاهان گلخانه‌ای دارند، بنابراین شما با استفاده تنها از کود کامل شوک به‌صورت منظم می‌توانید تمامی کمبودهای غذائی این گیاهان را برطرف کنید و در هزینه‌های مصرفی خود نیز به مقدار زیادی صرفه‌جویی نمایید.

کود کامل شوک 10x برای گیاهان آپارتمانی

نحوه کوددهی گیاهان آپارتمانی با استفاده از کود کامل شوک 10x

شما برای حصول بهترین نتیجه ممکن با استفاده از کود کامل شوک 10x برای گیاهان آپارتمانی خود باید با نحوه استفاده از این کود به‌طور کامل آشنا باشید تا بتوانید موجب افزایش رشد و شادابی گیاهان آپارتمانی خود شوید. کود کامل شوک 10x این خاصیت را دارد که هر زمانی‌ که شما نشانه‌های کمبود رشد و عدم شادابی را در این گیاه مشاهده کردید، می‌توانید از کود کامل شوک استفاده کنید و موجب افزایش شادابی و نشاط گیاهان آپارتمانی خود شوید، چون کود کامل شوک این خاصیت را دارد که در تمامی دوره‌های رشد گیاه قابل‌ استفاده است. معمولاً از کود کامل شوک برای گیاهان آپارتمانی به روش‌های آبیاری و محلول پاشی استفاده می‌شود که در زیر این روش‌ها را به‌طور کامل برای شما توضیح می‌دهیم.

روش آبیاری یکی از روش‌های مورد استفاده از کود کامل شوک است که در این روش کود شوک را که بسیار غلیظ است با مقداری آب مخلوط می‌کنند تا محلول رقیقی به دست بیاید، سپس این محلول رقیق را به پای ریشه‌ی گیاه اضافه می‌کنند تا تمامی مواد مغذی و معدنی لازم که برای گیاه مورد نیاز هستند را از طریق ریشه گیاه به قسمت‌های مختلف گیاه برسانند.

روش محلول پاشی نیز یکی دیگر از روش‌هایی مورد استفاده از کود کامل شوک  برای گیاهان آپارتمانی است که در این روش مقداری از کود کامل شوک را با آب مخلوط می‌کنند تا مخلوط یکنواختی به دست بیاید، سپس این مخلوط یکنواخت را با استفاده از دستگاه سم‌پاش یا تانکر به قسمت‌های مختلف گیاه اسپری می‌کنند تا موجب افزایش شادابی و نشاط گیاهان آپارتمانی شوند.

بیشتر بخوانید: اصول کود دهی به گیاهان آپارتمانی

مزایای استفاده از کود کامل شوک 10x برای گیاهان آپارتمانی

 شما با استفاده از کود کامل شوک می‌توانید موجب افزایش تقویت سیستم ایمنی در برابر شرایط سخت محیطی شوید و میزان مقاومت ریشه گیاهان را در برابر شرایطی همچون خشکی، کم‌ آبی و شوری خاک به مقدار زیادی افزایش بدهید

کود کامل شوک موجب بهبود فرایند فتوسنتز می‌شود و می‌تواند سرسبزی گیاهان را نیز به میزان چندین برابری افزایش بدهد

شما با استفاده از کود کامل شوک می‌توانید از رشد علف‌های هرز در اطراف بوته این گیاه جلوگیری کنید و اجازه هدر رفتن انرژی گیاهان با استفاده از این کود را نمی‌دهید

شما با استفاده کردن از کود کامل شوک به‌صورت صحیح و اصولی می‌توانید تمامی ناخالصی‌های خاک را از بین ببرید و همین‌طور موجب برطرف‌ شدن شوری خاک نیز شوید

کود کامل شوک خاصیت انحلال‌پذیری زیادی را دارد و به‌سرعت جذب گیاه می‌شود. بنابراین شما برای استفاده از این کود می‌توانید آن را با کودهای دیگر نیز مخلوط کنید و مورد استفاده قرار بدهید، چون کود کامل شوک در صورت مخلوط شدن با کودهای دیگر همچنان خواص و مزایای خود را می‌تواند حفظ کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366