خرید کود باردهی برای درخت سیب

خرید کود باردهی برای درخت سیب

خرید کود باردهی برای درخت سیب

در این مقاله از سایت آل کود به معرفی بهترین ماده تقویتی جهت خرید کود باردهی برای درخت سیب خواهیم پرداخت تا با استفاده از تنها دو ماده کودی شگفت انگیز،به حداکثر باردهی و کیفیت بالای محصول سیب دست یابید. شما باغداران زحمت کش به جای استفاده از چندین کود شیمیایی و بر جای ماندن عوارض هر مواد شیمیایی، می توانید با مصرف کود ارگانیک اسید هیومیک شوک و کود کامل 10X shock، به راحتی و بدون خرج هزینه بالا، بهترین نتیجه ای که در طول سال ها کشت و کار گرفته آید را شاهد باشید. پس اگر به دنبال خرید کود باردهی برای درخت سیب هستید، این مقاله بسیار مهم و خواندنی از سایت آل کود را از دست ندهید.

کود افزایش باردهی درخت سیب

انتظارات لازم از کود درختان میوه

باغدارانی که کیفیت محصول سیب و تداوم تولید آن برایشان اولویت دارد و خواهان برداشت سیب های سالم و به دور از کرم زدگی و …هستند، بالطبع به دنبال خرید کود باردهی برای درخت سیب می باشند. اما چه مواردی سبب می گردد تا باغدار بتواند به کیفیت یک نوع کود برای بازدهی بالای درختان میوه خود اعتماد کند؟ به عبارتی کود باردهی چه انتظاراتی را برای باغدار بایستی برآورده نماید؟

  1. بهترین کودی که میتوان برای درختان میوه معرفی نمود، بایستی محصولی باشد که بتوان از ابتدای رشد تا اواخر رشد محصول بتوان از آن بدون هیچ گونه اثر سوئی استفاده نمود و هر زمان از فصل که درخت بدان نیاز دارد را مصرف کرد؛ زیرا درختان با آغاز فصل بهار مجددا به انرژی زیادی جهت آغاز فصل رویش و باردهی نیاز دارند تا گلدهی نموده و با مقادیر کافی از مواد غذایی، قادر به حفظ شکوفه ها و تبدیل آنها به محصول باشد.
  2. هم چنین یکی از مهم ترین انتظارات باغدار از کود باردهی درخت سیب، علاوه بر افزایش کیفیت و بازار پسندی محصول، حفظ ویژگی کیفی آن تا انتهای فصل برداشت و حتی در زمان انبارداری میوه نیز می باشد. به عبارتی میوه هایی که پس از خرید کود باردهی برای درخت سیب بسیار خوش طعم، درشت و هم سان هستند، بتوانند تا مدت زیادی ویژگی مشتری پسند بودن خود را حفظ نمایند. لذا بهترین کود باردهی درختان میوه، بایستی قادر به برآوردن احتیاجات تغذیه ای درخت و رضایت باغدار پس از استفاده باشد.
  3. جالب است بدانید هر دو کود هیومیک اسید شوک و کود کامل 10X shock، قابلیت استفاده از ابتدای فصل رشد تا نزدیکی برداشت محصول را دارند و با عملکرد بی نظیر خود سبب تجربه لذت بخش شما از پرورش درختان میوه خواهند شد.

نقش کود باردهی برای درخت سیب چیست؟

یکی از معظلاتی که باغدار در پرورش درخت سیب با آن روبرو میشود، این است که با وجود اینکه میوه های خوش فرم در ابتدای فصل تولید می شوند، اما ظاهر سالم محصول ماندگار نبوده و در اثر تغذیه نامناسب، آفات و یا بیماری های مختلفی به دلیل ضعف درخت به آن هجوم آورند.

اما خبر خوش این است با کود هیومیک اسید شوک و کود کامل 10X shock، درخت سیب در مقابل عوامل بیماری زا و کمبود مواد مغذی مقاوم خواهد شد و این محصولات از میوه به نحو احسن محافظت خواهند نمود مگر اینکه دیر به رسیدگی درختان سیب اقدام کرده باشید که در این صورت مجددا با کوددهی آنها با کودهای شوک و هم چنین مواد از بین بردنده آفات و بیماری ها، درختان میوه شما پر محصول خواهند شد.

کود کامل ده ایکس برای درخت سیب

 

بیشتر بخوانید : مهم ترین فواید کود کامل شوک 

نحوه اثر بهترین کود باردهی درختان سیب

برای داشتن درختان سیب سالم، پر ثمر، همراه با میوه های خوش طعم، نیاز است یا استفاده از بهترین کودهای موجود در بازار به نام محصولات شوک، شرایط موردنیاز درختان سیب را ایجاد نمایید. یکی از این شرایط، تبدیل خاک به بستر مطمئن کاشت و رشد درخت است به نحوی که با استفاده از کود هیومیک اسید شوک، درجه شوری، میزان پی اچ و نرم یا سنگین بودن خاک تنظیم و اصلاح گردد.

اما چرا هیومیک اسید شوک رو به عنوان یکی از کودهای باردهی درخت سیب معرفی می کنیم؟

اسید هیومیک شوک کاری میکند فرایند جذب عناصر معدنی و تمامی مواد مغذی توسط ریشه درخت به بهترین نحو انجام شود در نتیجه ریشه با جذب آنها از یک سو خود گسترش یابد و رشد کند و از سوی دیگر نیازهای تغذیه ای اندام های مصرفی را تامین نماید.

هیومیک اسید شوک هم چنین خاک سنگین را اسفنجی و متخلخل می کند تا آب و عناصر غذایی به راحتی از میان لایه های خاک عبور کرده و جذب گیاه شود؛ با پوک شدن بافت خاک، اکسیژن و هوادهی به نحو عالی انجام خواهد گرفت. لازم است بدانید اینها تنها بخشی از اثرات کود فوق العاده اسید هیومیک شوک برای درخت سیب به شمار می آیند.

عملکرد کود کامل 10X shock بر روی درختان سیب چگونه است؟

همانطور که از نام این محصول اعجاب انگیز بر می آید، نقش کود کامل را برای درختان میوه اجرا می کند زیرا دارای تمامی عناصر ماکرو، ریز مغذی های از جمله: آهن، بور، کلسیم، مواد ارگانیک عصاره جلبک دریایی، آمینواسید، هیومیک اسید و فولویک اسید در مقادیر مختلف می باشد. افزودن کود کامل ده ایکس شوک به هر دو شکل آبیاری و محلول پاشی ممکن بوده و منجر به رشد انفجاری و بسیار زیاد درختان سیب با کیفیت عالی خواهد شد.

 

برای مطالعه : هیومیک اسید برای درخت سیب

زمان مصرف کود کامل 10X shock برای درخت سیب

این کود بی نظیر را میتوانید در طول سه مرحله برای درختان مثمر سیب خود استفاده نمایید. در مرحله اول در ابتدای فصل رشد، در مرحله بعدی پس از بستن میوه و فندقی شدن سیب ها و در مرحله  آخر، ۱۴ روز پیش از برداشت محصول، مناسب ترین زمان برای مصرف کود کامل ده ایکس شوک به شمار می آیند.

قیمت و خرید کود باردهی برای درخت سیب

کود اسید هیومیک شوک و کود کامل 10X shock، موثرترین مواد تقویتی تمامی درختان میوه مانند سیب هستند که در حجم بیست لیتری و توسط شرکت آل کود عرضه می گردند. با مصرف این محصولات دیگر نیازی به خرید کودهای شیمیایی و اضافی نخواهید داشت و بهتر از نتیجه استفاده از مواد شیمیایی را خواهید دید. برای خرید کود باردهی برای درخت سیب و آگاهی از قیمت این محصولات بی رقیب، از بالای همین صفحه با کارشناسان آل کود در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366