قیمت کود اسید هیومیک آمریکایی

قیمت کود اسید هیومیک آمریکایی

اسید هیومیک چیست و قیمت کود اسید هیومیک آمریکایی چقدر است ؟گروهی از مولکول ها است که مواد مغذی و آب مورد نیاز برای کارآمدی ریشه های گیاه را فراهم می کند و منجر به رشد قابل توجه گیاه و محصول می شود. این ماده آلی دارای درصدهای متفاوتی از عناصر پرمصرف مانند گوگرد، نیتروژن و فسفر و همچنین عناصر کم مصرف مانند کلسیم، منیزیم، مس، روی و غیره است. هر یک از اجزای اسید هیومیک اثرات متفاوتی بر روند رشد، بلوغ و تولید میوه گیاهان و درختان دارد که منجر به بهره‌وری بالاتر می‌شود.  اسید هیومیک نه تنها کیفیت و کمیت محصولات را افزایش می دهد، بلکه با سایر کودهای توصیه شده توسط کارشناسان تداخلی ندارد و حتی به جذب بهتر آنها کمک می کند.

اگر گیاهان شما برای شما ارزشمند هستند و نمی خواهید از کودهای بی کیفیت استفاده کنید که نه تنها بی فایده هستند بلکه پول شما را نیز هدر می دهند، حتما به سراغ کودهای اصلی بروید تا بهترین نتیجه را در مدت زمان کوتاهی بدون هدر دادن سرمایه خود بگیرید. از بین برندهای هیومیک اسید، هیومیک اسید شوک امریکن و هیومیک اسید کینگ امریکن از بهترین و مرغوب ترین برندهای جهان هستند که به صورت مایع یا پودر و در بسته بندی های مختلف موجود می باشند.  در زیر، اطلاعات مفیدی در مورد قیمت بهترین مارک  اسید هیومیک آمریکایی در اختیار شما قرار می دهیم.

قیمت انواع کود هیومیک اسید آمریکایی

قیمت بهترین مارک کود اسید هیومیک به چند چیز مربوط می شود، از جمله اینکه خریدار می خواهد از آن به صورت مایع یا پودر استفاده کند، نوع بسته بندی آن، وزن و حجم آن و کشوری که محصول در آن تولید می شود. برخی از انواع اسید هیومیک در حجم 20 لیتری برای مصارف سنگین و برخی دیگر در حجم کم برای مصارف خانگی و باغی موجود می باشند.  لازم به ذکر است که استفاده از اسید هیومیک پودری یا مایع به قضاوت متخصص و در نظر گرفتن شرایط بستر رشد بستگی دارد.

قیمت کود اسید هیومیک آمریکاییکینگ هیومیک اسید 

همانطور که در قسمت مقدمه اشاره ای کوتاه به اسیدهای شوک و کینگ هیومیک شده،  اکنون در مورد کاربرد و حجم آنها صحبت خواهیم کرد.  هیومیک اسید اصلی American Shock برای استفاده های سنگین طراحی شده است و 95٪ خالص است.

بیشتر بخوانید: کاشت گوجه فرنگی در گلدان

کینگ هیومیک اسید در بسته‌های پودری یک کیلویی و حجم‌های مایع یک و پنج لیتری عرضه می‌شود که به دلیل حجم کمتر، برای گیاهان آپارتمانی و گل‌ها و همچنین باغچه‌های کوچک کاربرد فراوان و موثری دارد.

کود پودری هیومیک آمریکایی

کود پودری که از بهترین مارک اسید هیومیک آمریکایی به عنوان یک کود کامل حاوی نیتروژن، فسفر، پتاسیم و سایر عناصر ریز و به رنگ قهوه ای تیره به بهبود ساختار خاک و غنی سازی آن برای تولید محصولات فراوان و با کیفیت کمک می کند.  اسید هیومیک بر خواص نگهداری میوه ها، فرآیند فتوسنتز و غیره تأثیر دارد.

 کود مایع هیومیک اسید 

شوک مایع هیومیک اسید بسیار غلیظ و غنی از مواد مغذی است و برای مزارع و باغ ها بسیار توصیه می شود. این کود علاوه بر اینکه کاملاً طبیعی و ارگانیک است، منجر به اصلاح pH و بهبود شرایط خاک می شود و به عنوان ماده اولیه برای تولید کودهای طبیعی و سایر افزودنی های لازم برای کشاورزی، منجر به افزایش ظرفیت بافر از سطح زمین نیز می شود.

قیمت کود اسید هیومیک آمریکاییمصرف کودهای هیومیک در ایالات متحده

   مقدار مورد نیاز برای استفاده به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند: مساحت زمین کشاورزی که هکتار در نظر گرفته می شود، نوع درخت یا گیاهی که می تواند درختان میوه، صیفی جات، مرکبات، زعفران، محصولات گلخانه ای مانند گوجه فرنگی و … خیار، پسته.  ، درختان زیتون و … پس از در نظر گرفتن این شرایط اگر کود پودری باشد به میزان نیاز در آب حل می شود و برای گیاهان مختلف به صورت آبیاری یا محلول پاشی موجود می باشد.

   اما اگر کود به صورت مایع است، مانند کود شوک اسید هیومیک 95 درصد، به مقدار توصیه شده آب اضافه کنید و به صورت آبیاری یا محلول پاشی به محصولات بدهید و نتیجه مطلوب را به دست آورید. در ادامه مقاله قیمت بهترین مارک کود اسید هیومیک آمریکایی ما را تا آخر همراهی کنید.

بیشتر بخوانید: کشت زعفران در باغچه

 مزایای استفاده از بهترین مارک کود اسید هیومیک آمریکایی 

 •  مواد آلی از دست رفته خاک را برای خاک هایی که به دلایلی مانند فرسایش یا استفاده بیش از حد از کودهای شیمیایی از کمبود مواد آلی رنج می برند، بازگردانید.
 • با جذب مواد مغذی و آب و هدایت آن به اندام های مصرف کننده، استحکام ریشه را افزایش می دهد.
 • افزایش میکروارگانیسم های مفید در خاک به دلیل تنگ شدن زمینه عوامل بیماری زا و محافظت از گیاهان در برابر بیماری ها با افزایش مقاومت در برابر میکروارگانیسم های بیماری زا.
 •  تولید مقادیر کافی کلروفیل و افزایش فتوسنتز و کمک به سبز و شاداب ماندن گیاهان.
 • از بین بردن اثرات فلزات سنگین و سمی اطراف خاک با ایجاد شبکه مشبک در اطراف ریشه و جلوگیری از ورود فلزاتی مانند سرب، جیوه و کادمیوم.
 • افزایش ظرفیت جوانه زنی بذر
 • قیمت کود اسید هیومیک آمریکاییاصلاح 100 درصدی خاک های کشاورزی و باغی به حاصلخیزی و غنی سازی آنها و ایجاد بستر مناسب برای رشد محصولات زراعی
 • حفظ سلامت گیاهان، افزایش خصوصیات نگهداری محصول و جلوگیری از پوسیدگی پسته و له شدن گوجه فرنگی و سیب و غیره.
 • کنترل بیماری های ریشه مانند پوسیدگی ریشه و جلوگیری از خفگی ریشه در اثر آبیاری زیاد.  زیرا با ایجاد فضای خالی بین ذرات منجر به تهویه مناسب می شود.
 • چسبندگی ذرات ریز خاک را افزایش می دهد و در نتیجه به کاهش فرسایش کمک می کند.
 • اسید هیومیک با کاهش pH به بهبود خاک های آهکی و قلیایی کمک کرده و آنها را به بستر مناسبی برای رشد محصول تبدیل می کند.  متأسفانه اکثر مناطق کشاورزی کشور به دلیل وجود آهک در خاک از مشکل PH بالا رنج می برند که با افزودن اسید هیومیک تا حد زیادی برطرف خواهد شد.
 • اسید هیومیک منجر به افزایش مقاومت گیاهان در خاک و آب شور خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366