درباره مهندس کاظم شهرکی نسب

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

سازمان ها و شرکت های بسیاری امروزه در حال تاسیس و یا توسعه هستند و با توجه به نیازهای جوامع سرعت بالایی در تغییر و تحول آنها مشاهده می شود. اما این تغییرات باید در جهت رشد آن مجموعه برای تحقق اهداف و در نتیجه کسب موفقیت صورت گیرد. از این رو رسیدن یک سازمان به موفقیت نیازمند آینده نگری صحیح و البته مهمتر از آن مدیرت صحیح یک مجموعه است. داشتن اطلاعات و دانش کافی و البته تجربه برای به دست گرفتن امور یک مجموعه از مهارت هایی است که می تواند در راستای کسب نتیجه ای خوب به توسعه فردی و گروهی مجموعه کمکی شایان کند. جناب آقای مهندس کاظم شهرکی نسب مدیریت مجموعه آل کود با دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی، در صادرات و واردات کود شیمیایی در سطح خاورمیانه 15 سال سابقه درخشان دارند. مدیریت صحیح و همچنین دانش و تجربه ایشان در پیشبرد اهداف شرکت بسیار تاثیرگذار بوده و موجب ارتقا سطح مجموعه شده است. از این رو می توان به دیگر موفقیت های مدیریت مجموعه آل کود که شامل موار زیر است، اشاره کرد.

موفقیت های مندرج در کارنامه کاری جناب آقای مهندس کاظم شهرکی نسب:

 • مدیرعامل کارخانه جات شوک و جنریت در افغانستان و پاکستان
 • مدیرعامل کارخانه پلیت مرغی برند اگرومور در ساری
 • نماینده رسمی برند شوک آمریکا در مسقط عمان
 • توزیع نهاده های کشاورزی سطح ایران
 • متخصص تغذیه گیاهان و برنامه غذایی برای گیاهان
 • مالک برند شوک در ایران
 • کارآفرین برجسته کشور و…

جناب آقای مهندس کاظم شهرکی نسب با توجه به برنامه ریزی استراتژیک و توانایی های خود توانسته است علاوه بر توسعه فردی موجب رشد و ارتقا مجموعه نیز گردد. همچنین قابل ذکر است که پایان نامه مقطع فوق لیسانس ایشان با موضوع تحقیق بر روی گیاه آفتابگردان به دلیل حجم اطلاعات مفید و کاربردی در چندین نشریه بزرگ انگلیسی و آمریکایی منتشر شده است و چندین مقاله ISI و ISC بین المللی با موضوع تغذیه گیاهان ارائه داده اند که همه این موفقیت ها در نهایت موجب موفقیت مجموعه آل کود گشته است.

به طور کلی شغل مهندسی کشاورزی و دانش کافی که فرد دارد می تواند موجب شود که با قرار گرفتن دانش و تجربه در کنار هم زمین کشاورزی و محصولات درون آن به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کنند. افرادی که این شغل را انتخاب می کنند در راستای حفظ محیط زیست و حفظ سلامت خاک به فکر بازدهی محصولات و ثمر بخشیدن به باغات و زمین های کشاورزی هستند. مهندسین کشاورزی می توانند برای مسائلی چون : کنترل آلودگی محیط زیست، کانال های انتقال آب، طراحی مخزن آب و… ایده های هوشمندانه ای را بکار برند. علاوه بر این مهندسین کشاورزی از مهارت هایی چون:

 • ارزیابی اثرات زیست محیطی روی زمین های کشاورزی و باغ ها
 • طراحی و توسعه سیستم های آبرسانی
 • طراحی توسعه استراتژی های محافظت از خاک
 • طراحی و زیرساخت های مورد نیاز در زمینه کشاورزی
 • نمونه برداری و تست محصولات و خاک
 • طراحی و نگهداری و تعمیر ماشین آلات کشاورزی

و… دارا هستند.

از مهارت های جناب آقای مهندس کاظم شهرکی نسب می توان به ترویج کشاورزی پایدار بدون استفاده از سم خطرناک سرطان زا و کنترل کلیه آفات و بیماری ها توسط عناصر ارگانیک که از مهمترین مسائل در حیطه کشاورزی هستند؛ اشاره نمود. همچنین از آرمان های مهندس شهرکی نسب افزایش باردهی و تناژ محصولات کشاورزی در واحد سطح و کنترل محیط زیست است تا هیچ گونه آسیبی به محیط طبیعی وارد نشود.

درباره مهندس کاظم شهرکی

موفقیت های مهندس کاظم شهرکی نسب

امروزه استفاده بیش از اندازه از عناصر شیمیایی در کشاورزی موجب ناسالم بودن خاک زمین های کشاورزی شده است و در نتیجه تخریب محیط زیست و وجود بیماری هایی چون سرطان را تشدید کرده است. که این موارد متاسفانه اندک مسائلی هستند کشاورزان و باغ داران به آن توجه می کنند. در صورتی که این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید به آن توجه ویژه ای گردد.

اگر بخواهیم بخشی از اهداف جناب آقای مهندس کاظم شهرکی نسب را در اختیار شما قرار دهیم باید بگوییم که ایشان با تخریب محیط زیست و ناسالم ساختن خاک توسط مواد شیمیایی جهت ثمر بخشیدن به باغ ها و زمین های کشاورزی مخالف هستند و در واقع هدف اصلی ایشان تقویت و حاصلخیزی زمین های کشاورزی وطنمان ایران است به خصوص مناطقی که ساختمان ها و بافت خاک آنها  دارای مشکلات فراوانی است و یا مناطق دارای خاک های شور و مسموم از بیش بود عناصر شیمیایی.

آقای مهندس شهرکی نسب در این زمینه فعالیت های بسیاری داشته اند و قصدشان این است با دانشی که دارند به باردهی زمین های کشاورزی و باغ ها بدون استفاده از عناصر شیمیایی و تخریب محیط زیست کمک نمایند.

از آنجایی که بشر مستقیم در کنش و واکنش  با محیط زیست عمل میکند، در نتیجه همه مردم و آیندگان حق استفاده از محیط زیست سالم و غذاهایی سالم به دور از هرگونه آلودگی و مواد شیمیایی را دارند.

همانطور که می دانید شغل مهندسی کشاورزی شغلی بسیار سخت است زیرا؛ باید ضمن تولید محصول خوب و با کیفیت به گونه ای که پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان باشد، به سالم بودن محصولات نیز توجه بسیاری داشت. در آخر برای جناب آقای مهندس کاظم شهرکی نسب کمال تشکر را داریم که در راستای حفظ سلامت محیط زیست برای کمک به تولید محصولاتی سالم از دانش خود دریغ نکرده و اطلاعات خود را در اختیار باغ داران و دیگر کشاورزان قرار می دهند و همواره به فکر تقویت و حاصلخیزی زمین های کشاورزی وطنمان هستند. امیدواریم که ایشان و همه افرادی که حفظ سلامتی محیط زیست را در راس کار خود قرار داده اند، همواره سربلند و پیروز باشند.

برای ارتباط با کارشناسان ما در آلکود با ما در ارتباط باشید.

درباره مهندس کاظم شهرکی
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *