خرید کود سه بیست

رضایتمندی شما از این مقاله!
5/5

خرید کود های سه بیست شوک

یک کود متعادل  که برای تمام محصولات زراعی و باغی استفاده می شود، این نوع کودها مواد لازم و ضروری را برای محصولات شما فراهم می کنند، طوری تهیه و طراحی شده اند که مواد مغذی لازم را به نسبت متعادل در خود دارند. همچنین این کودها، کود  مایع غلیظی است که مواد مغذی با عیار بالا را مستقیماً به ریشه می رساند. یک کود قوی و موثر با تمام مواد مغذی مورد نیاز گیاهان شما که برای رویش برای گیاهان  و محصولات  در مزرعه یا باغ شما که قبل از استفاده روی خاک با آب مخلوط   و سپس مصرف  می شود .

مشخصات کودهای سه بیست شوک

خرید کود سه بیست شوک مایع موجود در بسته 1، 5 و 20 لیتری ، مراحل مصرف روی بسته ها درج شده است. پوشش همه منظوره گیاهان و محصولات کشاورزی. یک بسته از این کودها  حاوی ریز مغذی های مورد نیاز برای گیاهان  است که تغذیه بهینه را برای انواع گیاهان فراهم می دهد. نسبت متعادل  این کودها برای جلوگیری از کمبود مواد معدنی در محصولات کشاورزی مفید است. قبل از استفاده  از کود های سه بیست خوب تکان دهید و  کود را با آب مخلوط و طبق دستور استفاده کنید. به این ترتیب در گیاهان جذب و باعث ریشه دهی بیشتر آنها می شوند.

 

خرید کود ۳ بیست شوک ۲۰ لیتری

فواید کودهای سه بیست شوک

کودهای سه بیست شوک ، کودهای مایع و غلیظی هستند که به صورت مخلوط کردن با آب استفاده می شود، جهت مصرف در فضای باز و استفاده در مراکز باغی و گیاهان داخل منزل نیز مناسب هستند. سه عنصر موجود و ضروری در آنها مانند فسفر، نیترون و پتاس برای رشد مفید ریشه و اندام های هوایی گیاه بسیار مفید هستند. چه تازه کاشت بذری  شروع کرده باشید، چه باغبان با تجربه ای باشید، این کود برای بهروری بیشتر محصول به شما کمک خواهد کرد.  چون مواد مغذی آن برای هر نوع محصول و گیاهی ترکیبی بهینه و مفید است.

تضمین افزایش گلدهی و شکوفایی در گیاهان

نقش مواد مغذی کودهای سه بیست

کود های سه بیست شوک محلول در آب که بر روی انواع گیاهان بسیار مور هستند، نسبت  متعادل آن طوری است که  هر زمان که به کود  کلی تری نیاز باشد، می توان از آن  استفاده کرد. درصد بالای نیتروژن آمونیاکی و اوره موجود در آن باعث سبز شدن و انبساط سریع برگ می شود در حالی که فسفر و پتاسیم متعادل آن رشد ریشه و اندام هوایی را تقویت  می کند. کودهای متعادل سه بیست شوک کیفیت خاک کمتر حاصلخیز را بهبود می بخشد و عملکرد گیاهان را افزایش می دهد.

نحوه مصرف کودهای سه بیست شوک

بسته به روش مصرف، کودهای 3 بیست شوک را می توان به صورت مایع در هنگام آبیاری یا با افزودن به خاک استفاده کرد.  کودهای مایع سه بیست  نیز ممکن است در هر  شرایطی  بسیار مفید هستند. قبل از کاشت درختان جوان در خاک فقیر از مواد مغذی، می توان مقداری کود مایع سه بیست  داخل حفره کاشت ریخت این  کار باعث رشد جدید و تسریع در استقرار ریشه ها می شود.

کودهای سه بیست موجود در بسته های 20 و 50 لیتری را می توان از طریق انژکتور دستگاه کوددهی و سیستم آبیاری قطره ای برای محصولات کوددهی را انجام دهیم.

  به مقدار حدود 2500 گرم  در هکتار به عنوان محلول پاشی برای تکمیل برنامه حاصلخیزی معمولی خاک استفاده  می شود. در صورت کاربرد با سمپاش ممکن است به مقدار 2500 گرم  در  در 20 لیتر  آب در هر هکتار استفاده شود. نرخ سمپاش های کوله پشتی حدود 1 لیتر کود در4 لیتر آب است.

جهت استفاده و سمپاشی روی گیاهان2 تا 3  لیتر در هر هکتار در یک برنامه 5 تا 7 روزه برای اکثر محصولات زراعی  مورد استفاده قرار می گیرد. برای  سبزیجات مانند گوجه فرنگی، فلفل، خیار، خربزه، کدو حلوایی، لوبیا، سیب زمینی  نیز  به میزان 2  الی 3 لیتر از کودهای سه بیست در هر هکتار در مخزن اسپری یا حدود 20000گرم   در هر 400  لیتر آب بر حسب حجم استفاده می شود.

در درختان میوه مانند سیب، هلو، آلو، شلیل، گیلاس، مرکبات و … همین میزان که برای سبزیجات استفاده می شود کاربرد دارد.  اما در محصولات ردیفی:پنبه، سویا، بادام زمینی، ذرت مزرعه، ذرت بو داده، گندم، برنج و غیره برای بهبود رشد و عملکرد به میزان 2500 گرم   در هکتار در یک برنامه 10 تا 14 روزه استفاده کنید. 1 تا 5 برنامه بسته به محصول و فصل مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

طریقه مصرف کود شوک ۳ بیست یک لیتری

 

 

زمان مصرف کودهای سه بیست شوک

بهترین زمان برای کود دادن گیاهان و محصولات کشاورزی در شب و  چند روز بعد از آبیاری مناسب است. مقدار آن می تواند بسته به اندازه و سلامت گیاه متفاوت باشد. کوددهی دوم را می توان بعد از پانزده روز از اولین تغذیه انجام داد. همچنین بهتر است کوددهی در صبح زود و شب که هوا خنک تر است انجام شود، با توجه به مایع و نانو بودن این کودها، کودهای سه بیست به راحتی جذب گیاه می شود.

گیاهان نیاز به کوددهی دارند زیرا بیشتر خاک مواد مغذی ضروری مورد نیاز برای رشد بهینه را  از طریق کوددهی فراهم می کنند. با کود دهی باغ خود توسط کودهای سه بیست می توانید  کوددهی مواد مغذی از دست رفته را جبران کنید  و اطمینان حاصل می کند که گیاهان غذای مورد نیاز برای شکوفایی  کامل را خواهند داشت.

مقدار  عمومی مصرف کودهای سه بیست شوک

1750 گرم  از کودهای سه بیست  در هر 120000 متر  در هفته استفاده می شود. بعد از اینکه درختان به مرحله میوه دهی رسیدند،2500 گرم از کودهای سه بیست را  استفاده کنید. البته شما می توانید با انجام ازمایش خاک  مقدار دقیق توصیه شده کود را بدست آورید. یا می توانید از متخصصان کشاورزی در این زمینه کمک بگیرید.

خرید کود مایع 3 بیست شوک

تیم متخصص  آل کود ما با استفاده از مواد اولیه با کیفیت عالی و تکنیک های پردازش مدرن مطابق با استانداردهای بازار بین المللی این کودها را تهیه و دراختیار  شما عزیزان قرار داده است. لازم است یاد آوری شود کود های سه بیست شوک به دلیل اینکه ارگانیگ و نانو هستند هیچ مواد شیمیایی مضری در ترکیبات خود ندارند، بناباین نه تنها برای انسان بلکه برای محیط زیست هم کاملا بی خطر هستند. شما کشاورزان و باغداران محترم در صورت خرید می توانید به راحتی با شماره درج شده در بالای صفحه  در تماس باشید یا اینکه برای کسب اطلاعات  بیشتر به آل کود مراجعه کنید.

خرید کود سه بیست شوک پنج لیتری
فهرست مطالب
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
آخرین مقالات آل‌کود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *