کود ۱۹۶۳ برای سیب

کود شوک  1963 کود بسیار مفیدی است که 19 درصد نیتروژن و 63 درصد فسفر دارد. بنابراین اگر شما هم می خواهید رشد گیاهان آپارتمانی خود را خیلی سریع افزایش دهید، توصیه می کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید زیرا قصد داریم اطلاعات بیشتری در مورد کود محبوب 1963 در اختیار شما قرار دهیم. مزایای استفاده از کود ۱۹۶۳ برای سیب، کود نوزده و شصت و سه دارای خواص بسیار عالی است و به رشد بهینه گیاه بدون محدودیت کمک می کند.

این کود بی نظیر به افزایش چشمگیر رشد ریشه گیاه در خزانه و افزایش مقاومت آن در برابر شرایط مضری مانند خشکی، سرما، گرما، کم آبی، آفات و ویروس ها کمک می کند. کود NPK 1963 00 به شکل نانو است و خیلی سریع اثرات شگفت انگیزی از خود نشان می دهد. فسفر موجود در این کود می تواند عناصر مورد نیاز برای رشد گیاه را به بهترین نحو تامین کند و باعث رشد بهینه سلول های گیاهی شود. این عنصر کمک می کند تا کربوهیدرات ها یا سایر مواد مغذی موجود در خاک راحت تر به گیاه منتقل شوند.

کوددهی درختان سیب

برای کود دهی درختان سیب، نمی توان فقط از کود حیوانی استفاده کرد. زیرا تنها با استفاده از این کود برای درختان سیب نمی توان به حداکثر باروری و بازدهی در درختان سیب امیدوار بود. اگر از یک برنامه غذایی منظم و منظم برای درختان سیب به مدت سه تا چهار سال استفاده کنید که نیاز به صرف هزینه و زمان دارد، می تواند سیب ها را به بهترین شکل بارور کند. بنابراین می توانید به بالاترین کیفیت در درختان سیب دسترسی داشته باشید.

کود ۱۹۶۳ برای سیبکیفیت بالا باعث افزایش بازارپسندی میوه ها و افزایش سود حاصل از فروش آنها می شود. این کاری است که باغداران معمولی در هر استان انجام می دهند. لازم است بدانید که درختان بر خلاف صیفی جات نمی توانند در مدت زمان کوتاهی به خوبی کوددهی کنند. بنابراین آنها به زمان بیشتری نیاز دارند. اما راهی برای باروری کامل درختان سیب در عرض یک سال وجود دارد و آن استفاده از کود هیومیک اسید مایع شوک است. این کود به دلیل فرمولاسیون خاص خود می تواند در عرض یک سال درختان سیب را به حداکثر باروری و رشد برساند. با استفاده از این کود می توان حداقل میزان رشد درختان سیب را در سال اول 30 تا 40 درصد افزایش داد. اما همانطور که قبلا اشاره کردیم، برای کوددهی درختان سیب و رسیدن به حداکثر باروری، باید از یک برنامه غذایی منظم بهره برد.

بیشتر بخوانید: کود ۱۹۶۳ برای پرتقال

کودهای شیمیایی امروزه استفاده از کودهای شیمیایی بسیار رایج شده است. اگرچه استفاده از این کودها در مواردی می تواند مفید باشد و نیازهای تغذیه ای درختان سیب را برطرف کند، اما از طرفی می تواند برای خاک و درختان مضر باشد. همچنین با توجه به اینکه امروزه کودهای شیمیایی زیادی در بازار وجود دارد و این کودها حاوی مقدار زیادی کلر و سدیم هستند، بنابراین می توانند برای درختان سیب بسیار مضر باشند.

کود ۱۹۶۳ برای سیبهمچنین مقدار زیاد این عناصر باعث شور شدن خاک می شود. شوری خاک نیز می تواند باعث سوختن ریشه درختان و نابودی آنها شود. از طرفی کودهای شیمیایی نیز بسیار گران هستند.

بهترین کود برای درختان سیب

 کود ۱۹۶۳ شوک بهترین کود برای درختان سیب است در اینجا لازم است یک کود بسیار کامل معرفی شود و آن کود۱۹۶۳  کامل است. این کود حداقل ده نوع ماده مغذی و آلی در خود دارد که همگی می توانند باعث رشد درختان سیب و رفع تمام کمبودهای تغذیه ای در درختان سیب شوند. با استفاده از این کود دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی نخواهید داشت و از نظر اقتصادی می تواند برای شما عالی باشد. کود ۱۹۶۳ یک کود آمریکایی است.

بیشتر بخوانید: بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگیاین کود در آمریکا با پیشرفته ترین روش ها تولید می شود. در ساخت این کود از فناوری نانو استفاده شده است. به دلیل این فناوری است که درختان پس از تغذیه با این کود می توانند به سرعت نتایج عالی را ایجاد کنند. با تغذیه درختان سیب خود با کود کامل ۱۹۶۳، می توانید به سرعت نتایج شگفت انگیزی را مشاهده کنید. اما لازم است این کود را فقط از مراکز معتبر تهیه کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. مکان های زیادی وجود دارد که کود تقلبی به نام کود ۱۹۶۳  می فروشند.

بیشتر بخوانید: بهترین کود مایع گوگرد آلی برای نخود فرنگی

بنابراین با استفاده از این کودها نه تنها نمی توان در رشد و پرورش درختان سیب کمکی کرد، بلکه حتی استفاده از کودهای تقلبی بی کیفیت نیز باعث از بین رفتن آنها می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366