کود کامل 10Xshock برای لیموشیرین و لیموترش

کود کامل 10Xshock برای لیموشیرین و لیموترش

همه باغداران و کشاورزان به دنبال تهیه کود کاملی هستند که هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد و هم بتواند درختان آن‌‌ها را با رشد قابل توجهی رو به رو سازد. محصولاتی که بسیار با کیفیت و مرغوب و بازار پسند باشند تا بتوانند به سود بسیاری خوبی از فروش آن‌ها دست یابند. کود کامل 10Xshock برای لیموشیرین و لیموترش از جمله کودهای بسیار مقوی و مغذی برای این درختان به شمار می آید که می تواند در مدت زمان بسیار کمی اثرات شگفتی بر روی این درختان بگذارد. این کود قادر است تا علاوه بر باروری زیاد محصولات آن‌ها را بسیار خوش طعم نماید. این کود محصول کشور آمریکا است که با بهره گیری از به روز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی‌‌ها تولید شده است. تکنولوژی نانو در آن به کار گرفته شده است. بنابراین می تواند به جذب مواد موثر از طریق ریشه گیاهان بسیار کمک کننده باشد. لازم است که این کود کامل را تنها از مراکز معتبر تهیه نمایید تا خواص آن را به زودی ببینید. بعضی جاها هستند که کود ناکامل و بی کیفیت را به اسم کود ده ایکس شوک به شما می فروشند که این خود می تواند درختان شما را با آسیب‌‌های جدی روبرو نماید و صدمات جبران ناپذیری را به آن‌ها وارد آورد. با استفاده از این کود کامل دیگر نیازی به استفاده از کودهای شیمیایی گران نخواهید داشت و این خود می تواند به کم کردن هزینه‌های شما کمک بسیار زیادی نماید. همچنین کودهای شیمیایی مضر هستند و می توانند به درختان آسیب برسانند.

بسیاری از کودهای شیمیایی موجود در بازار تقلبی هستند که این خود می تواند درختان شما را با صدمات جدی مواجه سازد. زیرا این کودها حاوی مقادیر بالایی از کلر و سدیم هستند که می توانند منجر به شوری خاک شوند. کود کامل ده ایکس شوک حاوی حداقل ده نوع ماده مفید و مغذی در خود است که هر یک از این مواد می توانند به رشد و پرورش درختان بسیار کمک کنند. قدرت دفاعی درختان در صورت بهره گیری از این مواد بالا می رود و در برابر شرایط بد بیرونی به خوبی مقاوم می شوند. در این مقاله قصد داریم تا بیشتر در مورد مزایای استفاده از این کود صحبت کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: کود درخت لیمو

خصوصیات کود کامل 10Xshock 

کود کامل 10Xshock برای لیموشیرین و لیموترش به شکل مایع است و توانایی استفاده شدن با روش‌‌های آبیاری و محلول پاشی را دارا است. این کود بر خلاف بسیاری از کودهای شیمیایی باعث سوزاندن درختان لیموشیرین و لیموترش نمی شود. زیرا کلر و سدیم ندارد. این مواد می توانند خاک را شور کنند.

 کود کامل ده ایکس شوک دارای اسید هیومیک، اسید فولیک، عصاره جلبک دریایی است. کمتر کودی را می توانید بیابید که شامل این چنین مواد مفیدی باشد.

 کود کامل ده ایکس شوک سبب می شود تا خاک به خوبی تقویت و اصلاح شود. زیرا این کود شامل ماده ای به نام اسید هیومیک است که نقش فعالی در بهبود خاک می گذارد. اسید فولیک موجود در این کود سبب می شود تا جذب مواد غذایی به ریشه گیاهان بهتر انجام گیرد و آمینواسید موجود در این کود سبب می شود تا تنش و استرس به درختان وارد نشود.

 این کود را می توانید در همه دوره‌‌های رشد درختان به آن‌‌ها بدهید و هر موقع دیدید که درختان دچار کمبود تغذیه شده اند لازم است تا این کود کامل را به آن‌‌ها بخورانید. بهره گیری از این کود محصولات شما را با بهبود طعم و مزه روبرو می کند.

 از خصوصیت بسیار عالی که می توان در این کود اشاره کرد این است که این کود توانایی ترکیب شدن با دیگر کودها نظیر اسید هیومیک را دارد و هیچ گونه تداخلی ایجاد نمی کند.

کود کامل 10Xshock برای لیموشیرین و لیموترش

 مزایای استفاده از کود کامل 10Xshock  برای لیموشیرین و لیموترش

 همان طور که در بالا اشاره کردیم این کود با گذر از پیشرفته ترین تکنولوژی‌‌های روز به بازار آمده است و بسیار خواص بی نظیر دارد که آن را با سایر کودها متمایز ساخته است. در زیر به برخی از این مزایا اشاره می کنیم.

 انحلال پذیری بالای این کود سبب شده است تا در هر گونه سیستم آبیاری و محلول پاشی قابل استفاده باشد. لازم است تا قبل از استفاده از این کود تست خاک انجام دهید تا کمبودهای غذایی در خاک را رصد نمایید. سپس با بهره گیری از اصول درست و استاندارد عمل کوددهی را شروع نمایید.

 پتاسیم موجود در این کود سبب می شود تا سیستم دفاعی درختان لیموترش و لیموشیرین بالا رود و در برابر آفات و حشرات موذی به خوبی مقاوم گردند. فسفر موجود در این کود سبب می شود تا ریشه‌‌های درختان به خوبی رشد کنند و حجیم شوند. زمانی که ریشه‌‌های درختان قوی گردند این سبب می شود تا درختان بسیار مقاوم و بادوام گردند و از آسیب‌‌های بیرونی در امان بمانند. آهن برای بهتر کردن طعم و مزه میوه‌‌ها بسیار مفید فایده است و همچنین به سبزینگی گیاه کمک شایان توجهی می نماید. کلسیم موجود در این کود کامل نیز سبب می شود تا استحکام سلولی درختان لیمو شیرین و لیموترش بالا رود. همچنین سایر مواد مغذی موجود در این کود نیز می تواند درختان را با نهایت باروری مواجه سازد.

بیشتر بخوانید: کود کامل 10Xshock برای نهال میوه

سخن آخر

 برای آن که بتوانید درختان بسیار پرباری داشته باشید لازم است تا از بهترین کود کامل و مقوی بهره بگیرید و با روش اصولی و درست آن را به درختان بدهید. درختان شما پس از مدت کوتاهی بعد از مصرف این کود کامل به نهایت باروری با بالاترین کیفیت و مرغوبیت خواهند رسید. با استفاده از این کود دیگر به مصرف سایر کودهای بی کیفیت موجود در بازار نیازی ندارید. فقط لازم است تا کود کامل10Xshock  برای لیموشیرین و لیموترش را از مراکز معتبر تهیه نمایید که خیالتان بابت اصل بودن محصول آسوده باشد. زیرا بسیاری از مراکز هستند که کود بی کیفیت و تقلبی را به جای کود ده ایکس شوک به شما می فروشند که این خود می تواند آسیب‌‌های جبران ناپذیری به درختان وارد آورد. بنابراین برای حصول به بهترین نتیجه لازم است تا آگاهی خود در مورد مصرف این کود را نیز بالا ببرید. برای تهیه این کود با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کود دهی، فروش ریز مغذی

09120807366